Jump to content
Dogomania

Sezon grypowy więc kolejny bazar z syropami z kwiatów bzu, płatki róż, bio OLIWA z oliwek, skórka pomarańczowa w czekoladzie! Zapraszam z korzyścią dla wielu psiaczków :) do 22 marca ZAPRASZAM!


agat21

Recommended Posts

43 minuty temu, TZmestudio napisał:

A ta pomarańcza w czekoladzie to w jakie jest czekoladzie? 

No to cuś takiego to jest:

"Ekologiczna skórka pomarańczy w czekoladzie kokosowej nabłyszczana. Bez dodatku białego cukru i oleju palmowego"

No więc całkiem taka gorzka nie jest, bo zawiera 50% kakao w czekoladzie i ma mleko kokosowe.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

No to cuś takiego to jest:

"Ekologiczna skórka pomarańczy w czekoladzie kokosowej nabłyszczana. Bez dodatku białego cukru i oleju palmowego"

No więc całkiem taka gorzka nie jest, bo zawiera 50% kakao w czekoladzie i ma mleko kokosowe.

To poproszę za wyw to obrzydliwstwo (nawet nie wiem jak to słowo się pisze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Agat, a te wysmukłe po oliwkach to jaką mają pojemność?

Będąc w domu sprawdzę ;) Wydaje mi się, że to taka szklanka jest mniej więcej. Ale sprawdzę jakoś, może tam gdzieś będzie pojemność podana na słoiku.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TZmestudio napisał:

Nie żebym się czepiał, ale ja w sprawie nr 3. Czy te niebawem to już? I czy to są płatki róży zwanej dziką różą?

Czepiaj się, czepiaj, całkiem słusznie. Jak zwykle jestem w niedoczasie, ale jutro przy świetle dziennym zrobię. Płatki są zapakowane w paczuszki i są z dzikiej róży.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Poprosiłam Mazowszankę, która zbierała płatki o potwierdzenie :) Mam nadzieję, że się tu zjawi :)

Zjawiam się :) Tak, to jest rosa rugosa. Rośnie w moim wiejskim ogrodzie.

Ma duże, pomarańczowe i lekko spłaszczone owoce w odróżnieniu od tej polnej, której owoce są czerwone i podłużne.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...