Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY Bazarek cegiełkowy na zakup klatki łapki i klatki bytowej do 7-go marca do godz.22-giej


bakusiowa

Recommended Posts

13 godzin temu, sue napisał:

cc9d959b200792eeb34d9e5b7a8e373b.png

 

Wymiary tej klatki: wysokość 73 cm, szerokość 68 cm, długość 110 cm.

Wydaje mi się, że może być troszkę mniejsza, tutaj jest duży otwór wejściowy i jeśli wewnątrz jest dziki kot trzeba bardzo uważać. 

Chyba wymiary sa dobre,można wstawić budkę,na tej budce wylegiwała się Lulu,do środka budki też wchodziła

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Chyba wymiary sa dobre,można wstawić budkę,na tej budce wylegiwała się Lulu,do środka budki też wchodziła

 

W nieco mniejszą też zmieści się budka. A ja myślę pod kątem wstawienia klatki u siebie, taka duża pod stół nie wejdzie. Albo kompletne przemeblowanie, albo będzie stała na środku pokoju, albo zostaje piwnica, a wolałabym ją trzymać w mieszkaniu nawet jak będzie pusta. 

 

Przy okazji oczywiście zapraszam wszystkich na ten jakże fajny i potrzebny bazarek

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Radek napisał:

Niesamowite. U psów nie widziałem takich reakcji. 

Hihi, bo mój Kurzyk to ewenement. Ma ogromne potrzeby dostymulowywania się zapachami: kocha kremy, maści, włosy po ich umyciu :) Zawsze muszę dobrze zamykać kosmetyczkę, aby nie chciał wylizywać moich podkładów i kremów. Kawę kocha od zawsze :) wciąga ją nosem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Hihi, bo mój Kurzyk to ewenement. Ma ogromne potrzeby dostymulowywania się zapachami: kocha kremy, maści, włosy po ich umyciu :) Zawsze muszę dobrze zamykać kosmetyczkę, aby nie chciał wylizywać moich podkładów i kremów. Kawę kocha od zawsze :) wciąga ją nosem.

to rzeczywiście jest unikat ! :):) super kociak:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...