Jump to content
Dogomania

~ MA DOM W WARSZAWIE :)młodziutka Szelka, taki mini-Onek


malagos

Recommended Posts

Jak zawsze - zgłoszenie ze wsi, że od kilku dni siedzi pod płotem mały piesek, trzęsie się z zimna, głodny i brudny. Chłopaki z gospodarki komunalnej zabrali psinkę do kojca gminnego. Rzeczywiście, jeszcze szczeniak, suczynka, tak z 10 mies., szczuplutkie to, wyrywa się do ludzi, chce głaskania...U nas kojec zajęty Pienią-Nunią, do domu nie wezmę, bo stareńka Nutka odchodzi nam powolutku, musi mieć spokój.

Szelka dostała Bravecto, odrobaczenie 2 razy, wyrwałam 2 ogromne kleszcze z karku.

A po apelu o choćby dom tymczasowy, zgłosiła się dziewczyna z Warszawy, i zabrała w środę wieczorem Szelkę prosto z kojca na Bielany. Wszystko byłoby ok, ale kot Werki zaczął ze stresu sikać na łóżko. W sobotę późnym wieczorem Szelka wróciła do nas :( .

Nie ma tego złego, myślę sobie, bo już wiemy, że: Szelka nauczyła się chodzić na smyczy, dość ładnie zachowuje się w aucie, absolutnie nie agresywna do ludzi i psów, nie zwraca uwagi na koty.

Powrót Szelki do nas to stres dla mnie: zapoznanie z moimi 3 suczkami (wypadło nad podziw łagodnie), kotami (bez problemu), i pierwsza noc (spokojnie, cichutko, pod warunkiem niezamykania w kuchni). Wczoraj duzo spacerowałyśmy, głaskałyśmy się, a jak wychodziłam na chwilę, to Szelcia sobie koncertowo wyła.

Teraz jestem w pracy, a myślami w domu. Za godzinę pójdę na chwilę, zobaczę, co słychać, ale mam stresik jak cholera :(

 

Taka biedusia jeszcze w gminnym kojcu....

d4344adcd43e.jpg

A tu u nas:

 

6335fdca4138.jpg

03d46f2fb286.jpg

4f48831c01d2.jpg

8253b1b9a9fa.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Już papuguje nasze psy, jak choćby to, że można się bawić: stara zabawka -  piszczący kapeć Dianki. Podebrany Diance i zdziwienie, że kapeć piszczy, jak się go tarmosi :)

FINANSE:

Wpływy:

20 zł Tianku :)

70 zł Isiak :)

50 zł osoba z dogo, ale prosi o anonimowośc :)

30 zł Nuncek :)

Wydatki:

150 zł za transport i 3 dni tymczasowania 

15 zł obroża

50 zł karma

17,81 zł wyróżnienie ogłoszenia na olx

2 x 4,49 zł wyróżnienie ogłoszenia na olx

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Dobereczek malagosiom dobereczek lapenkom

Szelcia cuuudna

zaraz wstawie watus na kramik 

 bedzie za dni kilka gotowy

Po raz kolejny - dziękuję!

1 godzinę temu, elik napisał:

Mała słodzizna Fotolia_983807_Sa.jpg.080e9321bd039576d5777ea880efda6b.jpg

Na ten miesiąc psi budżet znacznie przekroczony, ale w marcu około 15-go podrzucę psi grosik. Robię akurat bazarek. Dla Szelki też coś się w nim znajdzie.

Będę podglądać  :) 

Witaj, eliku, zaglądaj do nas, zawsze to raźniej w grupce :)

Pobiegłam na godzinę do domu, nie wytrzymałam. I ufff, wszystko ok, nie pogryzione, nie zdemolowane. Wyprowadziłam panny na pół godziny do sadu, zamknęłam w domu, i znów wróciłam do biura.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

klon mojego Szkodnika amazed-smiley.png

proszę konto dorzucimy grosik do skarbonki Szelci

Różnią się ogonkami, nasza Szelcia ma jakby obcięty...

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Ale dałam się nabrać na to zdjęcie.

Myślę sobie, skąd tyle śniegu u malagos o tej porze ?

he, he, wszak to zima :)

1 godzinę temu, elik napisał:

Słowem psiak marzenie  :)

żeby tylko nie zapeszyć, tfu tfu...

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tianku napisał:

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

klon mojego Szkodnika amazed-smiley.png

proszę konto dorzucimy grosik do skarbonki Szelci

No przefajniutka przepiekna Tiankusiowa hohoooo

                                                      pozdrawiam ogromnie pozdrawiam 

                                                                                                                Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak to do dobrego się można szybko przyzwyczaić - jeszcze nie położyłam się do łóżka wieczorem, a już było...zajęte.....Widziała małpa jedna, że czasem wskoczy Bezia czy Dianka, to wczoraj je obie ubiegła. Spała w nogach do rana!..

To chyba się na łańcuch nie nadaje, co?

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

A jest ogłaszana już?  Ba ja mam zdjęte ogłoszenia po Masi - mogę podmienić.

Ma tylko ogłoszenie na lokalnej stronie MojaOstrołęka. Więc jeśli mozesz podmienić - to byłoby super!

I coś o niej napisać: młodziutkie, delikatne, szczuplutkie, sarniookie, siega pod kolano, tak z 10 kg wagi, bardzo zgodna z innymi psami i kotami, przyjacielska do ludzi, pojętna, mądra, bardzo się pilnuje, posłuszna, ładnie chodzi na smyczy, zostaje  w domu, nie brudzi i nie niszczy, odrobaczona, odpchlona, za kilka dni sterylizacja.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Ma tylko ogłoszenie na lokalnej stronie MojaOstrołęka. Więc jeśli mozesz podmienić - to byłoby super!

I coś o niej napisać: młodziutkie, delikatne, szczuplutkie, sarniookie, siega pod kolano, tak z 10 kg wagi, bardzo zgodna z innymi psami i kotami, przyjacielska do ludzi, pojętna, mądra, bardzo się pilnuje, posłuszna, ładnie chodzi na smyczy, zostaje  w domu, nie brudzi i nie niszczy, odrobaczona, odpchlona, za kilka dni sterylizacja.

To mam gotowca do ogłoszenia - zrobiłam na Warszawe, a może jakieś zdjęcie z bliska dałoby radę zrobić?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, malagos napisał:

Jak to do dobrego się można szybko przyzwyczaić - jeszcze nie położyłam się do łóżka wieczorem, a już było...zajęte.....Widziała małpa jedna, że czasem wskoczy Bezia czy Dianka, to wczoraj je obie ubiegła. Spała w nogach do rana!..

To chyba się na łańcuch nie nadaje, co?

Nadaje. Tylko taki krótki, żeby do łózka nie sięgał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...