Jump to content
Dogomania

Fionka - młoda, urocza sunia o bursztynowych oczach


Ewa Marta

Recommended Posts

Fionka błyskawicznie przyzwyczaiła się do nowego miejsca. Już po drugim spacerze wskoczyła na kanapę, rozciągnęła się leżąc na boczku i poszła spać:) Później wgram zdjęcia, które dostałam. Zjadła ze smakiem kolację i wygląda na to, że zaakceptowała swoją nową rodzinkę:)

A telefony o nią urywają się. Staram się odsyłać wszystkich do schroniska albo na stronę wolontariatu na FB, żeby wybrali jakiegoś psiaka. Ludzie szukają małej suni. Jeśli macie jakieś linki do ogłoszeń takich suniek w okolicach Katowic, to poproszę. Będę przekazywać sensowniejszym domkom:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Ewa Marta napisał:

Fionka błyskawicznie przyzwyczaiła się do nowego miejsca. Już po drugim spacerze wskoczyła na kanapę, rozciągnęła się leżąc na boczku i poszła spać:) Później wgram zdjęcia, które dostałam. Zjadła ze smakiem kolację i wygląda na to, że zaakceptowała swoją nową rodzinkę:)

A telefony o nią urywają się. Staram się odsyłać wszystkich do schroniska albo na stronę wolontariatu na FB, żeby wybrali jakiegoś psiaka. Ludzie szukają małej suni. Jeśli macie jakieś linki do ogłoszeń takich suniek w okolicach Katowic, to poproszę. Będę przekazywać sensowniejszym domkom:)

A nie może być młody piesek mały Iwo? Jest z M.(śląsk)

https://www.olx.pl/oferta/iwo-cudny-mlody-maly-piesek-CID103-IDDhOJZ.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

Fajnie ,że malutka ma już swój domek :)

A może panowie by kupili dziewczynie szeleczki zamiast obróżki. Jak patrzę na obroże to już mnie w gardle dusi ;)

Kupią. Mają jechać z nią i kupić na wymiar. Nie ma wielkiego problemu z Fionką, bo ona nie ciągnie na smyczy, ale mają kupić szelki. Moje sunie chodzą w obrożach, ale też sporadycznie są przypinane do smyczek, więc obróżki są wygodniejsze.

Fionka już się zadomowiła, zaczepia do zabawy i czuje się już u siebie w domu:)

 

Dzisiaj opłaciłam jej pobyt w hoteliku do 12 maja i transport do weta na zdjęcie szwów. Razem 190 zł.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki ogromnemu sercu moich wspaniałych darczyńców (Małgosi i Rafałowi) dług Fionki znacząco się zmniejszył. Z puli kasy, którą od nich otrzymałam Fionka dostała 174,87 zł. Tym samym pozostało jej na minusie 100 zł, które mam nadzieję odzyskać za fakturę za sterylkę ze schroniska. Póki co czekam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ewunia napisała do pana Fionki i taka otrzymałysmy odpowiedź:

"Dobry wieczor. Milo, ze pyta Pani o Fionke ogolnie wszystko ok u niej, zadomowila sie na dobre we Wroclawiu. Jest zdrowa, bardzo chetna do zabawy i towarzyska. My jestesmy bardzo zadowoleni, ze trafilismy na tak fajnego psa. Pozdrawiam, Maciek."

116712086_2692748881052139_6907879485216685036_n.jpg

116375996_317286266121231_3070838643703950600_n.jpg

116433647_933717350370928_2211054345745238520_n.jpg

116610202_2435028646789354_3497967347143732555_n.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...