Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Koniec. Pierwszy i wyjątkowy Festiwal Filmów Polskich w Dogolandii dla Pieguska i Treka Radys do 26.02.2020 r


uxmal

Recommended Posts

CYTAT Tytuł Tytuł bohater bohater cytat z bohatera cytat z bohatera
Ciemność, widzę ciemność Seksmisja Aska7 Max Aska7 Kobieta mnie bije", "Nasi tu byli" Aska7
No no, sąd sądem a sprawiedliwość musi byc po naszej stronie. Sami swoi Kamila Proc matka do Pawlaka dajac mu dwa granaty Kamila Proc    
A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu by jeszcze wczoraj nie było, a dziś by był, to byście staruszkę przejechali?! A to być może wasza matka!" "Miś"  Aska7 policjant przy kontroli drogowej Aska7 Halo tu brzoza tu Brzoza,  powiedział że matka siedzi z tyłu.  Uxmal
Panowie pijcie dalej sami, ja już widzę białe samochody!" Brunet wieczorowa pora. Kamila Proc gosc w warsztacie samochodowym Kamila Proc Ja nie dostane, ja nie dostane???" Kamila Proc
Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie." Co mi zrobisz, jak mnie zlapiesz Kamila Proc Nalberczak na dworcu. Kamila Proc mleko ma najszybszy transport" Kamila Proc
I co z tego, że wskazujący sztywny, jeśli środkowy się przygina?" Czterej pancerni i pies Aska7        
Co za ponury absurd.. żeby o życiu decydować w wieku kilkunastu lat kiedy się jest kretynem Dzien Swira, Kamila Proc Adas Miauczynski Kamila Proc    
Miniaturyzowałam ściągaczki dla doktorantów, to się liznęło matematyki, wzrokowo oczywiście tylko" Czterdziestolatek Aska7 Kobieta pracująca Irena Kwiatkowska Aska7 ...ja jestem kobieta pracująca – żadnej pracy się nie boję Aska7
Drogi Panie, miłość jest dwuosobowa. A ja tak sobie na razie pojedynczo cierpię.  Lekarstwo na miłość Agat21        
Jestem synem króla sedesów. To wysoko postawiona poprzeczka. chlopaki nie placza Kamila Proc laska, Kamila Proc    
Przewodnik!.. a ważny jaki, jakby skwarkę lizał!"            
Proszę przekazać żonie, że Paweł zjadł wszystkie pączki!" Wojna domowa Kamila Proc        
Nooo wielka mi rzecz - po plecach trochę dostała." Konopielka Mila-ada        
A czy pan wie, że Polacy pod Grunwaldem walczyli o wolność naszą i waszą? alternatywy 4 o Kamila Proc Anioł Kamila Proc jakis kraj na H. moze Ohio? Kamila Proc
Proszę mi tu nie antycypować!" Zmiennicy Kamila Proc        
Gdyby co, to to wszystko to jest posag Lusi" nie ma rozy bez ognia, Kamila Proc Federowicz (ale to nie bohate nie liczone) Kamila Proc    
Z ciebie amant jak z mysiej dupy reisetasche" Dom uxmal popiołek uxmal    
Wyprowadzam się. Doszedłem do wniosku, że dalsze przebywanie z wami ogranicza mój rozwój umysłowy"            
A kto go stuknął, kto stuknął?! Ostatni raz za kierownik siadłeś, ostatni raz!" Vabank Kamila Proc Nuta do Moks Kamila Proc    
I złodziej, bo każdy pijak to złodziej!" co mi zrobisz jak mnie zlapiesz. Kamila Proc ekspedientka Kamila Proc    
A w filmie polskim proszę pana to jest tak. Nuda. Nic się nie dzieje proszę pana." Rejs Aska7        
Solfelnusie, powiedz muchom, zeby nie pscyły mi na nosie Igraszki z diabłem Aska7        
Zdejm kapelusz, będziemy uprawiać miłość francuską Hydrozagadka Aska7        
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, wieś Chrząszczerzeboszyce, powiat Łękołody Jak rozpętałem II wojnę światową Aska7        
- aaa, teraz jesteśmy szwagrami, teraz powinniśmy sobie mówić na "ty"

- zabawne, pan nie czuje dystansu, jaki nas dzieli?

