Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Zapraszam na pyszne potrawy wielkanocne dla Cyganka na operację łapki. Do 17.03, do godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

8 godzin temu, Poker napisał:

Żurek w chlebie poproszę i 4 porcje  jajek faszerowanych  pieczarkami .

A nie zepsują sie do świąt ? :)

Przed śniadaniem zajrzałam, by pokazać bazarek światu, a tu już są mili goście z zamówieniami świątecznymi ! Witaj Pokerku ! Potrawy z naszej kuchni będą wykonane i dostarczone tuż przed świętami. Nie będą miały czasu, by się zepsuć. Gwarantuję świeżość i smakowitość ! Bardzo dziękuję za przyjście i złożenie zamówienia. Życzę dobrego dnia !

6 godzin temu, b-b napisał:

Poproszę  raz Zajączek z kiełbasek :)

Witaj Boguniu !!! Dzięki, że skorzystałaś z zaproszenia i przyszłaś. Miło mi Cię znów widzieć. Zamówiony zajączek nie tylko wygląda apetycznie, ale też smakuje wyjątkowo ! Na pewno będzie Ci smakował. Buziaczki !!!

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tianku napisał:

dzień dobry happy.gif

a czy jest szansa na jakieś słodkości?  może babeczki malutkie? mruga.gif

Na pięknym rumaku zjawiła się nasza Tianku ! Witamy pięknie w naszej super kuchni ! Obecnie nie mamy nic słodkiego, ale dla naszych stałych klientów, upieczemy na specjalne zamówienie. Teraz nie dam rady, ale wieczorkiem obiecuję coś wyjątkowego wyczarować dla Ciebie. Jeżeli możesz, wpadnij wieczorem. Dobrego dnia !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tianku napisał:

dzień dobry happy.gif

a czy jest szansa na jakieś słodkości?  może babeczki malutkie? mruga.gif

 

5 godzin temu, Poker napisał:

Może  porcja mazurka ?

Zgodnie z powyższymi sugestiami, do menu wprowadziłam malutkie babeczki marchwiowo-czekoladowe i mini mazurek kajmakowy, w promocyjnej cenie 5 zł.

images.jpgkiu.jpg

Mam nadzieję, ze oba wypieki zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Podnoszę bazareczek :)

 

3 godziny temu, jola&tina napisał:

Po pyszności zapraszamy!

Witajcie dobre SERDUSZKA ! Cieszę się, ze dbacie o bazarek. Może własnie dlatego w naszej świątecznej kuchni jest tylu wspaniałych gości ! Dziękuję !!!

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Jaja w majonezie poprosze, wierzac ze sa wylacznie od szczesliwych, wolno chodzacych kurek :)

Nasza Figunia też wypatrzyła świąteczny bazarek. Witaj kochana ! Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie zamówioną potrawę. Gwarantuję, ze jajeczka pochodzą wyłącznie od kur grzebiących, znających trawę i słońce. Innych nie uznajemy !

Dziękuję Figuniu za obecność i pomoc ! Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Havanka napisał:

 

Witajcie dobre SERDUSZKA ! Cieszę się, ze dbacie o bazarek. Może własnie dlatego w naszej świątecznej kuchni jest tylu wspaniałych gości ! Dziękuję !!!

Nasza Figunia też wypatrzyła świąteczny bazarek. Witaj kochana ! Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie zamówioną potrawę. Gwarantuję, ze jajeczka pochodzą wyłącznie od kur grzebiących, znających trawę i słońce. Innych nie uznajemy !

Dziękuję Figuniu za obecność i pomoc ! Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze !

Havanko kochana, te Twoje podziekowanie - az sie cieplo robi na sercu. Wspaniala z Ciebie Osoba.

Wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowia i milosci!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Figunia napisał:

Havanko kochana, te Twoje podziekowanie - az sie cieplo robi na sercu. Wspaniala z Ciebie Osoba.

Wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowia i milosci!

Aniu, ja też uważam naszą Elunię za wyjątkowo wspaniałą, uczynną i ciepłą osobę. Miło się robi na sercu na samo Jej wspomnienie.

Przy okazji skosztuję po kawałeczki babeczki i mazurka. Zamawiam oczywiście po całym  :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Aniu, ja też uważam naszą Elunię za wyjątkowo wspaniałą, uczynną i ciepłą osobę. Miło się robi na sercu na samo Jej wspomnienie.

Przy okazji skosztuję po kawałeczki babeczki i mazurka. Zamawiam oczywiście po całym  :)

Dziewczyny kochane, chyba trochę przesadzacie z tą opinią o mnie... Dużo mi brakuje do tych cech, które wymieniłyście, ale bardzo się cieszę, że bywacie na moich bazarkach. Eluś, dziękuję pięknie za nabycie tej pysznej babeczki i mini mazurka. Zaraz dopiszę do zamówienia. Buziaczki !!!

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Dobry wieczór - smakowitości w górę :)

 

8 minut temu, jola&tina napisał:

Wszystkich głodnych i spragnionych zapraszamy :)

Są moje pracowite Pszczółki ! Dobry wieczór. Fajnie, ze zaglądacie i podrzucacie bazarkiem. Moze jeszcze ktoś go zobaczy?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

wpadłam na babeczki happy1.gif             mmmmm moje ulubione jezor.gif

 

 poproszę dwie Invision-Board-France-178.gif

Czyżbym trafiła w Twój gust ? Jeżeli tak, to cieszę się podwójnie ! Dzięki serdeczne za pomysł i za zakup ! Miłego wieczoru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2020 o 22:39, Havanka napisał:

Szkatułka wykonana ze strusiej wydmuszki, ozdobiona techniką decoupage i zabezpieczona bezbarwnym lakierem. Ma jeden mankament - po otwarciu wieczko przechyla szkatułkę do tyłu ( jest zbyt ciężkie ).

Cena wywoławcza - 40 zł

Hej, Dziewczyny!

Przykro mi bardzo, ale nie zamówię żadnych potraw - za gruba jestem i na dietę przechodzę. Ale chętnie rozpocznę licytację cudnej szkatułki :-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, tomcug napisał:

Hej, Dziewczyny!

Przykro mi bardzo, ale nie zamówię żadnych potraw - za gruba jestem i na dietę przechodzę. Ale chętnie rozpocznę licytację cudnej szkatułki :-)

I tam za gruba. Kochanego ciała nigdy za wiele.

 Havanka bardzo się ucieszy z licytacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...