Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

2 godziny temu, Poker napisał:

Dobrze, że nie ma na imię Magdalena :)

 

1 godzinę temu, rozi napisał:

A co by było? Tępawa jestem, nie kumam   bezradny.gif

 

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Ja też nie zrozumiałam .

No bo musiałby się lansować jako ex kandydat na prezydenta.

Link to comment
Share on other sites

Obowiązkowo przy śniadaniu :) Ogórcio uwielbia chlebek ryżowy bezglutenowy z humusem z buraka :) 

(Ogórcio uwielbia wszystko co człowiek ma na talerzu, na kwaśno, na słono, na słodko, wszystko i w każdej formie, ważne żeby lądowało do miseczki  z ludzkiego talerza albo żeby ludzka ręka podawała prosto do paszczy )

d6717d3d106db02fgen.jpg

Coś człowiek ma do jedzenia, znaczy że dobre ! więc z Kuleczką  pilnujermy i czekamy aż się podzieli :)

558e8672cac284efgen.jpg

A tu coś do mnie mówią, więc słucham , bo Ja grzeczny jestem , mądry i kochany

4518118f934f4530gen.jpg

e8867e207a57bb87gen.jpg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaa napisał:

Jaki on kochany ten Ogorek, po prostu cudo:-) Domek z ogrodem dla niego zeby sobie pilnowal, cudny pysiu:-)

 

Kochany i chyba w Twoim typie   :)

Ja tak mówię, że wszędzie by się odnalazł, ale masz rację - najlepiej z ogrodem, żeby sobie pilnował.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj późnym wieczorem  dotarły do domu 3 kocice i sunia . Ogórcio bardzo był zdezorientowany , raptem zrobiło się gęsto, więcej ludzi, szaleństwo stada na widok rodziny, zamieszanie -  sytuacja zestresowała nieco chłopaka .  Ogólna reakcja na obcych - pozytywna, kilka szczeknięć na początek a jak emocje opadły, to już zostało tylko zabieganie o głaski i szczerzenie ząbków w uśmiechu :)  (bo on tak ładnie potrafi się uśmiechać :) , delikatnie, nieśmiało, ale potrafi :) ) . A jaka była/jest reakcja na koty ? - kto zgadnie ?  (  postaram sie Wam pokazać , ale to potem , teraz muszę uciekać )

 

A! i jeszcze jedno na szybko - Ogórek spodobał się suni która przyjechała, wdzięczyła się do niego, kręciła kółeczka , ogonek prawie się urwał a Ogórek co? - a no nic , nie był zainteresowany a nawet za którymś miłosnym podejściem , odgryz się i pogonił Misieńke - oj smutno było niuni , zwłaszcza że taki z niej wrażliwiec uczuciowy :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2020 o 07:43, rozi napisał:

Kochany i chyba w Twoim typie   :)

Ja tak mówię, że wszędzie by się odnalazł, ale masz rację - najlepiej z ogrodem, żeby sobie pilnował.

No w moim typie to nie za zbytnio ale kochany

Link to comment
Share on other sites

miałam wkleić filmiki, ale już dziś mi się nie uda , internet mi muli, nic nie idzie, innym razem spróbuje pokazać Ogórcia "na żywo" a teraz tylko  zdjęcie sprzed kilku chwil - po prawej Emilia, trochę dalej w budce Vesuvia - dziś jest normalnie, to znaczy dało radę ująć na jednym zdjęciu psa z kotami, ale wczoraj byłam bardzo zaskoczona , co prawda nie zakładałam dramatów , jednak nastawiona byłam na różne scenariusze, tymczasem  Ogórek na ich widok zaczął uciekać - bał się kotów i to tak konkretnie się bał, trzymał się najdalej jak to możliwe( Koty sa przyjacielskie przylepy, przyzwyczajone do stada psó w, każdy pies to dla nich przyjaciel ) . Dziś jest już dobrze, Ogórcio powoli przyzwyczaja się do nowego towarzystwa, koty już nie są takie straszne, znowu zajmuje swoją stałą miejscówkę pod stołem. A więc, nie było nienawiści, awantur (albo szczęścia i wylewnej miłości ), był strach, ucieczka i pomalutku akceptacja nowej sytuacji i kocich koleżanek. W najgorszym wypadku, koty będą mu kompletnie obojętne, w najlepszym zakumpluje się z nimi :)

 

8680a626e57c4f44gen.jpg

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...