Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

4 minuty temu, rozi napisał:

Jutro, po ostatecznej decyzji, wszystko powiem. Dom wspaniały, chodzi tylko o tego dużego psa. Ale skoro Kasia nie bała się zostawić do jutra, to i ja poczekam.

No to spokojnie czekamy do jutra.Oby tylko Ogórek wyszedł z tego spotkania cało bo to będzie test.

Kiedyś zawoziłam do domku moją tymczasię pudlisię,w tym domu był Onek i nie zaakceptował jej pomimo,że spotkanie odbyło się na otwartym terenie a później w domu.Musiałam zabrać małą.Wracając cieszyłam się,że mała nie będzie żyć w stresie a Onek też będzie miał spokój.To takie są moje wspomnienia a więc różnie jest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie... ja jeszcze nic nie wiem.

Nie dzwonię do DS, żeby nie siedzieć na karku, bo do prawidłowej, wyważonej oceny potrzebny jest spokój.

DS nie dzwonił do mnie dziś, gdyby coś niedobrego się działo, to by dzwonił.

Kasia dała mi znać, że może jeszcze jeden dzień dać na ocenę i decyzję, czyli jeszcze do jutra.

Tyle wiem. Staram się nie denerwować.

 

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że wiele osób kibicuje Ogósiowi, wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń wątku, ponad 30 tysięcy przez dwa miesiące.

Bardzo bym chciała, żeby wszystko szło gładko, no ale Ogórek jest wyjątkowym, kochanym psem i troska o jego dobro, naprawdę szczęśliwe życie, też jest wyjątkowa.

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam o jednym, żeby Kasi nie dobijać, ale już wie, więc napiszę.

Ogórek strasznie rozpacza, płacze, wskakuje na okna, próbuje za wszelką cenę wydostać się z domu, szukać Kasi i Mariusza... Wczoraj, po ich odjeździe, trząsł się jak galareta.

:(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...