Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Wczoraj dzwoniła Pani..., dojechali bez problemu, Fifi nie wymiotowała (podałam jej 1/2 tab Aviomarinu pół godziny przed wyjazdem)

Nieśmiało zwiedza dom..., w kuchni fajnie - bo wpada coś pysznego do mordki ,), W trakcie naszej rozmowy odsypiała stres na kanapie ,). Na smyczy nie ciągnie..., wychodzili na siusiu do ogrodu. Niepewna ale nie chowa się po kątach. w domu

Zdjęcia chyba zaklęło..., są problemy - miele , miele nie otwiera :( ioj ma na telefonie  i jest w kontakcie z Panią......, dziś na spokojnie będą kombinować ,)

 

Link to comment
Share on other sites

W podróży i z domu :)

Rodzina przyjechała pociągiem, (nie pisałam żeby nie stresować Was). Spotkaliśmy się w Białym..., spędziliśmy ponad dwie godziny. Zapakowałam w przedziale..., pomachałam łapką.

Fifi w mieście bezproblemowa..., wchodziliśmy do dużego sklepu zoologicznego, byliśmy na dworcu PKP - po bilety (zero reakcji na ludzi, na odgłosy z megafonu). Nie boi się ruchu ulicznego. Przejechaliśmy się samochodem - siedziała grzecznie na kolanach u Pani.

Kaganiec był...w torbie ,), nie zakładaliśmy i nikt się nie przyczepił (konduktor też nie)

Na Rodzinę zareagowała bardzo dobrze... Trzymamy kciuki!!!

 

 

dde6150a3bcb2bf9med.jpg

 

Fifi która bała się mężczyzn ,)

db64ba8443ee53bemed.jpg

a6650701b6f64d77med.jpg

0d71758c6179b90amed.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2020 o 21:04, MFB napisał:

Przepraszam, czy dopiero teraz się odzywam - dojechał mnie kryzys covidowy, i musiałem wstrzymać się z wpłatą. Ile jeszcze brakuje za grudzień na Fifi? Z chęcią się dorzucę.

Dziękujemy bardzo. Jak rozliczymy wszystko dam znać .

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, mdk8 napisał:

Moli@ rozlicz proszę Fifi  . Ile mam przelać .

Mam nadzieję , że tym razem jest to już ostatni ten  prawdziwy dom sunieczki i będzie tam szczęśliwa . :)

Na koncie mam wpłatę  od  znajomej elik - Agnieszki  30,- .

Dziękuję .

Okres rozliczeniowy zaczynał się 3 każdego miesiąca - to od 3.12 do 18.12

Link to comment
Share on other sites

  • seramarias changed the title to Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)
6 godzin temu, seramarias napisał:

Moli@ czy masz jakieś nowe wieści z domku Fifi?

Czy dobrze wyliczyłam, że za pobyt Fifi od 3 do 18 wychodzi 129 zł? Czas już zamknąć 2020 rok i chciałabym, uregulować wszystkie zobowiązania :)

 

poczekaj chwilkę - Aldrumka rozlicza bazarek częściowo dla Fifi i wtedy zobaczymy ile brakuje .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...