Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Koniec. Pierwszy i wyjątkowy Festiwal Filmów Polskich w Dogolandii dla Pieguska i Treka Radys do 26.02.2020 r


uxmal

Recommended Posts

6 minut temu, b-d napisał:

Tak:-)

Ja niestety słabo dr Socratesa pamiętam:-(  - to nie cytat.

Bo to raczej końcówka tego tekstu jest zapamiętywalna. Tak jak we francuskim numerze był podobny cytat. 

Z e=mc pamiętam Stefanka (dużego faceta takiego mafioso)  no i Stefanka z francuskiego numeru. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, uxmal napisał:

Bo to raczej końcówka tego tekstu jest zapamiętywalna. Tak jak we francuskim numerze był podobny cytat. 

Z e=mc pamiętam Stefanka (dużego faceta takiego mafioso)  no i Stefanka z francuskiego numeru. 

:-) Ale chodzilo mi -tak jak gangusowi  w filmie -o piłkarza Socratesa, który skończył też studia medyczne. Grał na pocz. lat 80tych. :-) Wtedy bylem zachwycony. Dziś. Ledwo ledwo... :-( 

Nie wiem, czy nie miksuję filmów, czy Stefanem to ten z takim sweterkiem w kolorze takim...?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-d napisał:

:-) Ale chodzilo mi -tak jak gangusowi  w filmie -o piłkarza Socratesa, który skończył też studia medyczne. Grał na pocz. lat 80tych. :-) Wtedy bylem zachwycony. Dziś. Ledwo ledwo... :-( 

Socrates grał w drużynie Brazylii na mundialu w Hiszpanii w 82 roku. Niestety wtedy Brazylia jakoś szybko odpadła. Włosi ich posłali chyba do domu?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-d napisał:

:-) Ale chodzilo mi -tak jak gangusowi  w filmie -o piłkarza Socratesa, który skończył też studia medyczne. Grał na pocz. lat 80tych. :-) Wtedy bylem zachwycony. Dziś. Ledwo ledwo... :-( 

Aaaa, ciekawe, A ja myślałam że to niewiedza pazury jest śmieszna.  Że pomylił Sokratesa imię z Brazylią :))) ciekawe  :) a to moja niewiedza że był jakiś Sokrates oprócz Tego  Sokratesa  :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Socrates grał w drużynie Brazylii na mundialu w Hiszpanii w 82 roku. Niestety wtedy Brazylia jakoś szybko odpadła. Włosi ich posłali chyba do domu?

Brawo Agat, Pamiętam, że odpadli, Choć był Zico i Socrates... :-( A Włosi zostali mistrzami.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-d napisał:

Brawo Agat, Pamiętam, że odpadli, Choć był Zico i Socrates... :-( A Włosi zostali mistrzami.

 

4 minuty temu, agat21 napisał:

Socrates grał w drużynie Brazylii na mundialu w Hiszpanii w 82 roku. Niestety wtedy Brazylia jakoś szybko odpadła. Włosi ich posłali chyba do domu?

Jeśli będzie bazarek piłkarski  wymiękne  na starcie 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-d napisał:

Brawo Agat, Pamiętam, że odpadli, Choć był Zico i Socrates... :-( A Włosi zostali mistrzami.

Niestety. Nam odebrali awans do finału. Boniek wtedy niesłusznie był ukarany za żółte kartki i siedział na trybunach zamiast grać. Rossi strzelił nam 2 bramki. ech.

Ale dobra, to festiwal filmowy a nie footbolowy, chociaż i to i to na "f"

Filmy trzeba zgadywać!

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, agat21 napisał:

A co z tymi? Ktoś odgadnie?

"- A twoje specjalne dojście do wojska?

- Skończyło się. Od kiedy w jednym w filmie zgubiłem im czołg nie pożyczą mi nawet onucy."

 

"Kto to jest? Rambo? Z czymś takim w domu?! Czołg sobie ku..wa kup!"

Strzelam Poranek kojota

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Niestety. Nam odebrali awans do finału. Boniek wtedy niesłusznie był ukarany za żółte kartki i siedział na trybunach zamiast grać. Rossi strzelił nam 2 bramki. ech.

Ale dobra, to festiwal filmowy a nie footbolowy, chociaż i to i to na "f"

Filmy trzeba zgadywać!

Mistrzu! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Nie. To są z dwóch różnych filmów, ale reżyserował jeden mistrz, dziś wyróżniony już przez b-d :)

Dzisiaj jest opóźniona tematycznie. Najpierw latałam po sali gimnastycznej,  potem latałam z psem potem z miotłą i garami jeszcze pranie zostało ale nie mózgu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...