Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Zapraszam na pyszne potrawy wielkanocne dla Cyganka na operację łapki. Do 17.03, do godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Kochani Dogomaniacy, chcę Wam przedstawić niesamowitą Osobę - Alvenkę. Kiedy przeczytałam wątek, który założyła kalekiemu Cygankowi, mając w domu stadko 24 kotów i własnego psa, nie mogłam wyjść z podziwu dla jej desperacji, uporu i szukania pomocy. Przy Jej problemach, każde inne wydają się być niczym a mimo to, nie poddaje się i z uporem walczy z przeciwnościami losu.

Chcę Wam też przedstawić Cygana, młodego psa, ze zdeformowaną genetycznie tylną łapką, który pojawił się znikąd( jak pisze Alvenka) przed ogrodzeniem Jej domu.

Diagnoza: cyt: "Wada rozwojowa (najpewniej wrodzona) lewego stawu kolanowego: szpotawość stawu kolanowego ze zwichnięciem rzepki IV stopnia, przykurczem mięśnia czworogłowego i rotacją wewnętrzną kości podudzia.

KONIECZNA OPERACJA, bardzo skomplikowana i wymagająca dużej wiedzy specjalisty i doświadczenia."

13 stycznia, odbyła się pierwsza operacja. Jej koszt to 5000 zł. Na wizycie kontrolnej okazało się, że potrzebna jest korekta. Kolejny zabieg, to koszt 2000 zł. I tu pojawiły się wątpliwości, czy uda się zebrać znowu tak dużą kwotę? 

Oto nasz beneficjent i jego wątek:

CYGAN

https://images86.fotosik.pl/771/e04652c6f7e26b23.jpg

Na bazarku na pewno nie uda się zebrać całości, ale każda zebrana suma, przybliży szansę na kolejną operację i normalne życie Cygana.

Bazarek potrwa do 17 marca 2020, do godz. 20.00

- W wirtualnej sprzedaży mamy kilka wyjątkowo smacznych potraw wielkanocnych.

- Można też wziąć udział w licytacji szkatułki  mojego autorstwa, wykonanej ze strusiego jaja, ozdobionego techniką decoupage oraz czystej wydmuszki. Koszt przesyłki PP - 12 zł pokrywa nabywca.

Kochani Dogomaniacy, znowu proszę Was o pomoc w sfinansowaniu kolejnej operacji Cyganka. Dla niego to ogromna szansa na normalne życie i nowy dom !

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zebrać chociaż część potrzebnej kwoty.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

image.jpeg      Talerz jajek w majonezie - 10 zł         

Znalezione obrazy dla zapytania: potrawy wielkanocne
Zajączek z kiełbasek - 10 zł

image.jpeg.bb7c0a7166e2afbd6ae63c3ff7d4f167.jpeg   4 porcje jajek faszerowanych pieczarkami - 15 zł

  •  Żurek w chlebie - 20 złimage.jpeg.770938121bd9d32dc15af809dc3e4f02.jpeg chlebie - 20 zł
  •  
 
 
 
image.jpeg

Sałatka z tuńczykiem - 25 zł

images.jpg

Babeczki marchwiowo-czekoladowe - 5 zł/1 szt  PROMOCJA !

kiu.jpg

Mazurek kajmakowy - 5 zł/1 szt  PROMOCJA !

 

 

Rozliczenie:

Nesiowata - 2 x zajączek z kiełbasek = 20 zł

Havanka - żurek w chlebie = 20 zł

Elik - sałatka z tuńczyka, babeczka, mazurek - 2 szt + zajączek z kiełbasek = 50 zł

Mdk8 - jajka faszerowane pieczarkami = 15 zł

Livka - 2 x żurek w chlebie = 40 zł

Guccio - jajka w majonezie = 10 zł

Malti - jajka w majonezie = 10 zł

Bogusik - 2 x żurek w chlebie = 40 zł

Anula - 2 x sałatka z tuńczyka = 50 zł

Poker - żurek w chlebie + jajka faszerowane pieczarkami + porcja mazurka = 40 zł

B-b - zajączek z kiełbasek = 10 zł

Figunia - Jajka w majonezie + babeczka marchwiowo-czekoladowa = 15 zł

Tianku - babeczki marchwiowo czekoladowe - 2 szt = 10 zł

Tola - babeczki marchwiowo czekoladowe - 2 szt = 10 zł

Bakusiowa - żurek w chlebie - 20 zł

Omi - zajączek z kiełbasek - 10 zł

Jolanta08 - 15 zł

Pani Ania G-R - 30 zł

MikAga - sałatka z tuńczykiem + żurek w chlebie + babeczka marchwiowo-czekoladowa = 50 zł

Ona03 - sałatka z tuńczykiem + mazurek kajmakowy- 2 szt + żurek + babeczki - szt 3 = 70 zł, wpłata - 100 zł !

Tomcug - babeczki marchwiowo-czekoladowe - 2 szt + mazurek kajmakowy - 2 szt = 20 zł

Jo37 - mazurek kajmakowy - 2 szt = 10 zł

Helli - babeczki marchwiowo-czekoladowe - 10 szt = 50 zł wpłata 100 zł !

