Jump to content
Dogomania

Wszystko jedzacy buldog francuski


vern

Recommended Posts

Witam, otoz mam dosyć duzy problem z moim kochanym psiakiem. Od zawsze wszystko mu do tego ryjka pasowało, co znalazł do od razu do pyska i zarl. To jest bardzo niebezpieczne no i się doigral. Wyszlo na rtg ze psiak ma cos w zoladku obecnie czekam na usg. No niestety tego się NIE UPILNUJE niestety wystarczy na chwile wzrok do niego odwrocic i juz ma cos w pysku, po prostu wszystko. On potrafi kamienia zezrec i go wyrzygać potem. Mialem nadzieje ze przejdzie mu wraz z okresem szszczeniecym ale on ma juz prawie poltorej roku i dalej jest to samo. Niestety czeka nas operacja zoladka jesli wyjdzie na usg ze to cialo obce... Tutaj moje pytanie do was jak temu zaradzić? Rozmawialem z weterynarzem to polecił mi kupić kaganiec psu i przyzwczaić go do kagańca, jednak w lato zdejmować bo te psy maja problemy z oddychaniem. Moze wy coś poradzicie? Prosze dajcie znac jak macie jakis sprwadzony pomysł bo to się w koncu skonczy tragedia a juz sie o maly wlos nie skonczylo, niestety nie upilnuje się go bo jemu wszystko do tego ryja pasuje niestety... :/

Link to comment
Share on other sites

Poszukaj dobrego trenera - sam opis nie wystarczy. Szkolenie takie wymaga dużo cierpliwości, poczynając od ćwiczeń  w domu, potem na każdym spacerze. Zacznij sam od dania psu takiego zajęcia na każdym spacerze, aby koncentrował się na Tobie, na zabawie z Tobą, a nie na szukaniu odpadków. To pies ma od Ciebie nie odwracać wzroku, ale trzeba tego nauczyć. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...