Jump to content
Dogomania

Słodka Krówka szuka domu - już znalazła :)


Koki-99

Recommended Posts

Zaczynamy już na poważnie szukać domu, bo kotka dobrze się czuje po sterylizacji i nie może u mnie bez końca mieszkać w łazience. Co prawda może zamieszkać w stodole i przychodzić tylko na jedzonko, ale pogoda jeszcze niepewna i zwyczajnie mi jej szkoda. Ona tak bardzo kocha człowieka, tak chce być przytulana i głaskana. To nie jest dzikus, który nie da się wziąć na ręce, drapie i chce się jak najszybciej uwolnić. To cudna, kochana istotka, tańcząca wkoło człowieka, gadająca i mrucząca bez końca. Każdemu by serce zmiękło :wink:
Krówce zrobiłam wczoraj ogłoszenie na olx https://www.olx.pl/oferta/slodka-krowka ... DXdav.html

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oby, bo coś mnie gardło zaczęło boleć.

We czwartek jedziemy z Krówką obejrzeć ew. domek w Opolu. Oby to był TEN WŁAŚCIWY. Pani, z którą rozmawiałam wczoraj, bardzo miła, ale miała jeszcze uzgodnić z mężem. Z doświadczenia wiem, że jak się ludzie nie dogadają ze sobą, to zwierzak jest biedny w takim domu lub wraca z adopcji. Dziś napisała, że mąż się zgadza, więc jedziemy :) Trzymajcie kciuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Koki-99 napisał:

Zawiozłam dziś Krówcię. Od razu czuła się jak u siebie. Zaczekam jak przebiegnie aklimatyzacja i jeśli wszystko będzie ok, dopiero wtedy zamknę ogłoszenia. Na razie nie chcę zapeszyć.

Ale fajnie!! Bardzo się cieszę. Oby była szczęśliwa w nowym domu!

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do nowego domu Krówki. Jest wszystko ok, kicia się już przyzwyczaiła do nowych warunków. Cieszę się, że tak szybko poszło i trafiła na fajnych ludzi.

Serdecznie dziękuję cioci Magdarynce za wyróżnienie ogłoszenia. Pomogło i miało najwięcej wyświetleń ze wszystkich krówkowych ogłoszeń.

Dziękuję też za trzymanie kciuków i zaglądanie do nas :)

Czy wiecie jak przenieść ten wątek do kotów, które znalazły dom? Trzeba się skontaktować z modem?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

                      Spokojnych  Nadzieje Niosacych 

                                                                                Swiateczek

                                           Photo montage je t'aime mon poussin - Pixiz

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...