Jump to content
Dogomania

Mały piesek wywieziony do schroniska oddalonego 300 km od "domu" do radys. Rudzik został GUCIEM i znalazł DOM <3


kiyoshi

Recommended Posts

1 minutę temu, Poker napisał:

Jeszcze jest Gucio pod opieką EwaMarta.

rozumiem, ale tak jak pisałam, nie będe pośredniczyć, uważam, że Państwo musza sami znaleść psa dla siebie, najlepiej gdyby jednak mogli z synem pojechac na zapoznania...chłopczyk jest wrażliwy, spokojny, to musi być piesek którego głownie chłopczyk zaakceptuje.

Wiem Poker, że chcesz dobrze.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Jak są ze Śląska , to można dać im namiar na Anecik. Może ma jakąś odpowiednią bidę.

rozmawiałam teraz z Anetą. Pokazała Panu inną sunie, trochę większą i znacznie spokojniejszą, spodobała się, Pan zrobił zdjęcia itd...być może to będzie ich piesek

Link to comment
Share on other sites

Anetka zrobiła rozliczenie za Rudzika

16 zł-2xodrobaczenie, 8 zł-książeczka , 15-odpchlenie, pobyt 14złx26=364 razem 403 zł

I tyle jej zaraz przeleje :) pasowało by umówić może kastracje, pogadam o tym jutro...w hoteliku się trochę "odpsiło" to będzie dobra okazja....tylko nie wiem jak finansowo ...ale trzeba będzie dac rade ;)

Link to comment
Share on other sites

O Rudzika są cały czas pytania. Juz kolejna rodzina miała do niego jechać, ale też nie dojechali, dziś kolejne maile. Bardzo dużo sie dzieje mam wrażenie że ludzie biora psy tylko dlatego bo się nudzą. Mam coraz więcej wątpliwości czy w maju nie będzie fali zwrotów psów i porzuceń....

Nawet o naszego Kube (prawie 2 lata u nas) było w ostatnim czasie ze 3 zapytania....ludzie nawet nie czytają ogłoszeń niektórzy, dzwonią mam wrażenie w ciemno.

 

Link to comment
Share on other sites

Też się boję zwrotów z adopcji. Zwłaszcza, że wiele osób straci pracę, wszystkie swoje oszczędności... ale wśród morza beznadziejnych zapytań można wyłowić TE dobre domki. Mam nadzieję, że do tego grona szczęśliwców dołączy Rudzik.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Rudzik został oficjalnie przechrzczony na Gucio :)

Chciałam jeszcze kilka dni poczekać z ogłoszeniem radosnych wiesci, ale tak naprawde- co ma być to będzie, a wydaje się, że Rudzik trafił wreszcie w odpowiednie ręce :) Sprawy potoczyły sie szybko, domek przyjechał na zapoznanie i zaiskrzyło :)

Rudzik zamieszkał w Bytomiu, ma dwie Pani przy sobie, które teraz pracują z domu, więc są przy nim i od razu przyuczają do normalnego domowego zycia:) Piesek spisuje się super, w domu tylko na wejściu dwie kropelki zaznaczył, piersze 2-3 godziny duzo ganiał po domu, ale Pani wykąpana, wyczesała, wygłaskała i już o 20tej Rudzik padł...ogólnie jest grzeczny, uczy się jeszcze, ale jestem z niego dumna. Na pół godzinki został już sam, na smyczy chodzi dobrze, w domu zachowuje czystośc. Chyba skradł serca swoich Pań :)

Zobaczcie sami jaki kanapowiec z niego :)

tu zapoznanie u Anetki: (maseczki będą wspomnienie tego czasu)

92024230_803607606796423_182158984463620

w samochodzie grzeczny :)

92439135_236837337699233_5740684499360940032_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=5qXqAuuXl58AX8IsdvX&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=fa8f418152fa1c6708e8787e4e697d31&oe=5EB1CE23

pierwsze chwile w domu:

92122076_886523221808822_7437204432481157120_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=q-USjvBXg6kAX9BNm5x&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=093007efbeffa79e54d494d8b87cc160&oe=5EB1FCC1

