Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

44 minuty temu, Moli@ napisał:

Wstrzymaj się na chwilę..., jutro dostanę odpowiedź. Jeżeli spodoba się to umówione jesteśmy na sobotę. Pani przyjechałaby z rodziną ( z synem, córką  i sunią ) poznać małą.

Super wiadomość  :)  Oby zaiskrzyło!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Moli@ napisał:

Wstrzymaj się na chwilę..., jutro dostanę odpowiedź. Jeżeli spodoba się to umówione jesteśmy na sobotę. Pani przyjechałaby z rodziną ( z synem, córką  i sunią ) poznać małą.

O rany, Fifi to taka fajna sunia, dobrze gdyby znalazła swój najlepszy na świecie domek zanim za bardzo zżyje się z Moli@. Trzymam kciuki , kto wie może to właśnie ta rodzina :)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, seramarias napisał:

O rany, Fifi to taka fajna sunia, dobrze gdyby znalazła swój najlepszy na świecie domek zanim za bardzo zżyje się z Moli@. Trzymam kciuki , kto wie może to właśnie ta rodzina :)

Trzeba próbować. 

W domu były dwie suczki, starsza umarła. Sunia Państwa jest wesoła, przyjacielska i tęskni za psim towarzystwem. Fifi, bardzo ładnie dogaduje się z psami. Rodzina przyzwyczajona do dwóch psiaków... :) Czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Moli@ w piątek będę robić przelewy i prześlę Ci zwrot za leczenie. 

3 godziny temu, Moli@ napisał:

Cisza :(

No nic na siłę, jak to ten domek to się odezwą jak nie, no trudno czasem na ten jeden jedyny, szyty na miarę domek trzeba dłużej poczekać. 

Z dobrych wieści babcia Ptysia, pokonała zapalenie płuc, ba nawet przybyła  prawie 1/4 kg, no niby nie dużo, ale jak się jest małym wzrostem i ledwo od ziemi odstaje to już coś :) 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

,) Był telefon z Gdańska..., Pan, były hodowca między innymi psów ozdobnych, posiadacz miniatury pinczera.

Pierwsze pytanie - ile kosztuje Fifi... ,)

Dopytywał o pochodzenie (czy znam rodziców Fifi ) i czy mam do sprzedania szczeniaki od Fifi :) Prosił o zdjęcia... Powiedziałam że po kastracji..., chyba nie był zachwycony. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

Mam na koncie 70,- . Dziękuję :)

Niestety tylko tyle byłam w stanie przesłać. Strasznie się martwię z czego zapłacę za pobyt Fifi :( 

Babcia Ptysia jutro ma RTG niestety kaszel wrócił, albo serce, albo coś w płucach się rozwija. Bidulka jest po podwójnej mastektomi ( już prawie 4 lata minęły) no trzeba te płuca sprawdzić, choćby po to, żeby wykluczyć przerzuty. 

Ale wyniki krwi bardzo się poprawiły, mocznik i fosfor spadły, keratynina w normie, no to kaszel wrócił co bym się nie cieszyła za bardzo ;(

Link to comment
Share on other sites

  • seramarias changed the title to Okolice Tarczyna - Fifi wróciła z adopcji, brak środków na utrzymanie :(
20 godzin temu, seramarias napisał:

Ale wyniki krwi bardzo się poprawiły, mocznik i fosfor spadły, keratynina w normie, no to kaszel wrócił co bym się nie cieszyła za bardzo ;(

Trzymam kciuki, żeby było dobrze. U mojego Alfik z kolei dotychczasowe badania wskazują na cushinga. Jutro jedziemy do wetki i zobaczymy co powie.

Link to comment
Share on other sites

My już po RTG, nie ma zmian nowotworowych, czy śladów infekcji, kaszel jest od serduszka :(

1 godzinę temu, elik napisał:

Trzymam kciuki, żeby było dobrze. U mojego Alfik z kolei dotychczasowe badania wskazują na cushinga. Jutro jedziemy do wetki i zobaczymy co powie.

Bardzo mi przykro :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Sypią się psie  dziadki i babcie na starość jak i ludzkie. Dobrze ,że można im pomóc .

Oj sypią się sypią. Masia w styczniu miała usuniętą śledzionę, a czy cushunga da się usunąć  :(
Alfik to jeszcze wcale nie taki stary pies.  Niedawno skończył 9 lat.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam sms - "Czy ten piniczer jest do adopcji"

Odpowiedziałam dziś - "Tak" 

SMS - "Proszę pokazać mi zdjęcie"

SMS - "Za dużo wczoraj oglądałam psów i nie mogę sobie skojarzyć"

SMS - "Czy on jest w Warszawie"

 

Może ktoś popisze / porozmawia? (prześlę numer telefonu)

Link to comment
Share on other sites

Dalabym sobie spokój. Miałam kiedyś taką wymianę smsów i tylko strata czasu. Teraz już odsyłam do ogłoszenia na olx z prośbą o kontakt jak już dokładnie wczyta się w ogłoszenie. Zwłaszcza, że na olx jest opcja zapisywania ogłoszeń do obserwowanych, jeśli jakieś wpadnie w oko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...