Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

15 minut temu, Moli@ napisał:

W typie pinczera, może z pseudo, może mezalians ..., z charakteru 100% pinczer. Adoptujący musi mieć tego świadomość!!!

A nie lepiej po prostu opisać charakter, niż porównywać do pinczera? To chyba bardziej uniwersalne rozwiązanie.  

Link to comment
Share on other sites

Rzadko bywam na dogomani, ale do Fifi zaglądam za każdym razem kiedy tylko mogę. Pinczerki są super, jeśli Fifi tak jak pisze Moli@ jest mocno w typie z charakteru to przyszły opiekun nie będzie się nudził.

Tak się jeszcze zastanawiam czy suczka przekonała się już do ludzi czy jednak w dalszym ciągu preferuje towarzystwo psiaków? 

Dnia 24.03.2020 o 22:12, Moli@ napisał:

Ładna i praktyczna  :) ..., gdzie kupiona? , miałam spytać wcześniej ale zeszło ,)

Obróżkę córka wybrała w Kakadu, ten odcień niebieskiego bardzo do Fifi pasuje :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2020 o 20:33, seramarias napisał:

Fifi pięknie wygląda, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, że zgodziłaś się ją przyjąć pod swój dach :) Widać, że super odnalazła się w stadzie, pyszczek zadowolony. 

Daj znać ile mam zwrócić za adresatkę :)

 

Dnia 23.03.2020 o 13:41, Moli@ napisał:

6f665b29fd81e939med.jpg

    Ale cudna niunia 

 stokrosci stokrosci 

 To nie tak ze sie wpisalam i zapomnialam o deklaracji

 ..czekam juz kolejny tydzien na naleznosci z pracy z marca

 ...czekam juz dlugo dosc 

 z nadzieja ze jednak wyplaca 

 slijcie pr num konta 

chocby czesci jakas wplace dla laluni

Link to comment
Share on other sites

Tak Moli ma zepsuty kokmputer. Miał Jej ktoś naprawić w sobotę, ale nie przyszedł.

Moli prosi, żeby przekazać, że sunia będzie miała sterylkę za darmo u niej w gminie, chyba też czipowanie za free zrobią.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...