Jump to content
Dogomania

Mały piesek wywieziony do schroniska oddalonego 300 km od "domu" do radys. Rudzik został GUCIEM i znalazł DOM <3


kiyoshi

Recommended Posts

pierwsze zdjęcie :)

88180684_811238579382106_530672919427573

Pati policzyła trase na 320 zł...powiem Wam że nie wiem jak ona to zrobi ale jedzie na Trasie Warszawa- Radysy- Wrocław- Opole- Katowice- Rzeszów- Warszawa !!!

Rudzik do Anetki dotrze albo późno nocą albo nad ranem...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, agat21 napisał:

No to miał długą podróż.. Tak, jak Trek swego czasu. Też dojechał następnego dnia do hotelu dopiero. A jak Rudzik na postoju? Grzeczny? Spokojny?

Nic nie wiem. Nie kontaktowała się z Patrycja jedynie Anetka mi napisała że Pati do niej dzwonila

Musimy cierpliwie czekac

Ja nie wiem jak Patrycja robi takie trasy, naprawdę. Chociaż Ty Agatka też jeździsz. Dla mnie 100 km to już za dużo na raz żeby prowadzić auto

Rudzik mam nadzieję że spał spokojnie, chociaż musi mieć totalnie f i syc zamknięcia w transportery :(((

Link to comment
Share on other sites

Już rozmawiałam z Anetka i mam zdjęcia rudzika

Psiatko spokojne cichutkie wygląda zdrowo. Chodzi sobie na smycze i wacha. Ma zaświadczenie z Radys. Anetka mówi że chyba jednak jest ciut większy niż 7 kg. 

Na razie damy mu spokój tylko w domu Anetka go odrobaczy odpchli wyczesze czy wykapie i zobaczymy po weekendzie :) 

Jak będę w domu to wstawię zdjecia

 

No. Myślcie ciotki nad imieniem jakimś ładnym dla niego

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Już rozmawiałam z Anetka i mam zdjęcia rudzika

Psiatko spokojne cichutkie wygląda zdrowo. Chodzi sobie na smycze i wacha. Ma zaświadczenie z Radys. Anetka mówi że chyba jednak jest ciut większy niż 7 kg. 

Na razie damy mu spokój tylko w domu Anetka go odrobaczy odpchli wyczesze czy wykapie i zobaczymy po weekendzie :) 

Jak będę w domu to wstawię zdjecia

 

No. Myślcie ciotki nad imieniem jakimś ładnym dla niego

Super! :))) Dobrze, że można odetchnąć ;)

Bazarro imienne rób, a ja już myślę nad imieniem ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druga dobra wiadommośc jest taka, że ma koncie Rudzika jest troche grosza:) dziękuje bardzo bardzo  każdemu kto wpłacił swoja cegiełke :) na start juz jest <3 zobaczcie sami (wraca wiara w ludzi i sens działań)

  • 100 zl od Kamila (fb)
  • 100 zł od Monika F. (b)
  • 300 zł od Elżbieta K. (fb)
  • 20 zł od Nesiowata
  • 50 zł od bakusiowa (stała + bonus)

DZIĘKUJE :) wyjdziemy na plus...póki co

kwiat-ruchomy-obrazek-0213.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

No widzisz  :)))

tak :) bardzo sie ciesze, nie liczyłam na tak dobry finansowy poczatek

2 godziny temu, Tianku napisał:

Wreszcie trawka pod lapkami :)

A czy ta Dziewczyna co prosila o pomoc dla niego zanim trafil do Radys wie o Rudziku? :) Tak sie zastanawiam

jeśli to jest ta sama osoba która pisała pod postem na stronie Psy z Radys i gminy- to wie :) ma też link do tego wątku

a jesli inna to fajnie by było ją odnaleść....

2 godziny temu, Filipki napisał:

Mam nadzieję ,że Rudzik szybko zapomni o Radysach a ja jeszcze poproszę o dane do przelewu , bo póki co nie dostałam

dziękuje ślicznie <3 zaraz podam konto :) tez jetem ciekawa jak on sie będzie rozwijał.jaki się okaże. Na zbliżeniach tych zdjęć od Anetki widać że ma kilka śladów po pogryzieniach....Radysy to szkoła przetrwania...:(

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Dobrze, że chociaż z fb jest trochę grosza.

tak...jeszcze powinny być dwie wpłaty z fb...ale czy będa tego na pewno nigdy nie wiadomo

6 godzin temu, agat21 napisał:

Super! :))) Dobrze, że można odetchnąć ;)

Bazarro imienne rób, a ja już myślę nad imieniem ;)

no własnie...może w wekend założe :) myśl myśl :)

Link to comment
Share on other sites

wieści od Anetki są takie:

Chip o dziwo się zgadza. Ma go co prawda na prawym pośladku, no ale jest. Kotów raczej nie będzie lubił bo naszego już pogonił, czystość zachowuje, na smyczy chodzi. Jest na razie ogromnie wszystkim zainteresowany więc mu nie przeszkadzamy:) Ale jak mnie zauważy to mizia się i przytula. Na moje oko waży z 10 kg no ale to i tak w sumie niewiele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...