Jump to content
Dogomania

kong w kawałkach


goldenka

Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAA! :shake:
ratunku własnie jestem świadkiem jak moja sunia 6 miesieczna rozgryza na miliony kawałeczków legendarnego konga (podobno niezniszczalnego:razz:)


co ja mam jej ja zabrac??
wszystkie zabawki poniszczyla, musialam je wyrzucic bo balam sie ze moga jej zaszkodzic.
Ale podobno ten kong jest dla szczeniaków (taki niebieskobiały w kształcie smoczka, dość popularny model. Miłośnicy tych zabawek powinni kojarzyć) gdzies slyszalam ze nawet jak polknie kawalek tej gumy to ona jest nieszkodliwa dla szczeniaków dlatego tez taka droga. taa to pewnie sprzedawczyni mówila:cool3:
Niewiem czy w to wierzyć...

ręce opadaja tyle kasy juz na te zabawki poszło i jak teraz patrze co zrobila z kongiem to az mnie trafia :mad:
ale to nie wazne, moze jej zaszkodzic?
jesli tak to w sposób ze zatka jelita?
czy jak?

oczywiscie przepraszam jesli taki temat powstał wcześniej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pepesza']AAAAAAAAAAAAAA! :shake:
ratunku własnie jestem świadkiem jak moja sunia 6 miesieczna rozgryza na miliony kawałeczków legendarnego konga (podobno niezniszczalnego:razz:)


co ja mam jej ja zabrac??
wszystkie zabawki poniszczyla, musialam je wyrzucic bo balam sie ze moga jej zaszkodzic.
Ale podobno ten kong jest dla szczeniaków (taki niebieskobiały w kształcie smoczka, dość popularny model. Miłośnicy tych zabawek powinni kojarzyć) gdzies slyszalam ze nawet jak polknie kawalek tej gumy to ona jest nieszkodliwa dla szczeniaków dlatego tez taka droga. taa to pewnie sprzedawczyni mówila:cool3:
Niewiem czy w to wierzyć...

ręce opadaja tyle kasy juz na te zabawki poszło i jak teraz patrze co zrobila z kongiem to az mnie trafia :mad:
ale to nie wazne, moze jej zaszkodzic?
jesli tak to w sposób ze zatka jelita?
czy jak?

oczywiscie przepraszam jesli taki temat powstał wcześniej :evil_lol:[/quote]

Hej, ja proponuję, zebyś jej kupiła kong czarny, to najtrwalszy ze wszystkich dopstępnych i niezniszczalny. Mojej znajomej jamnik to samo robił ze wszystkimi zabawkami a tym czarnym kongiem bawi się już miesiąc i jest nienaruszony.
Pozdrawiam
MP

Link to comment
Share on other sites

kochana nikt mi nic nie zwróci kong byl orginalny ale kupiony w niemczech o tak wygladal ... kiedys :grins:


[IMG]http://i42.tinypic.com/24gvhb9.jpg[/IMG]
Magdazet o ten chodzi?
[IMG]http://i41.tinypic.com/b5l0k2.jpg[/IMG]


jakos przestalam wierzyc w niezniszczalne zabawki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja suka bullowata nie rozwaliła czarnego konga a też niszczyła wszystkie zabawki. Czarnego tak długo próbowała zagryźć aż wreszcie się jej znudził. Teraz służy pewnie innemu pieskowi bo został sprzedany na bazarku praktycznie bez śladu używania. Dlatego uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest czarny kong, tylko trzeba dobrać odpowiedni rozmiar.

