Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Obudziła nas pierwsza w tym roku burza..., grzmi, niebo rozświetlają czerwone zygzaki i pada grad.

Rudzia leży  u siebie, chyba nie boi się burzy.

Noc minęła spokojnie..., panienka noska nie wysunęła z "budki"

Nie boi się psów..., boi się ludzi.

Nie umie chodzić na smyczy..., od razu próbowała wysunąć główkę z obróżki i przegryźć smycz. Pierwsze wyjścia z domu wyłącznie w szelkach.

Delikatna, smukła budowa, kształt i długość łapek, główka, uszki, sierść - panienka w typie pinczera

31662fef909987cdmed.jpg

 

16f57283a392d993med.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

To dobrze ,że nie jest zabiedzona.  Pewnie pan ją karmił.  A może na ogródku na razie puszczać ją z długą smyczą ?

Wpłaciłam 5 dyszek na konto mdk8.

Pan karmił dlatego do niego nabrała zaufania ...nie uciekała z szopki i dała się złapać :)

Bez odpowiednich szelek tylko w ogrodzie. Dopnę krótką smycz...łatwo złapać i zacznie przyzwyczajać się że coś się merda przy obroży ,)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajna suczka,młoda, delikatna, bez agresji, zachowuje czystość. Smyczkę z czasem opanuje. Ona chyba już się nauciekała, widać, że szukała bezpiecznego miejsca, początkowo, na posesję przychodziła z doskoku, z czasem jak zobaczyła, że nic jej nie grozi została na stałe i zamieszkała w tej szopie. Oczywiście porządne szelki są niezbędne, koniecznie trzeba jej kupić, mi na odległość byłoby ciężko trafić z rozmiarem, może uda Ci się w Białym dostać, a jak nie to zamów przez Internet.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, seramarias napisał:

Bardzo fajna suczka,młoda, delikatna, bez agresji, zachowuje czystość. Smyczkę z czasem opanuje. Ona chyba już się nauciekała, widać, że szukała bezpiecznego miejsca, początkowo, na posesję przychodziła z doskoku, z czasem jak zobaczyła, że nic jej nie grozi została na stałe i zamieszkała w tej szopie. Oczywiście porządne szelki są niezbędne, koniecznie trzeba jej kupić, mi na odległość byłoby ciężko trafić z rozmiarem, może uda Ci się w Białym dostać, a jak nie to zamów przez Internet.

OK

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Moli@ napisał:

cc0b3fe04b150c9emed.jpg

Reklamówkę, która przyjechała z Rudzią wyjęłam z samochodu przed chwilą ...

ręcznik, trzy podkłady, trzy saszetki 500g Doliny Noteci..., szpulka sznurka, trytki, nożyce

 

obserwuje ,)o

 

eb06fad63aec272cmed.jpg

Nie no zupełnie inną sunia, widać zaciekawienie i bystrość w oczkach :)

Link to comment
Share on other sites

A, i poproszę o dane do przelewu, rozumiem że zbiera mk8, ale nie mogę nigdzie jej znaleźć w wątku. Mogę poszukać chętnych do wpłat wśród znajomych (no ciesze sie, że takie szybkie postępy, najlepsza jak widać jest dogoterapia)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...