Jump to content
Dogomania

Mały piesek wywieziony do schroniska oddalonego 300 km od "domu" do radys. Rudzik został GUCIEM i znalazł DOM <3


kiyoshi

Recommended Posts

W imieniu maluszka dziękuję za zachwyt :) sama zresztą też uważam że jest śliczny.

Dzięki też za pomysły imion wszystkie są bardzo ładne ale chyba faktycznie zostawimy Rudzika. Myślę że szybko ktoś go przygarnie i wtedy niech już sam go nazywa

Rozmawiałam z Aneta i z Rudzikiem m nie ma problemow. Cieszy się ogromnie z tego nowego życia. Dziś zrobię mu ogłoszenie bo mam wolne wyróżnienie. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do przystojniaka :)

:)) 

Nic nie pisze bo nie wiele się zmienia :) piesiu szaleje u Anetki, jest mega przylepkiem szczęśliwym z nowego życia. Z ogłoszeń póki co dzwonił tylko jeden Pan dziś który my lał że Rudzik to sunia--samca nie chcial

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonił do mnie Pan z Wrocławia o Rudziks z Krzykow. Bardzo mi się miło z nim rozmawiało ale Pan mieszka sam jest emerytem (po głosie - młodym). Całe życie mial psy aktywny - terier i sznaucera. Ma rodzinę ale nie mieszkają razem w każdym razie pomogli y w razie czego

No ale teraz kłopot - kto mi zrobi wizytę PA? A co jak np. Pana obejmą kwarantanna po adopcji? Przecież wszystko jest możliwe a Wrocław chyba ma jedną z poważniejszych ych sytuacji w Polsce?? Nie wiem co robic

Na razie odmowilam Panu tzn poprosiłam o czas 

Dziewczyny z Wrocławia - jak wygląda sytuacja?? 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Jo37 napisał:

Ja  bym szukała wizytatora.

dziś zadzwoniła kolejna osoba o Rudzika, bardzo fajna młoda kobietka z drugim psem aktywnym mocno. Meszka w Katowicach więc juz w niedziele spotkają się z Anecik i psiakami na wspólnym spacerze zapoznawczym. Trzymajcie kciuki. Myśle, że to byłby fajny dom dla Rudzika gdzie byłby i mądrze wychowywany i porządnie wymęczony spacerami, zabawami....

ZObaczymy :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...