Jump to content
Dogomania

Zakończony ....$$$$$$$$$$€€€€€€€€ .... - bazarek czynny do 22.03. do godziny 22,00


jola&tina

Recommended Posts

18 minut temu, jola&tina napisał:

Ja na balkonie mam żonkile, hiacynty i szafirki - wszystko kupione na bazarku :)
Ale tak jakoś mizernie wyglądają :(

Moje hiacynty jakieś takie wydłużone są. Kupiłam cebulki w Lidlu. 

Sprawdziła się metoda "na lodówkę " część cebulek posadziłam w październiku a drugą wsadziłam do lodówki. Owinęłam papierem. 

Teraz wychodzą :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, uxmal napisał:

Moje hiacynty jakieś takie wydłużone są. Kupiłam cebulki w Lidlu. 

Sprawdziła się metoda "na lodówkę " część cebulek posadziłam w październiku a drugą wsadziłam do lodówki. Owinęłam papierem. 

Teraz wychodzą :)

Nie znałam metody "na lodówkę" :) Wypróbuję w przyszłym roku  tzn jeszcze w tym roku jesienią :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, UlaFeta napisał:

Ja kupiłam w Lidlu,hiacynty kwiatki w doniczkach.Przekwitly,nie wyrzucałam cebulek,co mam teraz zrobić,zeby zakwitly w przyszłym roku?Da to się jakos?

 

Nie znam się za bardzo ale wsadzilaby je  w ciemne chłodne i suche miejsce .

Może Isiak wpadnie albo ona03 one się znają 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, UlaFeta napisał:

Ja kupiłam w Lidlu,hiacynty kwiatki w doniczkach.Przekwitly,nie wyrzucałam cebulek,co mam teraz zrobić,zeby zakwitly w przyszłym roku?Da to się jakos?

 

Podlewaj do momentu zaschnięcia liści ( cebulek nie można moczyć) Takie cebulki na jesieni trzeba posadzić do ogrodu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Jo37 napisał:

Podlewaj do momentu zaschnięcia liści ( cebulek nie można moczyć) Takie cebulki na jesieni trzeba posadzić do ogrodu.

 

Nie mam ogrodu :(  Do skrzynki na balkonie można?

Do skrzynki na balkonie posadziłam w jesieni żonkile i szafirki. Widzę, że teraz puściły liście, ale co dalej będzie, to się dopiero okaże.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, jola&tina napisał:

Nie mam ogrodu :(  Do skrzynki na balkonie można?

Do skrzynki na balkonie posadziłam w jesieni żonkile i szafirki. Widzę, że teraz puściły liście, ale co dalej będzie, to się dopiero okaże.

Ha,ha musisz kupic ogrod:-D

Tez nie mam:( Wsadze na balkon:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, jola&tina napisał:

Nie mam ogrodu :(  Do skrzynki na balkonie można?

Do skrzynki na balkonie posadziłam w jesieni żonkile i szafirki. Widzę, że teraz puściły liście, ale co dalej będzie, to się dopiero okaże.

Te cebulki były pędzone i potrzebują regeneracji. W przyszłym roku  zakwitną bardzo słabo albo wcale. Jak nie masz innego wyjścia

to wsadź na balkonie ale zasil nawozem dla cebulek..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...