Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Fifi jest pod dobrą opieką i niczego jej u Moli@ nie braknie tego jestem pewna. Moli@  przed adopcją zgodziła się przyjąć sunię na płatny pobyt (250 zł miesięcznie + koszty weta).  Niestety obecnie Fifi nie ma kompletnie nic w swojej skarbonce, a troszkę wydatków będzie. Nie chciałabym zostawiać Moli@ z długiem w lecznicy, czy objadać ją z karmy, którą ma dla swoich podopiecznych. Stąd wielka prośba o pomoc jeśli ktoś mógłby wesprzeć nas groszkiem czy bazarkiem. Muszę jeszcze popytać mdk8 czy zgodzi się być dalej skarbniczką Fifi.  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Muszę jeszcze popytać mdk8 czy zgodzi się być dalej skarbniczką Fifi.  

Jak najbardziej zgadzam się . 

W sobotę powinnam zacząć robić bazarek dla mojej Balbinki więc Rudzia -Fifi będzie miała w nim swój % udział. 

Link to comment
Share on other sites

Waga -  9,4 kg 

Mamy wynik badania moczu - stan zapalny. 

a29896b50bcb9134med.jpg

Pusty pęcherz i USG nic nie wykazało. Zlecono -  pod koniec podawania leków powtórne badanie USG przy wypełnionym pęcherzu + badanie moczu

Podano leki w iniekcjach w lecznicy

Zlecone leki do domu:

Clavudale 1/3 tab co 12 godzin

Urinoloxan 1 tab dziennie

Nospa 1/2 tab 2 x dziennie

Rheumocam 1 tab dziennie

W samochodzie grzecznie leżała na tylnej kanapie. W mieście - na spacerze bez problemów, pod lecznicą grzecznie czekała w towarzystwie psów, kotów w kontenerkach i ludzi. Do ludzi nieufna ale bez paniki, do psów podchodzi - wącha/wita się - zero agresji/strachu. Kontenerki powąchała - bez ekscytacji.

W lecznicy, podczas badań, iniekcji - spokojna. 

Link to comment
Share on other sites

Za badanie moczu Fifi - 20zł / 07.10 (gotówka-paragon)

Na paragonie opłata za dwa badania - Fifi i Roxi - 40zł

820a4d01b647bb9bmed.jpg

 

Druga wizyta w lecznicy już z Fifi - badanie, USG, leki zapłaciłam 90zł / 07.10 (gotówka - paragon)..., niestety paragon wcięło chyba przy odbiorze leków. Przy następnej wizycie  poproszę o potwierdzenie wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mdk8 napisał:

Bardzo dziękuję za wpłatę 200,-   :)

Dziękuję to b. duża pomoc :) Ja wczoraj miałam problem z logowaniem do banku, dziś po pracy wyślę przelew (mam nadzieję, że już wszystko będzie działać jak należy), nie wiem tylko czy w weekend bank zaksięguje :(

Link to comment
Share on other sites

Pod koniec kuracji lekowej ponownie kontrolna wizyta + USG. 

Leczenie długotrwałe :(

"USG dróg moczowych.

Nerki: gładkie, niepowiększone, nomoechogenne, różnicowanie korowo - rdzeniowe zachowane, miedniczki nerkowe nieposzerzone. Pęcherz moczowy słabo wypełniony bezechowym moczem o bardzo pogrubiałej (1,5 cm ) hiperehowej ścianie, brak złogów w pęcherzu"

Zapłaciłam 139 zł / 14.10 (paragon) - zdjęcie mało czytelne, podmienię na robione komórką (wieczorem)

1c00020f4cd4272fmed.jpg

190810bf8078461fmed.jpg

 

7da41dc34dee81d0med.jpg

1ff49892bf4a6b62med.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Moli@ napisał:

Pod koniec kuracji lekowej ponownie kontrolna wizyta + USG. 

Leczenie długotrwałe :(

"USG dróg moczowych.

Nerki: gładkie, niepowiększone, nomoechogenne, różnicowanie korowo - rdzeniowe zachowane, miedniczki nerkowe nieposzerzone. Pęcherz moczowy słabo wypełniony bezechowym moczem o bardzo pogrubiałej (1,5 cm ) hiperehowej ścianie, brak złogów w pęcherzu"

Zapłaciłam 139 zł / 14.10 (paragon) - zdjęcie mało czytelne, podmienię na robione komórką (wieczorem)

1c00020f4cd4272fmed.jpg

190810bf8078461fmed.jpg

 

7da41dc34dee81d0med.jpg

1ff49892bf4a6b62med.jpg

Fifi jest w gorszym stanie po adopcji niż po koczowaniu w szopie i spaniu w chłodzie... Ja  jestem w czarnej rozpaczy, babci Ptysi siadają nerki, w poniedziałek mamy wizytę u nefrologa, nie jest dobrze :( Jak tylko uporam się z finansami zwrócę Ci za USG . Mam nadzieję, że zwrot za poprzednie badania i leki wpłynął już na konto naszej skarbniczki i wkrótce będzie na Twoim koncie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...