Jump to content
Dogomania

Sezon grypowy więc kolejny bazar z syropami z kwiatów bzu, płatki róż, bio OLIWA z oliwek, skórka pomarańczowa w czekoladzie! Zapraszam z korzyścią dla wielu psiaczków :) do 22 marca ZAPRASZAM!


agat21

Recommended Posts

20 godzin temu, elik napisał:

Czy mogę liczyć na podsumowanie?  Znaczy sie ile za słojiczki wiem, tylko ile za dostarczenie?
I nr konteczka oczywizda.

Się cytuję, bo chyba mnie ominęłaś   :)

EDIT

Dzięki mam nr konta, ale ile wyniesie opłata?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aga76 napisał:

W związku z ograniczeniami w ruchu od jutra wysyłkę chyba trzeba odłożyć na bezpieczniejszy czas? 

Nie sądzę, aby do paczkomatu nie można było wyjść, proszę o wiadomość na priva do jakiego paczkomatu ma być wysyłka oraz potrzebne dane osobowe (nazwisko, mail, telefon)

Bardzo proszę jeszcze pozostałe osoby, żeby zadeklarowały czy może być wysyłka paczkomatem i stosowne dane na pw. Wtedy przygotuję paczki i wyślę. Te, które muszą być pocztą chyba będą musiały poczekać, co?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, TZmestudio napisał:

Ale co? Nie otworzyłaś, nie liznęłaś? Nawet by ni zauważyła. No dobra, koronowirus Cię powstrzymał. Rozumiem. :-)

Był dziś u mnie kurier. Z czymś tam.

Panika w oczach, gumowe rękawice, wszystko mi podawał z kilometra, a ja do niego wyszłam na półpiętro w skarpetkach  :D  patrzył na mnie, jak na samobójcę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

Był dziś u mnie kurier. Z czymś tam.

Panika w oczach, gumowe rękawice, wszystko mi podawał z kilometra, a ja do niego wyszłam na półpiętro w skarpetkach  :D  patrzył na mnie, jak na samobójcę.

Przecież Ci z oczu źle patrzy. Dziwisz mu się?  Jeszcze trzeba było na do widzenia pokasłać to by się na schodach zabił. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2020 o 09:41, AniaGucio napisał:

Dzień dobry,

ja też poproszę do paczkomatu.

 

Dzięki, poproszę dane do paczkomatu na pw. Paczki będę mogła wysłać w poniedziałek, bo na razie nie mam dostępu do drukarki, a tam trzeba wydrukować dane paczki.

Link to comment
Share on other sites

uff,,, co za dzień. Rano wysłanie paczki w ruchu i awantura z babą w kiosku, która powiedziała, że ma dość paczek (więc czemu do cholery nie zamknie tego punktu, przymusu pracy u nas nie ma, już jest wręcz przeciwnie), potem UlaFeta dostała swoje słoiczki, potem robota, potem wsparcie psychologiczne pracownika, który trochę się sypie nerwowo siedząc w domu, potem wariackie sprawy, do mnie nie należą, ale wszyscy się wypięli, więc trzeba to zrobić, potem pakowanie paczek, potem nocna wyprawa do paczkomatu i można zasiąść na trochę w spokoju :)

Z wieści bazarkowych jeszcze tyle, że AniaGucio zrezygnowała ze swoich kwiatów suszonego bzu, więc chętna jest na nie Besia11 i dokupuje jeszcze pozostałe 3 słoiczki syropu, co zaraz zapiszę.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, agat21 napisał:

. Rano wysłanie paczki w ruchu

 

2 minuty temu, agat21 napisał:

Przepraszam tych, co jeszcze czekają, postaram się jutro powysyłać pozostałe paczki.

Jeśli do mnie jeszcze nie wysłałaś, to ja poproszę o paczkę w ruchu. Jest to możliwe?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...