Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

2 minuty temu, rozi napisał:

Zdjęcia jak zdjęcia. Wszystkie trzy oddają charakter Ogórka.

Jak uważasz, szczególnie na którym jest obrócony zadem do świata. Nie widać jego nietuzinkowej urody, czytający musi uwierzyć Ci na słowo.

Nie ma nic na temat relacji do innych zwierzaków, dzieci. Brak wysokości w kłębie.

Ty się związałaś z nim emocjonalnie i masz wrażenie , że również emocjonalne wpisy wystarczą.

Życzę  powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Jak uważasz, szczególnie na którym jest obrócony zadem do świata. Nie widać jego nietuzinkowej urody, czytający musi uwierzyć Ci na słowo.

Nie ma nic na temat relacji do innych zwierzaków, dzieci. Brak wysokości w kłębie.

Ty się związałaś z nim emocjonalnie i masz wrażenie , że również emocjonalne wpisy wystarczą.

Życzę  powodzenia.

Dobre są (choć zupełnie nieaktualne) zdjęcia z Radys, nie chcę ich dawać ze względu na podpis.

Co do relacji zwierzaki/dzieci - trzeba napisać, jeśli są problemy. U Ogórka nie ma.

Które z aktualnych zdjęć Ty byś dodała?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, rozi napisał:

jestem bardzo ciekawa odzewu z tego ogłoszenia

Zrobiłaś rozi dokładne przeciwieństwo tego na co ja zawsze kłade nacisk ...

Daj znać proszę ile jest odsłon, zainteresowanych, zrobimy przy okazji badanie gustów ;)

Trzymam kciuki

 

ps. mojemu Faziemu na watrobe bardzo pomogła karma weterynarjna Royal Hepatic, miał też Hepatiale Forte Trzeba trochę Ogórowi wspomóc ta watrobę, żeby się nie pogorszyło

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, rozi napisał:

W sensie?

zawsze daje max czyli 8 zdjęć i staram się żeby były różnorodne- pokazywały i wygląd zewnętrzny i charakter psa. Zdjecie głowne zawsze wybieram takie by było widać oczy psa (patrz zdjęcia które wskazała hop) lub psa w całej okazałości :) nie obraż się, ale to które wyrałyśmy raczej skupia pierwszą uwage na fotelu niż na psie.....

w tekście nigdy nie sugeruje, że pies tak naprawde nie szuka domu....w ogóle pisze teksty w zupełnie inny sposób. Sądze, że powinnas dopisać konkretne informacje o psie. Tzn. powinnaś/ niepowinnaś, zrobisz jak chcesz ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, kiyoshi napisał:

w tekście nigdy nie sugeruje, że pies tak naprawde nie szuka domu..

Ja przecież nie sugeruję, że nie szuka. Napisałam, że nie szuka na cito jakiegokolwiek i to jest prawda, nie oddamy go byle gdzie, zwłaszcza w Warszawie, skąd bardzo daleko jest do DT, gdyby coś poszło nie tak.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, rozi napisał:

Ja przecież nie sugeruję, że nie szuka. Napisałam, że nie szuka na cito jakiegokolwiek i to jest prawda, nie oddamy go byle gdzie, zwłaszcza w Warszawie, skąd bardzo daleko jest do DT, gdyby coś poszło nie tak.

a ja trzymam mocno kciuki za taki domek, najlepszych z najlepszych :)

Ja tylko napisała swoje zdanie.  Może faktycznie taki tekst ułatwi Ci sprawe i zgłosi się tylko ten jeden własciwy człowiek :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...