Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Koniec. Pierwszy i wyjątkowy Festiwal Filmów Polskich w Dogolandii dla Pieguska i Treka Radys do 26.02.2020 r


uxmal

Recommended Posts

Jutro Uxmalku prowadź bazarro dzielnie, bo ja będę w podróży i trudno mi będzie pisać. A moze dorzucisz tę dodatkową opcję, o której rozmawiałyśmy? :) 

Ale na razie lecimy dalej: "Co pan może wiedzieć o prawdziwych problemach, jak my jesteśmy call-girls i nie mamy telefonu" 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, agat21 napisał:

Jutro Uxmalku prowadź bazarro dzielnie, bo ja będę w podróży i trudno mi będzie pisać. A moze dorzucisz tę dodatkową opcję, o której rozmawiałyśmy? :) 

Ale na razie lecimy dalej: "Co pan może wiedzieć o prawdziwych problemach, jak my jesteśmy call-girls i nie mamy telefonu" 

Oki :)) zaszaleję :)))))

Link to comment
Share on other sites

1. Dyskusyjny klub polskich cytatów filmowych.

Moderator cytatów lub tytułów filmowych : Wy :)

Odpowiadają: Agat21 lub uxmal

Zasady:

  • Bazarkowicze zadają zagadkę : np opisują film, sytuację zdarzenie lub podają cytat z filmu
  • Bazarkotwórcy czyli Agat21 i uxmal odpowiadają. Muszą zgadnąć tytuł filmu. 
  • Pytania nie mogą być zwodzące. 

Jeśli  bazarkotwórca zgadnie w ciągu 24 h to bazarkowicz otrzymuje  punkt.  Jeden punkt to wydatek bazarkowicza - 2 zł.

Jeśli  bazarkotwórca  nie zgadnie w ciągu 24 h to bazarkowicz otrzymuje  punkt.  Jeden punkt to wydatek - 0 zł.

PS.  Uli Fety cytat narazie nie włączam,  chyba że będzie chciała :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...