Jump to content
Dogomania

Mały piesek wywieziony do schroniska oddalonego 300 km od "domu" do radys. Rudzik został GUCIEM i znalazł DOM <3


kiyoshi

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Są..

ale moze Pani wyladowala na jakiejs kwarantannie albo cos ....dzisiaj nigdy nic nie wiadom

nie nie...widziałam na jej facebooku, że dobrze się bawiła z chłopakiem i swoimi psami ;) wstawiała relacje ;) na moje wiadomości nie raczyła odpisać, a Aneta czekała...

Wrzuciłam ją na Czarną Liste, bo to naprawde było słabe

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, rozi napisał:

Anecie nic nie będzie, ryzyko zawodowe, a małolata niech spada. Nie denerwuj się. To uroczy piesek, dostanie super dom, zobaczysz.

nie nie...ja się nie denerwuje wcale...ani Aneta ani ja...

dla rudzika to też żaden problem bo przeciez czeka na najlepszy dom.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, bakusiowa napisał:

Każdy pies musi odsiedzieć swoje w hoteliku. Więcej lub mniej. Ta adopcja wyglądała za bardzo obiecująco.

Rudzik jest bardzo ładny więc znajdzie swojego amatora.

Tzn to nie miała być adopcja tylko spotkanie zapoznawcze. Każdy ma prawo się rozmyslic jedynie kwestia dobrego wychowania--spotkanie należy odwołać zwykłym krótkim smsem chociazby

A Pani chyba specjalnie troszkę wrzucał dobie beztrosko sweetfocie na fb. Dziwna osoba. Myślę że tak sobie wyzwania o pieski raz na czas może ja to jakoś dowartosciowuje albo śmieszy. Tak coś czuje

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

Kochani- czy ktoś z Was pamięta watek sprzed kilkunastu (ok.12tu) lat : Negro- piesek z lasu???

Pan który adoptował tego Negro- dziś zadzwonił o Rudzika....

Pamiętacie może cokolwiek??? Pliss...nie moge znaleśc tego watku :(

https://www.dogomania.com/forum/topic/39348-negro-porzucony-w-lesie-ju%C5%BC-w-nowym-domku/page/4/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pan jest umówiony z Anetka na 9 na jutro. Jeśli zaiskrzy i Rudzik podbije serce to pojedzie z Panem do Gliwic. W domu będzie czekać na niego Pani Kasia i. 7 letni chłopczyk. 

Nasz dogomaniacki Negro miał w tym domu długie i szczęśliwe życie. Był otoczony wielka troska dlatego.jestem spokojna o Rudzika. Postanowiliśmy tylko z Anetka że tak 2-3 dni damy Państwu. Chodzi o zapoznanie z synkiem. W obecnej sytuacji kompletnie nie ma jak tego zorganizować trzeba więc pójść trochę na żywioł. Zobaczymy. 

Trzymajcie kciuki :)))

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny :) pewności nie ma bo jak pisałam jest Rudzik i żywy i skoczny, to jest trudne do opisania przez telefon. Nie wiem po prostu jak chłopiec zareaguje na takie żywe srebro..powinno być ok, ale wiecie. Powiedziałam Panu, że do 2-3 dni niech dadzą sobie czas, jakby było coś bardzo nie tak, to Rudzik do nas wróci...Nie możemy zrobić zapoznania z cała rodzina, są zalecenia, nie może być więcej jak 2 osoby w jednym miejscu..no nie jest to wszystko łatwe, ale szanse chce bardzo dać, bo wierze w ten dom.

 

Dziś na konto Rudzika wpłynęlo 10 zł od mdk8- dziękue ślicznie :)

Jeśli faktycznie uda się z tym domkiem dla Rudzika...to upatrzyłam dwa inne małe samce w Radysach.....kudłaczki.....może sie uda jeszcze któremuś z nich pomóc? jeśli zostaniecie? jeśli Anetka przyjmie? i jesli będą wznowione transporty...

Wszystko przed nami...teraz tylko zdrowia każdemu potrzeba, a reszta się będzie układac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...