Jump to content
Dogomania

Mam dwa pinczery miniaturowe które są agresywne wobec innych psów, jak i ludzi.


roka_201

Recommended Posts

Cześć, nazywam się Roksana i posiadam dwa pinczery miniaturowe które mają już około 8 miesięcy. Są one z hodowli, ale niestety wykazują straszną agresję wobec innych psów jak i ludzi. Któregoś dnia poszłam z moją przyjaciółką do sklepiku ona była ze sowim psem ,wyżłem, a ja ze swoimi. Ale niestety moje dwa psy cały czas strasznie szczekały, a raz nawet Daisy (druga ma na imię Lucy) próbowała ugryźć jej psa. W tym momencie się wystraszyłam tak samo jak wyżeł (ma na imię Portos). Teraz szczerze wstydzę się z nimi gdzie kolwiek wychodzić ponieważ gdy ktoś idzie z innym psem one strasznie szczekają albo się na niego rzucają, a jak idzie sam człowiek to wcale nie jest lepiej. Zastanawiałam się nad tym aby kupić im kagańce bo nie wiem co może w takiej sytuacji pomóc. Dlatego proszę was o rady, a i jeszcze jedno, za każdym razem kiedy tylko się coś dotknie na dole a one są na górze zaczynają strasznie szczekać, tak samo jak ktoś wchodzi do domu. Jest to strasznie irytujące dlatego wie ktoś może co można z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...