Jump to content
Dogomania

Zakończony ....$$$$$$$$$$€€€€€€€€ .... - bazarek czynny do 22.03. do godziny 22,00


jola&tina

Recommended Posts

Wróciła paczka wysłana do Kaas1 - widocznie nie może odebrać, ale nikt nie przewidział, że będzie aż tak, jak jest :(

A ponieważ dzisiaj prima aprilis - to wysłałam jedną paczkę a dostałam zwrot dwóch :) Ta druga, spakowana łącznie z pierwszą, to rzekomo paczka wysłana przeze mnie też do Kaas1.  Całość zafoliowana w hektary folii :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, jola&tina napisał:

Wróciła paczka wysłana do Kaas1 - widocznie nie może odebrać, ale nikt nie przewidział, że będzie aż tak, jak jest :(

A ponieważ dzisiaj prima aprilis - to wysłałam jedną paczkę a dostałam zwrot dwóch :) Ta druga, spakowana łącznie z pierwszą, to rzekomo paczka wysłana przeze mnie też do Kaas1.  Całość zafoliowana w hektary folii :)

Sprawa się wyjaśniła - Ruch nie awizował przesyłki, nie wysłali smsa ani maila do adresata.
Prawdopodobnie placówka kioskowa jest zamknięta, zawiesili działalność i zwracali przesyłki jak popadnie, do mnie dwie :)
U nas część kiosków też zamknięta.

W każdym razie fanty są u mnie i czekają na wysyłkę w lepszych czasach :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, uxmal napisał:

Ahhh,  to teraz chyba wszystko jasne. Mam do wysyłki paczkę w Ruchu ale nie mogę od dwóch dni znaleźć punktu który to przyjmie. Kurde

Jeżeli to nie jest konieczne, to lepiej teraz nic nie wysyłać :(

A udało Ci się zalogować do Paczki w Ruchu? Ja od dwóch dni nie mogę :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jola&tina napisał:

Jeżeli to nie jest konieczne, to lepiej teraz nic nie wysyłać :(

A udało Ci się zalogować do Paczki w Ruchu? Ja od dwóch dni nie mogę :(

Nie zakładałam tam konta,  chciałam się upewnić czy są jakieś punkty aktywne i kicha. 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, uxmal napisał:

Otwiera się okno rejestracji. Można wpisać dane. 

Mnie się udało zalogować, ale ... nie mogę śledzić przesyłek i historia przesyłek jest pusta, chociaż w tym roku wysłałam co najmniej 10 przesyłek, z czego 4 w ostatnim miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...