Radek - jajka w majonezie = 10 zł

Koja - żurek w chlebie = 20 zł, wpłata 50 zł !

Na bazarku zebraliśmy 795 zł !

Potwierdzenie wpłat do Alvenki w 2 ratach - str 8 i 9

 

Link to comment
Share on other sites

Szkatułka wykonana ze strusiej wydmuszki, ozdobiona techniką decoupage i zabezpieczona bezbarwnym lakierem. Ma jeden mankament - po otwarciu wieczko przechyla szkatułkę do tyłu ( jest zbyt ciężkie ).

Cena wywoławcza - 40 zł

Licytuje Tomcug - 40 zł - wpłata 40 zł

P1020740.JPG

P1020741.JPG

P1020743.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

2 kiełbaskowe zajączki poproszę

Witaj Nesiu  ! Jak zawsze niezawodna w pomocy ! Pięknie Ci dziekuję za przyjście i za pomoc. Buziaczki zostawiam i życzę dobrego dnia.

45 minut temu, Olena84 napisał:

Piękne jajeczka!

Dziękuję Olenko. To była niegdyś moja pasja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Eluniu kochana bardzo dziękuję Ci za ten super, bardzo oryginalny bazarek   buziaczki-5.gif.8a79242012c2bf09e892aaabff18faad.gif

A ja nam ochotę na sałatkę z tuńczyka.

Wygląda bardzo apetycznie. Mniam mniam  414550553_gifje.jpg.e3d50363d0e09b18965f02174dcc1da7.jpg

Eluś, ja też lubię sałatkę. Z przyjemnością Ci ją przygotuję ! Dziękuję, ze przyszłaś i to jeszcze z TAAAAKIMI buziakami. Ja również mocno całuję i życzę Ci miłego wieczoru. Przytul ode mnie Masię i Alfika i nie martw się. Masia będzie pod dobrą opieką i wszystko się uda, zobaczysz...

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I ja tutaj wpadnę, bo Alvenka i jej złote serce urzekły mnie jakiś czas temu. Oby udało się zebrać kaskę dla Cyganka.

Witaj Tysiu ! A ja dopiero teraz poznałam Alvenkę i to dzięki Elik, która opowiedziała mi historię Cyganka. Też jestem pod wrażeniem Jej silnej osobowości i odwagi.

2 godziny temu, mdk8 napisał:

faszerowanie jajeczka poproszę 

Witaj kochana ! Bardzo ucieszyłam się na Twoją tu obecność, bo jeszcze nie zdążyłam wysłać wszystkich zaproszeń a tu taka niespodzianka... Wielkie dzięki za przyjście i pomoc !

2 godziny temu, Livka napisał:

Poproszę 2 żurki w chlebie :)

Jest też niezawodna Livka !!! Witam Cię serdecznie. Nawet nie wiesz, jak mi się buzia uśmiechnęła na Twój "widok". Dziękuję Ci, że jesteś tu z nami i za wielką pomoc !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, guccio napisał:

Witaj! cieszę się,że pamiętałaś i zaprosiłaś.Dyszka chociaż na bidulka.Czyli jak zrozumiałam jajka w majonezie?

Witaj Guccio kochana ! Tak, nie zapomniałam o Tobie. Kiedyś mi napisałaś, ze w razie potrzeby,  mogę do Ciebie wysłać zaproszenie. Skorzystałam, bo każda złotówka na tym bazarku, ma wielką moc. Dziękuję, ze przyszłaś. Pozdrawiam serdecznie !

1 godzinę temu, malti napisał:

Proszę jajka w majonezie

Witaj Malti !!! Cieszę się, ze też skorzystałaś z zaproszenia i przyszłaś na zakupy świąteczne. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

49 minut temu, Bogusik napisał:

Dobry wieczór :) To ja się skuszę na 2 żureczki bo uwielbiam!:)

I jest moja kochana Bogusia !!! Widzę, ze nie tylko ja jestem fanem żurku. Zaraz przygotuję dla Ciebie najlepszy, jaki potrafię !

Dziękuję za wielką pomoc i zostawiam słodkie buziaczki !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Anula napisał:

Dziękuję za zaproszenie.Poproszę dwie sałatki z tuńczyka.

Aniu, coś mi mówiło, że przyjdziesz... Jesteś kochana ! Dziękuję za wielką pomoc i za to, że nigdy jej nie odmawiasz. Życzę wszystkiego dobrego i zostawiam buziaczki !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jola&tina napisał:

Finansowo nie dam rady pomóc - przynajmniej teraz :(
Ale postaram się chociaż podrzucać.
A szkatułka wręcz cudo!!!!!

Joluś witaj !!! Fajnie, ze mimo wszystko przyszłaś i zaoferowałaś pomoc w pokazywaniu bazarku. To też bardzo ważne.

Szkatułkę wykonałam na warsztatach, na które się zapisałam, chcąc poznać zasady jej wykonania. Kurs prowadziła Sylwia Serwin. W wolnej chwili mozesz zajrzeć na jej stronę i zobaczyć, jakie cuda wychodzą spod jej rąk. Ja byłam zauroczona tym, co potrafi zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...