Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 132 zl Cygankowi ! Dziekuje Wam Kochani! Cygankowi serduchem kramik roznosci ! Zapraszam Dobreduszenki do 25 luty


Nadziejka

Recommended Posts

                                                                                                Zapraszam Dobreduszenki

               na kramik kolejny dla  czarnuskiego Cyganka Cygunia 

Cyganek juz po ciezkiej operacji ..czarny piekny ksiaze uratowany przez Alvenke Prosimy o pomoc kochani

                                                                  po bardzo bardzo powaznej operacji

                                              koszt 3 tyz zl operacja plus koszta wizyt , pobytu w klinice ...dalsze leczenie

   

  85 zl Cegielki Zycia 

        plus za fantuski  47 zl 50 gr

                            razem poslylam do Alvenka  132 zl 50 gr

                                                   dla Cyganka

 

 

 

   Alvenka cudne serce u ktorej jest Cygunio 

                                                                                             radzi ze wszytkim jak tylko moze 

 

Rozliczonko

 Cegielka Zycia 50 zl ciocia bakusiowa  mam na koncie dziekuje stokrosci!

 Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi

 

 

 

 Cegielka Zycia 10 zl ciocia koja 

   Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi

 

 

 Cegielka Zycia Wujenek Radek 5 zl mam na koncie dziekuje!

   Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi

 

 Mam na koncie dziekuje!  Cegielka Zycia 10 zl  Ciocia NesiowataZnalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi

 

 

 Mam na koncie dziekuje!  Cegielka Zycia 10 zl Besia11   Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi

Nadziejkowa psiapiolka Halunia w opcji kup teraz 

 Num 8 kufer duzy ratanowy  15 zl rezygnacja!

Num 10 bokserki meskie niebeiskie  9 zl mam pieniazki dziekuje sliiicznie  9 zl dla Cyganka

 

Ciocia Anulka w opcji kup teraz 

 Nym 1 perfum C thru 75 mll Glamorous   15 zl

Num  2 kocys blekitny uzywany   9 zl

 Num 5 dwa mydelka P walewska i Dove  5 zl

Num 7  mgielka Avon  4 zl

Num 13  2 sciereczki do kurzu 1 zl 50 gr

Num 14 pasta Signal  4 zl  mam na koncie dziekuje pieknie mam na koncie  38 zl 50 gr dla Cyganka

 

 

Link to comment
Share on other sites

       Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

Num 2 kocys niebieski jak aksamit 

 uzywany ale stan bardzo dobry

piekny ,podszyty polarkiem

we wzorki 

cudny blekitny kolor

cena wywol 6 zl       

                 kup teraz 9 zl  Ciocia Anulka dziekuje pieknie!

                            Znalezione obrazy dla zapytania: koc niebieski shaggy

 

Link to comment
Share on other sites

       Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

Num 3  ksiazka ,,Maestra,,

thiller ..

nowa stan idealny

 str 312

 swietny

okladka ze skrzydelkami

cena wywol 10 zl    kup teraz 15 zl 

 

maestra-w-iext43855806.jpg
 
 

Spektakularne oszustwo w londyńskim domu akcyjnym. Bosy kochanek biegnący ulicami Paryża. Zuchwała kradzież na jachcie miliardera. Brutalne morderstwo pod mostem w Rzymie. Oni to zaczęli.
Ona to dokończy.

Judith Rashleigh pracuje w prestiżowym londyńskim domu aukcyjnym, ale w konfrontacji z bezceremonialnym snobizmem i demoralizacją musi zweryfikować swoje wyobrażenia o świecie sztuki, o którym zawsze marzyła. Dorabia sobie jako hostessa w jednym z nie do końca przyzwoitych barów West Endu - aczkolwiek to zajęcie wydaje się absolutnie niewinne w porównaniu z jej poczynaniami w wolne wieczory.

W domu aukcyjnym Judith trafia na trop oszustwa, ale traci posadę i nie ma szans zdemaskować złoczyńcy. Zdesperowana przyjmuje propozycję jednego z klientów baru – ma towarzyszyć mu w podróży na Lazurowe Wybrzeże. Niestety, nierozważne podanie klientowi środków usypiających prowadzi do nieoczekiwanego dramatu, a Judith musi uciekać. Zdana na siebie, w wielkim niebezpieczeństwie, ma do dyspozycji jedynie swoją niebywałą zdolność udawania bogatej i sławnej. Może też podążać tropem oszustwa na wielką skalę, przez które straciła wymarzoną posadę.

"Maestra", której akcja rozgrywa się w egzotycznych pałacach i na pokładach jachtów największych bogaczy, to na pewno thriller nietuzinkowy. Diabolicznie przenikliwa jak Amy Dunne z "Zaginionej dziewczyny" i niebezpieczna jak Lisbeth Salander, Judith Rashleigh jest bohaterką serii błyskotliwych i olśniewających powieści, które czyta się z zapartym tchem i zawrotem głowy.

Link to comment
Share on other sites

       Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

Num 8 kufer duzy ratanowy

 ma wiele lat 

 jest troszenke starszawy 

 i nie pierwszej uraogy

 ale ale jako ozdoba jako schoweczek 

 jeszcze lata posluzyc moze 

 bardzo ladny ozdobny

tu zdj z google podobnego

cena wywol 10  zl     

 kup teraz 15 zl sprzedany! mojej kochanej Halusi Nabusi  dziekuje serduszko dziekuje!

 

Znalezione obrazy dla zapytania: kufry brazowe zamykane

Link to comment
Share on other sites

 Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

Bokserki meskie i kufer sprzedane juhuuu! sprzedane Alveniu Droga

                         Moja Kokana kolezancia Halunia  w opcji kup teraz 

                   slipeczki meskie 9 zl i  kufer duzy 15 zl     

                                        Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie teddy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...