Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Dnia 2.03.2020 o 00:34, Poker napisał:

Potwierdzam tylko muszę się spytać co i jak z formalnościami. Z tego co pamiętam to trzeba wziąć fakturę przelewową .

Poczytałam na wątku AS. Koniecznie na fakturze musi być imię suczki i sterylizacja , a  nie usługa weterynaryjna.

Razem z fakturą trzeba wysłać kwestionariusz pobrany na wątku AS. Wypada uprzedzić weta prze zabiegiem , że  faktura będzie przelewowa.  Dokumenty chyba trzeba wysłać na adres Fundacji Ostatnia szansa, ale jeszcze się dopytam.

Kwestionariusz wydrukowałam.

Czy Rudzia załapie się na akcję sterylizacyjną?

Do jakiej sumy pokryte zostaną koszty?

Czy fakturę i zgłoszenie wysyłamy na adres fundacji z kwestionariusza "Akcja sterylizacyjna"?

 

Potrzebny będzie nick z dogo osoby zgłaszającej i dane (imię, nazwisko).

Czy osoba zgłaszająca jest deklarowiczem?

 

W poniedziałek pokarzemy się w lecznicy... Koszt zabiegu sterylizacji / kastracji około 350zł

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Poker napisał:

Jestem deklarowiczką od wielu lat. Wpisz mój nick. Resztę mam nadzieję ,że wytłumaczy elik. Dokumenty wysyła się na adres fundacji ,ale chyba jest w tej chwili jakieś zamieszanie z adresem.

OK

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo ładna i przyjaźnie wyglądająca sunia. Taka prawdziwa przyjaciółka :) 

Ładna, inteligentna ale nie dla każdego.

Ktoś kupił pinczerkę nie mając bladego pojęcia o rasie!  suczka okazała się inteligentniejsza od opiekuna i wylądowała na polu :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Rudzia / Fifi pozdrawia :)

Dziś Fifi obejrzy wetka która zajmuje się suczkami w ciąży...itp (cieczka)

 

f5564d24fd303350med.jpg

b74d215f0825c8a5med.jpg

Czy przy okazji wizyty, wiewióra będzie szczepiona i powtórnie odrobaczona? Suńka jest śliczna, ale widać jeszcze u niej niepewność, no chyba, że to aparat tak na nią działa.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, seramarias napisał:

Czy przy okazji wizyty, wiewióra będzie szczepiona i powtórnie odrobaczona? Suńka jest śliczna, ale widać jeszcze u niej niepewność, no chyba, że to aparat tak na nią działa.

Odrobaczenie ma wyznaczone na 15 marca (upewnię się)

Bardziej niż szczepienie interesuje mnie kiedy można będzie wykonać sterylizację...czy zdążymy przed cieczką.

 

Oczywiście że jeszcze niepewna... , do aparatu nie jest przyzwyczajona a dodatkowo boi się wyciągniętej w swoim kierunku ręki (możliwe że była bita).

Ktoś młodemu psu pozwolił na dużo - wskakiwanie na meble (regały, pułki, ławy, stoły, parapety...itp), ściąga / zrzuca  rzeczy - ubrania, koce, kołdry  z foteli, kanap, na razie nie gryzie ale wszystko przed nami. Z parapetu musiałam zdjąć sadzonki. Muszę pilnować żeby okna były pozamykane gdy wychodzę. Usiłuję oduczyć bo będą problemy z adopcją.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Moli@ napisał:

Odrobaczenie ma wyznaczone na 15 marca (upewnię się)

Bardziej niż szczepienie interesuje mnie kiedy można będzie wykonać sterylizację...czy zdążymy przed cieczką.

 

Oczywiście że jeszcze niepewna... , do aparatu nie jest przyzwyczajona a dodatkowo boi się wyciągniętej w swoim kierunku ręki (możliwe że była bita).

Biedna sunia, cieszę się że trafiła do Ciebie. Ja ekspertem od cieczki nie jestem, moja jedyna sunia jest sterylizowana, a tak zawsze samce były... Tak tylko myślę sobie, czy spadek zainteresowania Szagusia naszą Fifi nie wskazuje, że suczka jest po ciecze. No dziś pewnie się dowiemy. Moli@ ja absolutnie nie naciskam na szczepienie, spytałam , bo muszę zabezpieczyć dla niej środki, a chciałabym możliwie szybko Ci zwrócić. Wiem, że masz duże stado, a to generuje potężne środki. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, seramarias napisał:

Biedna sunia, cieszę się że trafiła do Ciebie. Ja ekspertem od cieczki nie jestem, moja jedyna sunia jest sterylizowana, a tak zawsze samce były... Tak tylko myślę sobie, czy spadek zainteresowania Szagusia naszą Fifi nie wskazuje, że suczka jest po ciecze. No dziś pewnie się dowiemy. Moli@ ja absolutnie nie naciskam na szczepienie, spytałam , bo muszę zabezpieczyć dla niej środki, a chciałabym możliwie szybko Ci zwrócić. Wiem, że masz duże stado, a to generuje potężne środki. 

Ustawia się....ogon w bok :(

Może dziś wetka ustali kolejność działań.

Link to comment
Share on other sites

 No to czekamy na opinię wetki . Dla mnie najważniejsze jest, że suczka jest bezpieczna, zaopiekowana. W najgorszym wypadku sterylka będzie ciut później. Moli@ pisałaś jakiś czas temu o adresatce,nie wiem czy coś zostało ustalone. Na wątku nie widziałam, ale mogło mi umknąć... Nie wiem, czy Ci takie rozwiązanie pasuje, ale może zakup jej adresatkę, a ja Ci zwrócę za nią.

Link to comment
Share on other sites

Wziernikowaniem stwierdzono pogrubienie błony śluzowej pochwy, lekkie wyniesienie błony śluzowej.

W cytologii liczne komórki badazlne, parabazalne i pośrednie, pojedyńcze krwinki czerwone , pojedyńcze skupiska bakterii. Obraz błony śluzowej i cytologii są równoznaczne z bardzo wczesnym początkiem PROESTRUS. Zalecana sterylizacja 1,5 - 2 miesięcy po zakończeniu cieczki... - początek maja.

Drugie odrobaczenie - 15 marzec

 

 

c17e4072f06b4421med.jpg

 

f052729bda03f8c6med.jpg

 

47f4d16036eac4c4med.jpg

7b133c46fdf0d3a7med.jpg

21094274346a9212med.jpg

0134c6761bbcf865med.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://allegro.pl/oferta/identyfikator-adresowka-stal-nierdzewna-grawer-5132149028?reco_id=ad5fb430-6274-11ea-8e5a-246e9680b6a8&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

 identyfikator dla Fifi - metalowe małe kółeczko z imieniem i numerem telefonu - 9,99 zł

przy okazji zamawiamy 3 dla naszych psów, plastikowe nie przeżyły zabaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...