Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY ZAKOŃCZONY Bazarek cegiełkowy na zakup klatki łapki i klatki bytowej do 7-go marca do godz.22-giej


bakusiowa

Recommended Posts

4 godziny temu, danusia vel danka488 napisał:

to rzeczywiście jest unikat ! :):) super kociak:):)

Rzecz jasna, adopcyjniak :)
Zabrany od rodziny, która gasiła papierosy na swojej kotce i spijała ją alkoholem, również jak była w ciąży. Zanim ją odebrano, urodziła jeszcze młodsze rodzeństwo mojego, kociaki zdeformowane, bez łap, ogonów. Na szczęście już nie rodzi, w wieku 14lat została zabrana interwencyjnie. Mój - w wieku 6tygodni wykupiony za flaszkę. Pachniał papierosami bardzo długo - ale jest wyjątkowy na każdy możliwy sposób :) Ma HCM, wet dawał mu jeszcze maksymalnie 10msc życia z tak pogłębioną wadą serca. Zadziwił wszystkich, żyje juz 5lat, a leki pomogły na tyle, że powoli schodziliśmy z dawki :) Najmądrzejszy, nie przestaje mnie zadziwiać :)

Koty są wyjątkowe, więc mam nadzieję, że zbiórka na obecne bezdomniaki szczebrzeszyńskie zakończy się sukcesem.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Przeoczyłam, przepraszam - roześlę po grupach, w ktorych jestem.

Miałam Cie prosić o udostępnianie. Ja rozesłałam po znajomych i tylko jedna osoba wpłaciła 25 zł. Nawet nie udostępnili. Od jakiegoś czasu zastanawiam się może zrobić czystkę.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Rzecz jasna, adopcyjniak :)
Zabrany od rodziny, która gasiła papierosy na swojej kotce i spijała ją alkoholem, również jak była w ciąży. Zanim ją odebrano, urodziła jeszcze młodsze rodzeństwo mojego, kociaki zdeformowane, bez łap, ogonów. Na szczęście już nie rodzi, w wieku 14lat została zabrana interwencyjnie. Mój - w wieku 6tygodni wykupiony za flaszkę. Pachniał papierosami bardzo długo - ale jest wyjątkowy na każdy możliwy sposób :) Ma HCM, wet dawał mu jeszcze maksymalnie 10msc życia z tak pogłębioną wadą serca. Zadziwił wszystkich, żyje juz 5lat, a leki pomogły na tyle, że powoli schodziliśmy z dawki :) Najmądrzejszy, nie przestaje mnie zadziwiać :)

Koty są wyjątkowe, więc mam nadzieję, że zbiórka na obecne bezdomniaki szczebrzeszyńskie zakończy się sukcesem.

 

:( :(  Boziu! do czego " bestie ", bo dla mnie to nie ludzie!!!! są zdolni:(  dobrze, że tutaj są ludzie wrażliwi :) ! zwierzęta są kochane ,bezinteresowne a przy tym uczuciowe:):) możemy się od nich dużo nauczyć!

Halo, halo zapraszamy do pomocy ! pomóżmy !!!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na klatkę łapkę już jest nazbierane. Teraz zbieramy na klatkę bytową. Jak się uda to może na dwie. Dziewczyny mają pożyczoną i może tak być, że w każdej chwili trzeba będzie oddać. Jedna klatka na miejsce pożyczonej która jest u Kasi  i druga dla sue. Może się uda.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, bakusiowa napisał:

Miałam Cie prosić o udostępnianie. Ja rozesłałam po znajomych i tylko jedna osoba wpłaciła 25 zł. Nawet nie udostępnili. Od jakiegoś czasu zastanawiam się może zrobić czystkę.

Porozsyłam, choć nie wiem czy będzie odzew - na dług pani Krysi tylko jedna osoba wpłaciła, to samo ze zbiórką którą regularnie udostępniam na swojego łańcuchowego Oriona :( Ale może ktoś... za chwilę poszukam link do zbiórki i porozsyłam. Mam nadzieję, że coś drgnie.

1 godzinę temu, danusia vel danka488 napisał:

:( :(  Boziu! do czego " bestie ", bo dla mnie to nie ludzie!!!! są zdolni:(  dobrze, że tutaj są ludzie wrażliwi :) ! zwierzęta są kochane ,bezinteresowne a przy tym uczuciowe:):) możemy się od nich dużo nauczyć!

Tak, naprawdę wolę szczere zwierzęta niż ludzi. Ciężko ufać tym drugim...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...