Jump to content
Dogomania

Dziękuje, bazarek zakończony ! Dołożone fanciki od Nadziejki. Na leczenie i rehabilitację Pimpusia, psiaka z niedowładem tylnych nóżek. Do 29 br. 


kinga_kinga7

Recommended Posts

Dnia 21.02.2020 o 10:46, kinga_kinga7 napisał:

Przepraszam, ale dogomania jest teraz tak "dziwna" że tylko tak mi coś wychodzi, Pimpuś na badaniu w Lublinie

story_109901_1582056873.jpeg

 

Nie widać najważniejszego, co zalecono po TK odcinka TH3-S3?

Rokowania co do chodzenia są niepomyślne.   Jakie macie dalsze plany?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wiem, że zaczął rehabilitację, chyba w Łodzi. Dzisiaj Kinga pojechała do schroniska, nie było Pimpusia ! może jak wróci jutro to napisze coś z pewnego źródła. Tak, rokowania nie są najlepsze, ale wola chłopaka jest super! Wiem, że jest bardzo żywotnym psiakiem!  potrzymywany zadek i chce bardzo biegać:) Ogólnie jest bardzo wesołym chłopakiem !

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, danusia vel danka488 napisał:

wiem, że zaczął rehabilitację, chyba w Łodzi. Dzisiaj Kinga pojechała do schroniska, nie było Pimpusia ! może jak wróci jutro to napisze coś z pewnego źródła. Tak, rokowania nie są najlepsze, ale wola chłopaka jest super! Wiem, że jest bardzo żywotnym psiakiem!  potrzymywany zadek i chce bardzo biegać:) Ogólnie jest bardzo wesołym chłopakiem !

muszę skorygować, to co napisałam wyżej! PIMPUŚ jest na rehabilitacji w Warszawie:) i jest bardzo chwalony!!! nawet wczoraj na bieżni sam STAŁ  !!! :):) cały tydzień ma zabiegi:) Pani, która się nim zajmuje twierdzi, że będzie chodził:):) chłopak jest bardzo zdyscyplinowany:):) dzień pobytu kosztuje ponad 200,- zł. szacujemy, że trzeba będzie ok. 7.000,- zł. Bardzo proszę w imieniu Pimpusia, wspierajmy go. Wszystkie dotychczasowe zbiórki dla Pimpusia nie pokrywają planowanych kosztów rehabilitacji.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, danusia vel danka488 napisał:

Pani, która się nim zajmuje twierdzi, że będzie chodził:):) c

Je4śli jest to pani, która zajmuje sie rehabilitacja psów od lat, to może  doświadczenie podpowiada jej taki rezultat zabiegów, bo z opinii weta trudno o nadzieję. Ale pomyłki wetów zdarzają się i to nie rzadko. Po 14.03. dołożę się do kosztów.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Je4śli jest to pani, która zajmuje sie rehabilitacja psów od lat, to może  doświadczenie podpowiada jej taki rezultat zabiegów, bo z opinii weta trudno o nadzieję. Ale pomyłki wetów zdarzają się i to nie rzadko. Po 14.03. dołożę się do kosztów.

zgadza się! , ale wszystkich to bardzo podbudowało !!!! oby tak było, jak mówi rehabilitantka !!!! chcę jeszcze dodać, że chłopak ma swoją Pani doktor , która też jest dobrej myśli serce-ruchomy-obrazek-0551 bardzo prosimy o kciuki i dobre fluidy:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...