Co do jedzenia resztek zabawek to lepiej zabrać i nie dawać jeść gumy bo i po co:)

Link to comment
Share on other sites

moja ma zabawkę podobną do konga z firmy trixie i powoli odgryza brzegi, mam jednak nadzieję że na jakiś czas jej starczy
z "ekonomicznych" gryzaków polecam zwykły patyk - jedyny minus to sporo sprzątania po zabawie ale za to nie szkoda jak zniszczy :-)

Link to comment
Share on other sites

Chyba zapomniałam dodać ze moja sunia to mieszaniec sznaucerka miniaturki z cairn terierem, takie mini ząbki a jakie wszechmogace!
:grins::grins::grins::grins::grins:

tak generalnie to mam jeszcze takiego konga
[IMG]http://i39.tinypic.com/ndvexj.jpg[/IMG]

Młoda wogóle nie byla nim zainteresowana, no moze wylizaniem pasty chociaz nie z takim zacieciem jak "powinna" wylizuje co sie da a jak sie nie da to po co sie meczyc lepiej stół obgryzc :mad:
zeby zwrocic na siebie zainteresowanie panci :lol:

Za to moj drugi starszy pies go pokochal na poczatku z pyska go nie wypuszczal, spal z nim nawet.
A jak sie slinil okropnie gryzac go przy okazji wydajac odglosy poburkiwaniochrumkania ale robil to z takim zamilowaniem ze kazdy kto to zobaczyl leżał ze smiechu.
wiec zabawka bez dwoch zdan nalezy do niego.

zastanawiam sie czy kupowanie natepnego konga ma ses...
patyki sie nie sprawdzily a wrecz tylko rozbudzily w moim psie kornika bo jak juz sie patyk konczyl to noge od stołu brala w obroty :cool1:
teraz chwilowo zapomniala wiec wole jej nie przypominac

Link to comment
Share on other sites

Kongi dla szczeniąt są dość delikatne i z miękkiej gumy, więc trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś mógł je reklamować jako niezniszczalne. One są naprawdę delikatniusie.
Niezniszczalne są podobno "dorosłe", ale - wierzcie mi - nie ma zbawek niezniszczalnych. Mój pies ma rozpracowane wszystkie - czerwony, czarny, niebieski (to taka ponoć hardcorowa wersja czarnego, u nas chyba niedostępna). :evil_lol:
Tyle że mój pies jest dość duży i ma mocne szczęki. Zabawek dla niego jeszcze nie produkują. A ma już jakieś 10-12 wiosen i wciąż pełne uzębienie, więc wszystkie zabawki są w niebezpieczeństwie ;).

Link to comment
Share on other sites

Rybka_39 : jaka skaczaca kosc??
co to jest :lol:
bo nie powiem brzmi ciekawie

generalnie w kazdym sklepie zoologicznym jak sie mówi do sprzedawcy
"prosze zabawke nie do zajechania (ok niezniszczalna;))"
to wciaskaja kit ze kong to blablabla najlepszy najtwardszy i zadnemu psu nie uda sie go zniszczyc, a tu prosze tyle osób ma w domu czworonożnych krwiożerczych :lol: pożeraczy kongów.
Jutro sie wybieram do zoologicznego jak usłysze taki tekst to powiem : wsadz pan to sobie w .... niech bedzie wersja ocenzurowana ;)

Co myślicie o zabawkach które pies może z rozkoszą zjeść tzw buciki, kulki, kosci zrobione ze ścięgien??

Link to comment
Share on other sites

Moja suka uwielbia świńskie uszy i takie szczoteczki- polecam, czyszczą zęby i smakują.;)

A skacząca kość jest tutaj:
[URL="http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=423&sName=Skaczaca-kosc,-bouncy-bone"]skacząca kość- klik[/URL]

[URL="http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=429&sName=Nie-do-zdarcia,-mala-pilka"]piłka nie do zdarcia-klik[/URL]

Mam tę piłkę psy ją uwielbiają, odbija się wysoko, tylko te pręciki przy otworkach obcięłam, bo smakole nie chciały wylatywać, rzucałam nią po betonie i tylko ma kilka rys, pewnie po jakimś czasie się w końcu rozwali, ale jest bardzo fajna- u mnie jeszcze się nie rozwaliła.;)
Jest giętka, miękka- ale z takiego dziwnego materiału elastycznego, że nie widać śladów zębów- przynajmniej mój mix bordera ją mamla, gryzie w pysku i tylko ścierają się z czasem te chropowate kropeczki.;)

[URL="http://www.sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=547&sName=Zapas-przysmakow-do-kosci-Bouncy-Bone"]przysmaki do skaczącej kości-klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...