Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

Dnia 4.03.2020 o 09:20, hop! napisał:

Jak bez problemu znajdziesz dobry dom stały dla Ogórka, to uznam Cię za szczęściarę. :-)

W półtora miesiąca, to jest bez problemu? Czy za długo trwało?   :DDD

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Alaa napisał:

Nie byl Pani Kasi - na przeczekaniu byl;-)

Dodam, że odpłatnym przeczekaniu. Pani Kasi mógłby być, gdyby go adoptowała. :-) 

3 godziny temu, rozi napisał:

W półtora miesiąca, to jest bez problemu? Czy za długo trwało?   :DDD

Poszło sprawnie, bez problemu. :-) Tylko się cieszyć z takiego DS dla Ogórka. "Złoty" pies w "złotym" domu. :-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, rozi napisał:

Kasia, z nielicznych płatnych, utrzymuje kilka starowinek. W super warunkach.

Chodzi o to, że Ogórka nie trzeba już utrzymywać w DT. Można np. pomóc innemu psu. Znalezienie DS, dobrego DS, to same plusy i powód do radości. 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś dzień próby - Pani Anna po raz pierwszy wyszła z domu, nie na długo, do pracy. Dostałam wiadomość od Tajemniczego, że z psami wszystko w porządku, wypuścił je na spacer do ogrodu.

Zaraz przekazałam Kasi.

Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj dzień bez używek, czyli bez komputera też.

U Ogórka wszystko dobrze, szybko się przyzwyczaja, je normalnie, troszkę jest zaborczy. Kasia rozmawiała z Panią Anną w środę wieczorem. Ja może w niedzielę zadzwonię. Za jakiś tydzień będzie u Pani Anny drugi syn, zrobi więcej zdjęć.

Jest problem z przerejestrowaniem czipa, ale jakoś sobie Panie poradzą - myślałam, że wystarczy, jeśli Kasia zadzwoni do Safe Animal, okazuje się, że nie.

Mam ostateczne rozliczenia:

Za całą wielką podróż 340zł

Za hotelik (18 dni) 235zł

Dziś zrobię przelew 575zł.

Edit.: przelew poszedł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2020 o 08:01, hop! napisał:

W Radysach tkwi taki Ogórek. Czeka 6 lat... Może jeszcze jakieś wyróżnione ogłoszenie Ogórka zostało i można je przerobić.

piękny...i tak przerażająco smutny...........

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, rozi napisał:

U Ogórka wszystko dobrze, szybko się przyzwyczaja, je normalnie,

a wdzisz? a słuchaj czasem grzecznie i stosuj się.Było -"bez nerw,bedzie topszzzzz....." :))

:*

Link to comment
Share on other sites

Ogóś codziennie wieczorem włazi na łóżko, sobie tam śpi z godzinę-dwie. W nocy nie. W nocy tam koty królują i po cichu Ziomek się wkrochmala.

Dziś przed świtem kręcił się, chciał na dwór. Nie wiadomo czemu, bo ostatni spacer ma późno. Wyleciał i szybciutko wrócił.

Z Dużym_Psem nie ma problemów żadnych, Duży chyba gotów Ogórka polubić, macha do niego ogonem, ale bez rewanżu to zainteresowanie.

Jedyny dysonans to relacje między Ziomkiem a Ogórkiem. Są zazdrośni o Panią Annę, obydwaj garną się po pieszczoty. Czasem burkną na siebie, krew się nie leje.

Ogóś absolutnie nie jest jakoś nieśmiały, niepewny. Pierwszy do wszystkiego. No... dobrze mu tam. Pilnuje ogrodu razem z Dużym i sunią. Posłuszny.

To tyle na dziś.

Życie płynie spokojnie, trudno o ciekawe jakieś wiadomości, mogę spróbować odpowiedzieć na konkretne pytania.

Link to comment
Share on other sites

Teraz proszę o uwagę.

Ogóś jest rozliczony, zostało 30zł z groszkiem.

Ale kończę bazarek dla Ogósia, otworzyłam przed decyzją o wyjeździe do Pani Anny.

Chciałabym

też w podziękowaniu za Kasi trud, troskę o naszego pieska, ogromną podróż za śmieszne pieniądze, za całość opieki nad piesuniem

przekazać wszystkie dostępne mi środki na leczenie starowinek u Kasi.

Nie na opłatę DT niektórych (wiele jest bezpłatnie), tylko stricte na koszty weterynaryjne.

Jeśli ktoś z bazarkowiczów nie zgadza się z moją decyzją, zwrócę wpłacone pieniążki.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś minął tydzień odkąd zostawiliśmy Ogósia w jego nowym domu. To był ciężki czas, zwłaszcza pierwsze dni .....

Dziś, w tą mikro rocznicę rozmawiałam z domem stałym niuńka - wygląda na to, że to już jest w pełni jego dom - wszystko o czym opowiada P. Anna wskazuje, że Ogósik jest u siebie...

Życzymy Ci mądry, dobry, kochany maluchu, długiego, kolorowego , radosnego życia.
Będę za Tobą tęsknić przyjacielu.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, katakka napisał:

Dziś minął tydzień odkąd zostawiliśmy Ogósia w jego nowym domu. To był ciężki czas, zwłaszcza pierwsze dni .....

Dziś, w tą mikro rocznicę rozmawiałam z domem stałym niuńka - wygląda na to, że to już jest w pełni jego dom - wszystko o czym opowiada P. Anna wskazuje, że Ogósik jest u siebie...

Życzymy Ci mądry, dobry, kochany maluchu, długiego, kolorowego , radosnego życia.
Będę za Tobą tęsknić przyjacielu.

Przyłączam się do życzeń

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2020 o 20:35, katakka napisał:

Dziś minął tydzień odkąd zostawiliśmy Ogósia w jego nowym domu. To był ciężki czas, zwłaszcza pierwsze dni .....

Dziś, w tą mikro rocznicę rozmawiałam z domem stałym niuńka - wygląda na to, że to już jest w pełni jego dom - wszystko o czym opowiada P. Anna wskazuje, że Ogósik jest u siebie...

Życzymy Ci mądry, dobry, kochany maluchu, długiego, kolorowego , radosnego życia.
Będę za Tobą tęsknić przyjacielu.

Piękne zakończenie, oby więcej takich tutaj na dogomanii :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...