Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Mogę zrobić taki post rozliczeniowy na 1 stronie i uzupełniać go tak jak prosiła mdk8. Tylko tak jak pisałam od poniedziałku przez jakiś czas nie będzie mnie na dogo, będzie zaglądać tylko z doskoku i mogą być lekkie opóźnienia. Można też po przyjeździe suni do Moli@ zalożyc jek drugi wątek i wtedy mdk8 będzie mogła umieścic bez problrmu rozliczenie na pierwszej stronie. To już zależy jakie rozwiązanie wolicie :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Poker napisał:

Myślę , że bez sensu jest zakładanie drugiego wątku.  W pierwszym poście można napisać ,że rozliczenia będą prowadzone w poście nr.....

Też tak uważam. 
Bez sensu byłoby prowadzenie rozliczeń przez dwie osoby.
Może mdk8 prowadzić rozliczenia w pierwszym swoim poście na tym wątku, a seramarias da w pierwszym poście tego wątku link do tych rozliczeń.       

Link to comment
Share on other sites

Tak teraz myślę, może ona pierwszy raz w życiu ta na czystym i miękkim leży. Moja córka wybrałabjej niebieską obróżkę,  były też kabanosy tylko ze wstydem przyznaję, że przysmaków zapomniałam zapakować :( Gdyby obróżka nie pasowała na Rudzię to może innemu pieskowi u Moli@ podpasuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, seramarias napisał:

Tak teraz myślę, może ona pierwszy raz w życiu ta na czystym i miękkim leży. Moja córka wybrałabjej niebieską obróżkę,  były też kabanosy tylko ze wstydem przyznaję, że przysmaków zapomniałam zapakować :( Gdyby obróżka nie pasowała na Rudzię to może innemu pieskowi u Moli@ podpasuje.

To obróżkę już ma :)

Przydadzą się  szelki dla uciekinierów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...