- to chyba taki, że ja jestem normalny, a ty masz fiksum-dyrdum we łbie"
Kariera Nikodema Dyzmy Aska7 - dialog Wilhelmiego z Pokorą wspomnianym (nie liczę bo to nie bohater)      
Marysia zostanie moją żoną! No co, no co, no milczeć! Nie podobam się Marysi? poszukiwany poszukiwana Uxmal        
- Znowu nie chciałeś jeść śniadania?

- Ty byś też nie chciał, mama zrobiła kluski z tego gipsu, co go schowałeś w szafce"
Nie lubię poniedziałku ? Aska7        
ja rozumiem: tancerz, kolekcjoner, artysta, dyplomata, pisarz, reżyser.. ale żeby prosty szofer z szoferem?" Zmiennicy Aska7        
poniedziałek dziś dzień bezmięsny, rzadko który sędzia jest jaroszem" Gangsterzy i filantropi" Agat21        
Nie rozumiem co te kobiety w panu widzą - mnie się na przykład pan Roman bardziej podoba!" Oh Karol Kamila Proc kumpel Karola Kamila Proc    
"- On: czy mogłaby Pani stanąć troszeczkę dalej ?

-Ona: Wiem, wiem, Bóg obdarzył mnie tak silnym głosem"
Boska Agat21        
Dlaczego ja się tak wolno toczę? Toczcie mnie szybciej!" Kingsajz Aska7     Mydłem go, mydłem (nie wiemczy to liczyć) Aska7
- Zostawiam otwarte okno. Orłów tu nie ma, nie wylecą.

- A pan pułkownik tak drzwiami?"
07 zgłoś się jo37 Pułkownik i kapitan Borewicz. jo37    
Ciociu, źle ciocia zrozumiała. To nie jest porucznik z UB, ale porucznik Zuber. Z Londynu Rozmowy kontrolowane Kamila Proc        
Życie jest piękne! Niestety trzeba umieć z niego korzystać! Trzeba było polecieć z nami, a nie pilnować koni."            
- A teraz...

- A teraz wejdzie dziadek i będzie naprawiał radio."
Sami swoi Kamila Proc Dymna (nie liczbę bo to aktorka) Kamila Proc    
Im wyższy jest poziom testosteronu we krwi koguta, tym większy jest jego grzebień i korale!            
Trzeba przy sobie siemie konopne nosić i po troszku spożywać. Ogromnie od tego dowcip rośnie" potop Kamila Proc Zagłoba Kamila Proc    
Do Paryża jest 2000 kilometrów. Za kilometr jest 15 groszy, co daje 300 złotych od osoby.            
Graliśmy uczciwie: ja oszukiwałem, ty oszukiwałeś - wygrał lepszy" Wielki Szu Kamila Proc        
Uwielbiam takie małżeńskie parten-gardy!            
-Co pan robi?

- Mierzę pani puls.

-W obu rękach naraz?

-Tak, to najnowsza metoda. Liczy się, a potem szybko dzieli przez 2"
Człowiek z M3 Uxmal        
Nie próbuj mnie przesłuchiwać.

- No popatrz jak to wchodzi w krew."
Like
 
           
Panie Burczyk to wszystko było przez myszy zgryzione, ja musiałem kazdy papierek kleić klejem krajowym"            
Ale pan Krzysztof Jarzyna ze Szczecina jest szefem wszystkich szefów. Co złego, to nie my. Poranek kojota UlaFeta        
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem! Brunet wieczorowa pora. Kamila Proc mechanik do Kowalewskiego Kamila Proc    
Falstart? To też Anglik?"            
Sie panie częstują. Na żądanie raz można." Daleko od szosy Kamila Proc leszek Kamila Proc    
Złote, a skromne" Kler Uxmal        
O Dio! Jak trudno być polską królową" bona Uxmal        
U was wszyscy są w milicji? Fantastyczny kraj!            
Przecież ja pani powiedziałem, ze nie ma nic bardziej upartego od kombinacji górala z Australijczykiem" żona dla australijczyka Olena84        
Czy myślisz, że można kochać kobietę w sposób idealny, nie pożądając jej? lalka Agat21        
- A ty wiesz skąd ty jesteś?

- No?

- Z waginy!"
Like
 
           
Zapłaciłem to się bawię!"            
- Niech się rozbierze i położy.

- Niech się pocałuje w dupę."
           
łubu dubu,łubu dubu niech zyje nam prezes naszego klubu? MIŚ  pyt: UflaFeta odp : Uxmal        
Dwadziescia lat temu to ja miałam 30 lat.

Teraz mam 130.
           
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...