Jump to content
Dogomania

~ MA DOM W WARSZAWIE :)młodziutka Szelka, taki mini-Onek


malagos

Recommended Posts

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A miałam nadzieję, że znalazła dom, bo i cisza na jej wątku :( Dlaczego specyficzna?

Bo zajęłam się wątkami nowszymi, ciągle coś mi zaprząta głowę :(

A  Pienia/Niunia to żywiołowa sunia, ADHD to mało powiedziane. Jej nie potrzeba człowieka, liczy się tylko miska i bieganie, węszenie, galop, skakanie na krzaki, bo tam wróble, nos cały czas przy ziemi... Nie przybiega na zawołanie, nie chce głasków, ciągle w biegu. Język na boku, piana spada płatami na ziemię :(

Do kojca wraca na widok miski w ręku, wskakuje i czeka, wiercąc się, skacząc, śliniąc...

Link to comment
Share on other sites

No i doopa, z zamówienia w Zooplusie nie ma większości produktów, i tylko kilka puszek dziś kurier dostarczy :(

Cyt.


Usunięto następujące artykuły:

częściowo 1x 854262.3 Duże opakowanie bosch + bosch Biscuit Jagnięcina & Ryż, ciasteczka dla psa, 1 kg gratis! - Junior Maxi, 15 kg     
2x 139895.12 Chewies kosteczki do gryzienia (półwilgotne) - Wołowina, 200 g     
2x 31747.12 Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g - Czysta wołowina     
1x 158049.1 Megapakiet Rocco Classic, 24 x 400 g - Wołowina i serca drobiowe   
2x 332201.9 Rocco Classic, 6 x 400 g - Czysta wołowina 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

No i doopa, z zamówienia w Zooplusie nie ma większości produktów, i tylko kilka puszek dziś kurier dostarczy :(

Cyt.


Usunięto następujące artykuły:

częściowo 1x 854262.3 Duże opakowanie bosch + bosch Biscuit Jagnięcina & Ryż, ciasteczka dla psa, 1 kg gratis! - Junior Maxi, 15 kg     
2x 139895.12 Chewies kosteczki do gryzienia (półwilgotne) - Wołowina, 200 g     
2x 31747.12 Animonda GranCarno Original Adult, 6 x 800 g - Czysta wołowina     
1x 158049.1 Megapakiet Rocco Classic, 24 x 400 g - Wołowina i serca drobiowe   
2x 332201.9 Rocco Classic, 6 x 400 g - Czysta wołowina 

Ale o płaciłaś z góry? Jak tak, to doślą. To solidna firma, chociaż puszki czasem pogniecione. U mnie wczoraj przyszły puszki, dzisiaj czekam na chrupki i smaczki 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Ale o płaciłaś z góry? Jak tak, to doślą. To solidna firma, chociaż puszki czasem pogniecione. U mnie wczoraj przyszły puszki, dzisiaj czekam na chrupki i smaczki 

Nie doślą :( pytają o nr konta, na które zwrócą pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Był wczoraj ten pan z Warszawy, zainteresowany adopcją. Nie mam zdania....Wg mnie szuka psa-ideału, ale pod względem wyglądu. Szelcia odpadła w kastingu, bo... za słabo wybarwiona!... (tak powiedziała żona pana, bo pan ciągle przesyłał jej filmiki i zdjęcia, przez 2 godziny nie rozstawał się z telefonem). No, jeszcze się w swoim długim życiu nie spotkałam z takim argumentem.

Do wieczora ma zapaść decyzja, czy żona wybierze Wyżełkę, czy Niunię :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Wiem, ze jest Wam ciężko malagos, ale też bym jej nie oddała.

Potem powiedzą, że zachowuje się inaczej niż sobie wyobrażali.

zgadzam się albo sierść zmieniła kolor  po linieniu .

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, malagos napisał:

Był wczoraj ten pan z Warszawy, zainteresowany adopcją. Nie mam zdania....Wg mnie szuka psa-ideału, ale pod względem wyglądu. Szelcia odpadła w kastingu, bo... za słabo wybarwiona!... (tak powiedziała żona pana, bo pan ciągle przesyłał jej filmiki i zdjęcia, przez 2 godziny nie rozstawał się z telefonem). No, jeszcze się w swoim długim życiu nie spotkałam z takim argumentem.

Do wieczora ma zapaść decyzja, czy żona wybierze Wyżełkę, czy Niunię :)

też bym nie oddała;

zarówno Pani jak i Pan mają mocno odbarwione mózgi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

matko jedyno ...

 zycze tym ludziskom aby sie po drodze zakochali

                 w przytulaku misiaku na baterie 

 odbarwiony moze byc i zabarwiony i farbowany nawet na rozniste odcienie 

 wedle nastroju ,,panciostwa,,....

malagosiu alez masz kokana nerwy na wodzy 

 ja bym chyba ...zaczela wyc i skakac na drzewka i sikac na stojaco noge zadzierajac ...i spiewac zem jest zajac ....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Jestem od lat domem tymczasowym, przeprowadzam setki rozmów, i muszę chyba pracę doktorską napisać na temat: Psychologia adopcji.

Czekam spokojnie na rozwój wydarzeń.

 

Na intuicję się zdaj. Przy tak dużym doświadczeniu w tej materii na pewno coś podpowie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2020 o 10:45, malagos napisał:

Wzajemnie, zdrowia życzę, i wytrwałości w tym wszystkim.

W Zooplusie Fitmin wykupiony, zamówiłam więc Bosh i dużo puszek, za 404 zł :(

w tym tygodniu kupiłam "dwupak" w Zooexpresie, bo  w Zooplusie nie było, też kupuję Fitmin

a podobnie, jak Szelka, tak i moja dzikuska Sonia panicznie wszystkiego się bojąca łazi po kuchennym stole, nawet, kiedy miski pełne na podłodze, więc wszystko musi być schowane albo spisane na straty :)

Skorzystałabym z mądrych rad Sowy, ale moją dzikuskę na razie muszę nauczyć, że człowiek nie zabija przerażonych suniek...

Link to comment
Share on other sites

Sprawa się sama wyjaśniła, czyli tak, jak myślałam: pan zadzwonił, bardzo przeprasza, ale wybrali (żona wybrała!) innego pieska, owczarka australijskiego (!). Skąd i kiedy, nie pytałam i z radością się z panem Januszem pożegnałam :)

To Szelka nadal czeka na dom i normalnych fajnych ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...