Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

12 godzin temu, mdk8 napisał:

Stan konta :       164,86

Tyle zostało na koncie Rudzi. Proszę o info komu przekazać pieniądze czy jeszcze chwilę z tym poczekamy ? 

Jako jeden z deklarowiczów proponuję przekazać te pieniądze, a przynajmniej ich część, na konto Balbinki, która jest na minusie prawie 1000 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Jako jeden z deklarowiczów proponuję przekazać te pieniądze, a przynajmniej ich część, na konto Balbinki, która jest na minusie prawie 1000 zł.

Jestem całkowicie za :) Ja wprawdzie pokrywałam weta i nie wiem czy mam coś w tej sprawie do gadania, ale przekazałabym całość Balbince. Zakochałam się w tej suni, tym bardziej przykro mi, że tak długo nie ma domu :(  Fifi  jest już prawie 2 tygodnie u siebie i nic nie wskazuje,żeby miała wrócić do Moli@ więc myślę, że czas wyzerować jej konto,  niech ten etap jej życia zostanie zamknięty. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2020 o 20:04, mdk8 napisał:

Stan konta :       164,86

Tyle zostało na koncie Rudzi. Proszę o info komu przekazać pieniądze czy jeszcze chwilę z tym poczekamy ? 

Ponieważ nikt poza mną i elik nie wypowiedział się co do tego komu przekazać pieniądze po Rudzi/Fifi proszę przekaż te środki na konto suni Balbinki, niech zasilą jej mocno zadłużoną sakiewkę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2020 o 08:19, elik napisał:

Jako jeden z deklarowiczów proponuję przekazać te pieniądze, a przynajmniej ich część, na konto Balbinki, która jest na minusie prawie 1000 zł.

 

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Ponieważ nikt poza mną i elik nie wypowiedział się co do tego komu przekazać pieniądze po Rudzi/Fifi proszę przekaż te środki na konto suni Balbinki, niech zasilą jej mocno zadłużoną sakiewkę. 

Bardzo Wam dziękuję i jako skarbnik Balbinki potwierdzam wpływ pieniędzy w wysokości 164,86 na konto suni . 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

 

Bardzo Wam dziękuję i jako skarbnik Balbinki potwierdzam wpływ pieniędzy w wysokości 164,86 na konto suni . 

Choć trochu zmniejszy się dług Balbinki. Pomyślę o niej przy którymś bazarku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
25 minut temu, elik napisał:

Co się stało, jaki podają powód?

Dobrze, że miała gdzie wrócić.  Ciepłe powitanie.

24fe0e7eaa6d2ad8med.jpg

 

Raz uciekła (wyrwała się ze smyczą) ale wróciła pod klatkę...., zaczęła sikać w mieszkaniu, atakowała psy na spacerach, wpadła w depresję - była na lekach antydepresyjnych, przyjechała z hydroksyzyną.

trochę widać małpę ,)

 

bfecdcfe1e27d714med.jpg

16906c24524c65ebmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Moli@ napisał:

Raz uciekła (wyrwała się ze smyczą) ale wróciła pod klatkę...., zaczęła sikać w mieszkaniu, atakowała psy na spacerach, wpadła w depresję - była na lekach antydepresyjnych

Takie zachowanie chyba nie było bez powodu. Biedactwo  :(

Link to comment
Share on other sites

Na noc zostawiłam w pokoju z Misiem i Agunią, spała grzecznie. Około 6 już dreptała (słyszałam pazurki na panelach). Sprawdziłam podłogę na czterech - sucho..., niestety nim się ubrałam już była kałuża na podłodze :( Misiula jeszcze spał (śpioch.

Wyprowadziłam z Kają do ogrodu..., były dwie kopy, Kaja wysiusiała się i Fifi przysiadła do sikania. Do domu leci jak strzała, jak po sznurku na legowisko

 

Z Agusią 

310b2ee7dabadefdmed.jpg

 

pierwszy kontakt z Kają

609a4fd9f860fe13med.jpg

 

Po porannym wyjściu do ogrodu

6ef24a473b5a8774med.jpg

 

po wieczornym wyjściu na siusiu..., przed snem (pierwsze godziny po przyjeździe )

e2da9b8ceafcb425med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Poranne wyjście w grupie sierściuchów, bez problemów....,było  kolejne siusiu. Śniadanie wciągnęła błyskawicznie :)

W tygodniu zawiozę kontrolnie do badania mocz Fifi i Roxi.

 

Zapomniałam napisać - w podróży grzecznie siedziała w kontenerku, było jedno wyjście na siusiu. Nie wymiotowała w samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...