92621135_523876751606151_5584784341931655168_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=UnXR-PebMCcAX_-PntF&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=898803392d52803054ba322a69743655&oe=5EB29764

i kolejny dzień pomaga w pracy z domu ;) a potem obserwuje wszystko z ulubionej miejscówki :)

92327758_151017572956523_433196033465175

92896607_596721957583320_590410007646411

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tianku napisał:

czy psiaki przyzwyczajone do obecności ludzi non stop (bo jednak sporo osób pracuje w domach) nie wpadną w jakieś lęki separacyjne po powrocie do normalności...

Jeżeli zachowa się normalny tryb życia i będzie się psa uczyć zostawania to będzie dobrze. Inaczej... zapowiada się fala psów z lękami separacyjnymi. ADOPCJA PSA W KORONIE - warto to podsyłać ludziom, bo często nie są świadomi tego jak pracować z psem po adopcji, dają psom trochę luzu, chcą psu wynagrodzić bezdomność - a to najgorsze, co można zrobić.

Z tego, co czytałam jednak u kiyoshi, Panie Rudzika zadbają o to, aby samotność nie była dla niego traumą w przyszłości, to świetne podejście :) Mocno cieszę się, że Rudzik się nie zasiedział, kiyoshi ogromne brawa dla Ciebie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Tianku napisał:

ja się tylko boję jednego przy adopcjach w tym okresie ... czy psiaki przyzwyczajone do obecności ludzi non stop (bo jednak sporo osób pracuje w domach) nie wpadną w jakieś lęki separacyjne po powrocie do normalności...

ta, dlatego o tym też rozmawiałysmy z Paniami- i ja i Aneta. Zresztą Gucio w sumie z marszu bo juz 2goi dzień po adopcji został sam na pól godziny. Pani miała wcześniej psy w tym jedną sunie z adopcji, więc ma naprawde dużą świadomość i pojęcie o tym co i jak uczyć.

Co będzie to oczywiście tylko życie pokaże, ale jesteśmy dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Hurra!! Wspaniałe wieści! Powodzenia Rudziczku :) Bądź szczęśliwy.

Kiyoshi, przelewam Ci 60 zł z bazarku syropowo-spożywczego. Rudzik już nie potrzebuje, to weź dla innej swojej bidy :)

Potwierdź, proszę na bazarku, jak kasa dotrze.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

Hurra!! Wspaniałe wieści! Powodzenia Rudziczku :) Bądź szczęśliwy.

Kiyoshi, przelewam Ci 60 zł z bazarku syropowo-spożywczego. Rudzik już nie potrzebuje, to weź dla innej swojej bidy :)

Potwierdź, proszę na bazarku, jak kasa dotrze.

Dziękuję kochana :) dziś dostałam super filmik jak Rudzik w pełnym skupieniu oglądał wieczorem TV :))) nie do wiary co to za stworek :)))

Agatko. 60.zl dolicze i będzie dla kolejnego psiaczka który przyjedzie na miejsce Rudzika

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was ale z filmikiem mam jakieś problemy, rano obejrzałam, ale potem coś się z nim popsuło. Jak będzie coś nowego ciekawego to na pewno wstawie :)

20 godzin temu, agat21 napisał:

Hurra!! Wspaniałe wieści! Powodzenia Rudziczku :) Bądź szczęśliwy.

Kiyoshi, przelewam Ci 60 zł z bazarku syropowo-spożywczego. Rudzik już nie potrzebuje, to weź dla innej swojej bidy :)

Potwierdź, proszę na bazarku, jak kasa dotrze.

60 zł od Ciebie jest już na koncie :)

Finanse Rudziczka juz sa uregulowane tzn. Anetce przelałam za kwiecien, jest w rozliczeniu.

Będe wybierać nowego pieska za ok. 2 tygodnie.

 

Dziękuje wszystkim deklarowiczom :) i każdemu kto wspierał Rudziczka. Super że mu się udało <3

jesli chcecie to zostańcie, prosze, wkrótce założe nowy watek dla nowego pieska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...