Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Poranne wyjście - siusiu, kupka.

W szeleczkach lepiej sobie radzi na smyczy...od razu załapała że nie ma szansy na wydostanie się ,)

Rudzia jest bardzo wycofana, złamana psychicznie..., patrzy w oczy chce podejść na głaski ale strach przed człowiekiem nadal paraliżuje.

Chodzi po pokojach, zmienia miejscówki..., do domu biegiem wpada jakby bała się że drzwi zamkną się przed noskiem. Dom = bezpieczne miejsce.

Śniadanie jadła w grupie maluchów..., sucha karma + pucha. Nie jest łapczywa...suchy gryzie / przeżuwa wolno - bez problemu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

A nie da się jej dać inne zajęcie? Gryzaki,zabawki,kość? Widać,że Rudzia bardzo się nudzi.

Dostanie dostanie..., już wiem że cwana, skoczna, trenuje wspinaczki potrafi zorganizować zajęcie ,)

Pochowałam zabawki żeby nie było spięć ... dziś oddamy, dostaną też nowe.

No pinczer ..., ktoś pozwolił na dużo a potem wyrzucił z domu :(

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Dostanie dostanie..., już wiem że cwana, skoczna, trenuje wspinaczki potrafi zorganizować zajęcie ,)

Pochowałam zabawki żeby nie było spięć ... dziś oddamy, dostaną też nowe.

No pinczer ..., ktoś pozwolił na dużo a potem wyrzucił z domu :(

 

Jeżeli sunia jest młodziutka to jej zachowanie mnie nie dziwi,potrzebuje zajęcia,ruchu i przyjaciela,który byłby w jej wieku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...