Jump to content
Dogomania

Sezon grypowy więc kolejny bazar z syropami z kwiatów bzu, płatki róż, bio OLIWA z oliwek, skórka pomarańczowa w czekoladzie! Zapraszam z korzyścią dla wielu psiaczków :) do 22 marca ZAPRASZAM!


agat21

Recommended Posts

11 godzin temu, malagos napisał:

Ale cuda, smaczne i zdrowiuśkie! Dziękuję, Agasiu, za bazarek, a Mazowszance za wspaniałe produkty :)

Szkoda tylko, że odbioru osobistego na spotkaniu nie będzie, bo nie czas na spotkania :( A i Marcinek sprzedany :(

Jak to sprzedany:(Codziennie przechodzę tedy do roboty.Jest:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, rozi napisał:

A ja bez kasy, ale dziecko mi pożyczyło, więc poproszę trzy sztuki tego syropu w słoiczkach po oliwkach, 1C, o ile możliwy jest odbiór na linii Metro1.

Kolejne piękne dzięki! Jakoś się na linii metra w odległości co najmniej metra złapiemy ;) 

Link to comment
Share on other sites

Jak tak zachęcasz, to ja poproszę jeszcze 1A  7 - 10, czyli w sumie 8 słoiczków.  Syrop z czarnego bzu robił mąż, ale już się nam skończył, a do nowego jeszcze daleko.

I zlikwiduj 1 C 9 i 10, bo jest tylko 8 słoiczków. Jak się rozpędzisz pod koniec bazarku, to sprzedasz te, których nie ma  :)  Chyba, że Producentka dołoży  :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Jak tak zachęcasz, to ja poproszę jeszcze 1A  7 - 10, czyli w sumie 8 słoiczków.  Syrop z czarnego bzu robił mąż, ale już się nam skończył, a do nowego jeszcze daleko.

I zlikwiduj 1 C 9 i 10, bo jest tylko 8 słoiczków. Jak się rozpędzisz pod koniec bazarku, to sprzedasz te, których nie ma  :)  Chyba, że Producentka dołoży  :)

Dzięki piękne! I za kolejne zakupy i korektę mojego liczenia :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pusto na bazarku...

Na ulicach też pusto, na całym Pl.Wilsona jedną osobę widziałam, w autobusach tylko kierowcy siedzą.

Ja poproszę jeszcze mirabelki 4A i płatki róż nr.3 - po jednej sztuce za wywoławczą, będzie równo 30zł i więcej nie mogę i gdybym coś jeszcze chciała, to mi nie sprzedawaj Agat!

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, TZmestudio napisał:

 

Mi wystarczy jedno.... zdjęcie niebawem :-D

 

Dnia 14.03.2020 o 21:58, agat21 napisał:

 

Zdjęcia nie będzie, bo płatki są zapakowane w nieprzezroczyste torebeczki, więc nic nie widać.

Ale kupić chyba można, tyle że nie będzie   :D

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, rozi napisał:

Pusto na bazarku...

Na ulicach też pusto, na całym Pl.Wilsona jedną osobę widziałam, w autobusach tylko kierowcy siedzą.

Ja poproszę jeszcze mirabelki 4A i płatki róż nr.3 - po jednej sztuce za wywoławczą, będzie równo 30zł i więcej nie mogę i gdybym coś jeszcze chciała, to mi nie sprzedawaj Agat!

No nie wiem, czy się powstrzymam od sprzedawania ;)

Dziękuję pięknie zatem za licytację 4A u paczuszki płatków róż :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...