Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

4 godziny temu, rozi napisał:

Można spróbować pozbyć się irracjonalnego lęku przez kontakt z sytuacją lękotwórczą. 

Zamieszkałam w lesie i nie miałam wyjścia. Mogę wziąć w rękę wszystko - pędraki, ropuszki, pajęczaki, rohatyńce, dżdżownice, gąsienice, myszy, nornice, chrabąszcze, ale kosmate pająki nie : (. TZ wynosi.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Aska7 napisał:

Zamieszkałam w lesie i nie miałam wyjścia. Mogę wziąć w rękę wszystko - pędraki, ropuszki, pajęczaki, rohatyńce, dżdżownice, gąsienice, myszy, nornice, chrabąszcze, ale kosmate pająki nie : (. TZ wynosi.

 

3 minuty temu, uxmal napisał:

Mieszczuch jestem. Wejde do parku do lasu już nie. Cisza mnie usypia tak jak obrusy na stole w restauracji.

Masakra

Do lasu wejde w Zegrzu. Wszystko widoczne w miarę. Ale I tak potem drapię się I oglądam na wszystkie strony. 

Pojechałam, za wczesnego młodu, na wakacje z narzeczonym, oraz jego tatą, w charakterze przyzwoitki.

Budzę się, patrzę - pająk totalny siedzi na ścianie. Dialog taki:

- Jezu, pająk ogromny tam jest!

- A jest, Kasiu, przynieść ci go?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

 

Pojechałam, za wczesnego młodu, na wakacje z narzeczonym, oraz jego tatą, w charakterze przyzwoitki.

Budzę się, patrzę - pająk totalny siedzi na ścianie. Dialog taki:

- Jezu, pająk ogromny tam jest!

- A jest, Kasiu, przynieść ci go?

Pająk pająkiem, ale ta reszta to przedpotopowa

Link to comment
Share on other sites

A ja się nie boje pająków. Kiedyś na ścianie u nas w domu siedział sobie wielki, włochaty  biedaczyna i pewnie się grzał, a ja  wzięłam go do ręki i wyniosłam. Nigdy więcej nie widziałam tak wielkiego pająka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ogóś, jak dzieciak.

Wyobraźcie sobie mamę z małym chłopczykiem w ogrodzie, słychać nadlatujący samolot, nisko leci, nieduży. Chłopczyk "mama, patrz, samolot", mama "tak, samolot leci"

Stoją z zadartymi głowami, śledząc lot, póki nie zniknie.

To Pani Anna z Ogórkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mamy rocznicę!

Bukiet tulipanów x 5 SILIKONOWY - BIEL. 47cm Nr33

Pani Anna mi przypomniaa (mam probem z kawiaturą, brakuje iterek), upieraam się chwię przy 3 maja, ae to dziś jednak może.

Ogóś wcae nie jest gruby. Wcae a wcae.

W trakcie rozmowy przekada się z boczku na boczek, na poduszce w ksztacie truskawki. Od Pani Budyniowej.

Sto causów da Pani Anny, ae i da każdej cudownej Osoby, która pomoga wyrwać pieska z wiadomo kąd.

Płonące serce fotografie, zdjęcia stockowe, Płonące serce obrazy  royalty-free

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...