Jump to content
Dogomania

OSTATNI DZIEŃ !! Ciuszki 2, od r. 36 do 52. Do 10.03. g. 22


Poker

Recommended Posts

4 godziny temu, Aska7 napisał:

Poproszę 14 w KT i 3 i 15 za wywoławcze

Bardzo dzięki

2 godziny temu, plastelina napisał:

Jeśli jeszcze nie wysłałaś paczki z poprzednich bazarków to poproszę nr 36 w kt.

Nie wysłałam , bo czułam ,że coś kupisz :)

2 godziny temu, Aska7 napisał:

43 w KT

oo, to mi sie podoba !

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

Poproszę o wymiary nr 40

Co w tym przypadku znaczy push up ?

Zaraz zmierzę.

A co to jest push up w odniesieniu do leginsów, to nie mam pojęcia. Może podnosi pośladki jak w biustonoszach biust ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Poker napisał:

Bardzo dzięki

Nie wysłałam , bo czułam ,że coś kupisz :)

oo, to mi sie podoba !

Zaraz zmierzę.

A co to jest push up w odniesieniu do leginsów, to nie mam pojęcia. Może podnosi pośladki jak w biustonoszach biust ?

Czy one mają z tyłu jakieś "poduszki" ?

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Aldrumka napisał:

Czy one mają z tyłu jakieś "poduszki" ?

HIHIHI, nie mają. Jak dla mnie to są dobre na patyczaka albo dżdżownicę.

Na poprzednim bazarku bez pytania o szczegóły kupiła takie same gacie pochamerka. Może wyjaśni o co  chodzi z tym push upem.

Weszłam na stronę Calzedonii i nie ma wytłumaczenia o co chodzi. Cena ich to 140 zł !!

plastelinko , dzięki Tobie zauważyła,m , że są 2 numerki 36. Zajrzyj jeszcze raz i opowiedz się czy chcesz kupić spodnie czy koszulkę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

HIHIHI, nie mają. Jak dla mnie to są dobre na patyczaka albo dżdżownicę.

Na poprzednim bazarku bez pytania o szczegóły kupiła takie same gacie pochamerka. Może wyjaśni o co  chodzi z tym push upem.

Weszłam na stronę Calzedonii i nie ma wytłumaczenia o co chodzi. Cena ich to 140 zł !!

 

Ale zmierz proszę jednak długość i pas

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

HIHIHI, nie mają. Jak dla mnie to są dobre na patyczaka albo dżdżownicę.

Na poprzednim bazarku bez pytania o szczegóły kupiła takie same gacie pochamerka. Może wyjaśni o co  chodzi z tym push upem.

Weszłam na stronę Calzedonii i nie ma wytłumaczenia o co chodzi. Cena ich to 140 zł !!

plastelinko , dzięki Tobie zauważyła,m , że są 2 numerki 36. Zajrzyj jeszcze raz i opowiedz się czy chcesz kupić spodnie czy koszulkę.

Mam rajstopy pushupy i wydaje mi się że jest inny ścieg nici na tyle. Chyba o to chodzi. Są też te rajstopy bardziej obcisłe. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, uxmal napisał:

Mam rajstopy pushupy i wydaje mi się że jest inny ścieg nici na tyle. Chyba o to chodzi. Są też te rajstopy bardziej obcisłe. 

Sorry, :))) ale wyobraziłam sobie, jak takie obcisłe rajstopy przy nakładaniu na nogę, przesuwają tkankę podskórną od stóp do pośladków i... :)))))))))))))))))) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Sorry, :))) ale wyobraziłam sobie, jak takie obcisłe rajstopy przy nakładaniu na nogę, przesuwają tkankę podskórną od stóp do pośladków i... :)))))))))))))))))) 

Trochę z innej dziedziny być może to działa podobnie jak powiększanie biustu przez ściąganie z pleców tkanki tłuszczowej:))))

:)) pogadaj z brafiterką o powiekszaniu piersi, ale taką która szyje biustonosze. :))taką z doświadczeniem 30 letnim

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Trochę z innej dziedziny być może to działa podobnie jak powiększanie biustu przez ściąganie z pleców tkanki tłuszczowej:))))

:)) pogadaj z brafiterką o powiekszaniu piersi, ale taką która szyje biustonosze. :))taką z doświadczeniem 30 letnim

Ale o masażu zbierającym mówisz czy o lipotransferze chirurgicznym? :))))))))) 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, NikaEla napisał:

Ten że podnosi/ podtrzymuje pośladki a nie spłaszcza.

Ostatnio koleżanka mierzyła dżinsy z push-apem i tak właśnie było

Tak sobie też wyobrażałam

20 minut temu, Aldrumka napisał:

Ale zmierz proszę jednak długość i pas

Sie robi : bez rozciągania obwód pasa 54 cm , obwód bioder 70 cm, długość nogawki od kroku 73 cm.

Po rozciągnięciu obwód pasa 70 cm , obwód bioder 100  cm. One maja wysoki stan tzn. normalny , nie biodrówki.

14 minut temu, uxmal napisał:

Mam rajstopy pushupy i wydaje mi się że jest inny ścieg nici na tyle. Chyba o to chodzi. Są też te rajstopy bardziej obcisłe. 

materiał jest bardzo ścisły , ale rozciagliwy

Przed chwilą, Dusia-Duszka napisał:

Sorry, :))) ale wyobraziłam sobie, jak takie obcisłe rajstopy przy nakładaniu na nogę, przesuwają tkankę podskórną od stóp do pośladków i... :)))))))))))))))))) 

Ale mnie rozbawiłaś. Wyobraziłam sobie taką sytuację.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Tak sobie też wyobrażałam

Sie robi : bez rozciągania obwód pasa 54 cm , obwód bioder 70 cm, długość nogawki od kroku 73 cm.

Po rozciągnięciu obwód pasa 70 cm , obwód bioder 100  cm. One maja wysoki stan tzn. normalny , nie biodrówki.

materiał jest bardzo ścisły , ale rozciagliwy

Ale mnie rozbawiłaś. Wyobraziłam sobie taką sytuację.

Dziękuję, córka zaryzykuje choć patyczakiem już nie jest, poproszę za wyw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...