Jump to content
Dogomania

Proszę o porade


Aśka joaśka

Recommended Posts

Kochani mam 3,5 letniego psa, rasa mieszaniec, waga 30 kg.

U psiaka zostało zdiagnozowane że ma zapalenie układu pokarmowego, m.in żołądka i dwunastnicy.

Zalecili nam karme gastrointestinal z Royal Canin oraz leki

metoclopramidum 3x1

Ulgastran 5 ml - 3 razy dziennie

Helicid 1 raz dziennie  .

Dziś czyli 11.02.2020 r. Jest na lekach i tej karmie 6 dzień i właśnie dziś zaczął mi strasznie przełykać ślinę.

Weterynarz mówił że przy tym to normalne bo jeszcze kwasy żołądkowe buzują ale strasznie się martwie, nad ranem zaczął tak przełykać i do teraz to trwa :/ . Ktoś miał podobną sytuacje z psiakiem chorym na zapalenie układu pokarmowego?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aśka joaśka napisał:

Jest na lekach i tej karmie 6 dzień i właśnie dziś zaczął mi strasznie przełykać ślinę.

Weterynarz mówił że przy tym to normalne bo jeszcze kwasy żołądkowe buzują ale strasznie się martwie, nad ranem zaczął tak przełykać i do teraz to trwa :/ . Ktoś miał podobną sytuacje z psiakiem chorym na zapalenie układu pokarmowego?

Trzeba zmodyfikować albo dawki,albo dodać nowe leki,wygląda na to,że 'zalewa' go kwas,lub żółć.I po 6 dniach kuracji - pogorszenie nie jest stanem normalnym...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...