Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

1 godzinę temu, Poker napisał:

Zbieraj ile się da. Można z jednorazowych wpłat dodać do kosztów hoteliku w pierwszym miesiącu i w międzyczasie możesz robić fantazyjne bazarki. Wychodzą Ci koncertowo.

Liczyć to ja umiem, jak mało kto, a jak wpadnę pod tramwaj? Co będzie z Ogórkiem?

Link to comment
Share on other sites

On jest piekny i na pewno szybko go ktos weźmie , ja popytam tu w okolicy bo ludzie tu szukaja pieske ktos chciał ale ja proponowałam chihuahua a chcieli wieksze zwierzę wiec jak spotkam tego gościa to mu pokażę zdjecie jest dziennikarzem wiec trudno go złapać , u niego dobrze by miał. będę pytać , pieniążków nie mam bo w srodę idę na zdjecie szwów i już zrobienie morfologii Lali i ekg przed operacja guza . Moze ktoś by go wziął na stałe taka piekna suoer morda że tylko kochać  a jakie piekne łaty.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

Tam gdzie Ogórek ma jechać to jest jakiś Hotelik,który wystawia faktury za pobyt?W jakich warunkach ma przebywać pies w domowych czy w kojcu w budzie?

Anula, tam jest dom z ogrodem, ale Pani, która tymczasuje, mieszka na piętrze (na dole rodzice chyba), więc jeśli piesek wejdzie na schody, to może jak najbardziej być w mieszkaniu. Dla staruszków niesprawnych jest pawilon na dole. Iwona tam daje staruszki i nie ma zastrzeżeń.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

On jest piekny i na pewno szybko go ktos weźmie , ja popytam tu w okolicy bo ludzie tu szukaja pieske ktos chciał ale ja proponowałam chihuahua a chcieli wieksze zwierzę wiec jak spotkam tego gościa to mu pokażę zdjecie jest dziennikarzem wiec trudno go złapać , u niego dobrze by miał. będę pytać , pieniążków nie mam bo w srodę idę na zdjecie szwów i już zrobienie morfologii Lali i ekg przed operacja guza . Moze ktoś by go wziął na stałe taka piekna suoer morda że tylko kochać  a jakie piekne łaty.

Pewnie że piękny. Dla konesera, bo motłoch się na nim nie pozna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...