Jump to content
Dogomania

Fionka - młoda, urocza sunia o bursztynowych oczach


Ewa Marta

Recommended Posts

136 zł z bazarki b-b- już na koncie Fionki. Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc!!!

Fionka, to zdaniem Anecik bardzo proludzka sunia. Uwielbia się przytulać i być obok człowieka. Cieczka chyba skończona, teraz czekamy na możliwość zrobienia sterylki. Trzeba zaczekać co najmniej miesiąc. Jak tylko ustalimy termin, zaczniemy panienkę ogłaszać:)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z tej szkoły, że NAJSZYBCIEJ można wysterylizować suczkę 2,5-3msc po cieczce, a nie miesiąc. Lekarze wet., których znam zalecają odczekać nawet i 4msc, o ile sprawa nie jest pilna, ale pozostaje zaufać wetom anecik.

Dobrze, że Fionka ma adopcyjny charakter.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Ewa Marta napisał:

Dostałam dzisiaj prześliczne zdjęcia Fionki. Takie super  do ogłoszeń. Aż serce boli, że sunia musi czekać na sterylkę, bo widać, jaka jest adopcyja:)

 

 

 

Ogłaszaj, co to szkodzi, jak ktoś będzie naprawdę chciał, to się dogadacie przecież.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, rozi napisał:

Ogłaszaj, co to szkodzi, jak ktoś będzie naprawdę chciał, to się dogadacie przecież.

Też tak uważam. Mała jest przeurocza.

Kiedyś ludzie czekali 3 miesiące na moją niewidomą tymczaskę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

Ogłaszaj, co to szkodzi, jak ktoś będzie naprawdę chciał, to się dogadacie przecież.

Raz wydałam sunie bez sterylki z umówionym terminem u lekarza. 4 lata walczę z dziadem, żeby ja wysterylizowal.jest bardzo kochana w domu, ale głupi facet obiecuje, a potem znowu nie sterylizuje. Co mi po umowie, która mam. Przecież nie zabiorę suni z domu,  w którym jest szczesliwa. Musze to orzetrawoc. Może umowa tymczasową, a po sterylce dopiero stała?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Ile jeszcze trzeba czekać do sterylki?  Jak ktoś się zakocha, to poczeka. Jak będzie mu zależało, to nawet hotelik opłaci.

W tej chwili przynajmniej miesiąc, a potem wszystko zależy od weta, czy zdecyduje się sterylizować. Niektórzy weci bardzo ograniczyli swoje usługi. Obawiam się też, że w tej chwili nikt nie zdecyduje się na adopcję. Ludzie boją się wychodzić z domu, ale może macie rację, że trzeba dać szansę. 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Pomogę w ogłaszaniu jeśli będzie taka potrzeba :)

Bardzo Ci kochana dziękuję, na pewno się zgłoszę:) Elunia, która zawsze robiła ogłoszenia nadal bardzo słaba:(

Link to comment
Share on other sites

Są takie chwile, kiedy płakać mi się chce ze wzruszenia. W obecnej sytuacji bardzo ciężko jest robić bazarki, szukać finansów dla psiaków. W takiej chwili okazuje się, że są Ludzie, którzy cały czas myślą o naszych podopiecznych. Absolutnie wspaniali Rafał i Małgosia oraz Ludzie z mojej firmy, którzy wrzucają do puszki w firmie złotówki za każde przekleństwo znowu nas uratowali:) Ponieważ inicjatorem tej akcji puszkowej jest właśnie Rafał, kwoty przeznaczone w tym miesiącu na psiaki opiszę jako wpłatę od Małgosi i Rafała. Z całego serca dziękuję za wsparcie aż czterech psiaków. Dzięki temu jestem spokojna o marzec. Co będzie w kwietniu, nie chcę myśleć, bo na pewno będzie trudno. Na razie cieszę się jak dziecko z tego, że mam na rachunki marcowe. Dziękuję z całego serca!

Fionka dostała 200 zł:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Opłaciłam dzisiaj pobyt Fionki w hotelu w marcu. 

Okazało się, że ona miala ogłoszenia zrobione jeszcze jak była w schronisku. Odezwali się Państwo chcący ją adoptować do wolontariuszki. Rozmawiałyśmy i zdecydowałam się z Państwem porozmawiać na temat adopcji. Niestety od piątku nie zadzwonili, więc się pewnie rozmyślili:(

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Opłaciłam dzisiaj pobyt Fionki w hotelu w marcu. 

Okazało się, że ona miala ogłoszenia zrobione jeszcze jak była w schronisku. Odezwali się Państwo chcący ją adoptować do wolontariuszki. Rozmawiałyśmy i zdecydowałam się z Państwem porozmawiać na temat adopcji. Niestety od piątku nie zadzwonili, więc się pewnie rozmyślili:(

Może nie mieli czasu?   Może jeszcze zadzwonią.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, agat21 napisał:

Ależ mnie dawno u Fionki nie było, a ona tak cieszy oczy :) I rzeczywiście zdjęcia z ostatniej sesji bardzo ładne :))

Piękna jest.

Właśnie wcielo mi dlugi post o dwóch telefonach w jej sprawie z ogłoszeń schroniskowych:( Nie mam siły pisać ponownie, napiszę więc że to nie te domki. W jednym Pani chce mieć pewność, że sunia nie zaszczeka w czasie 8-godzinnej nieobecności domowników, bo nie chce oddawać psa po miesiacu...

Drugi dom zaskoczony, że sunia bez sterylki...

Drugi domek odesłałam do wolontariuszek ze schroniska.Pierwszy domek olałam, bo tam jeszcze doszły dyskusje o skakaniu na stół (Snia skacze do 1,5 metra).  

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Taka jest skoczna?  Niesamowite.

Na jakie konto mam wpłacić z bazarku 158 zł ?

Na moje, bardzo dziękuję. Prześle potem z komputera, bo teraz lecę z suniami na pola pod miasto. To wielka pomoc, z calego serca dziękuję!!!

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Śliczna Fionka. 

A czemu pies nie może sobie poskakać i poszczekać?  Durni ludzie.

 No durni ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...