Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

41 minut temu, rozi napisał:

Partycypuje od początku w kosztach utrzymania Ogórka. Wysoko. Wspomaga potrzebujące zwierzaki od lat. Ogórek ma/będzie miał pieniążki na ten transport w dużej mierze dzięki Niej.

coś czuje że to będzie ktoś z deklarowiczów :) ale numer...

Suuuuper. Od początku obstawiałam że tak będzie ;) tylko bardziej myślałąm że jednak Ty rozi go adoptujesz :)

Bardzo się ciesze i trzymam mocno kciuki za podróz, za aklimatyzacje.

Tą umową się nie przejmuj. Wiem, że myślałaś o ciągłości dokumentów (tzn. w Radysach Ogór był zabrany na mnie), ale mimo wszystko prosze by umowa była spisana, na osoby odpowiedzialne za psiaka.

Ogórku. Powodzenia piesku <3

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

Tą umową się nie przejmuj. Wiem, że myślałaś o ciągłości dokumentów (tzn. w Radysach Ogór był zabrany na mnie), ale mimo wszystko prosze by umowa była spisana, na osoby odpowiedzialne za psiaka.

Myślałam o ciągłości ze względu na tamtą wojnę w Radysach, żeby ktoś świni nie podłożył. Ludzie to bydło.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, rozi napisał:

Myślałam o ciągłości ze względu na tamtą wojnę w Radysach, żeby ktoś świni nie podłożył. Ludzie to bydło.

nie ma się co martwić, tamta wojna już dawno minęła i nikt o niej nie pamieta.

Tamta osoba adoptowała innego pieska i jest zadowolona ;) więc wszystko się dobrze ułożyło- zapewne tak jak miało być :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Ja na bydlątka nie mówię bydło. Bydło to stan umysłu.

Ja to teraz bardzo uważam na wszelkie porówmania typu : spsienie, ty suko. Ta etymologia jest koszmarna : (. Ludzie są koszmarni : (

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam i nie porównuje do zwierząt typu brudny jak świnia, podła suka, sukinsyn, uparty jak osioł i jeszcze wiele można by wymieniać.

Bardzo mnie interesuje do kogo pójdzie Ogórasek.  rozi buduje napięcie w tej powieści.

Idę popatrzeć kto pomaga w utrzymaniu Ogórka.

W jakim rejonie Polski jest przyszły DS ?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...