Jump to content
Dogomania

Kupka na łóżku


nikola35_35

Recommended Posts

Witam jestem "nieszczesliwa" posiadaczką 6 miesięcznej suczki której mama podobno gdzieś kiedyś była z chichuahą, ale do sedna. Mój mąż kochany znalazł ogłoszenie małej "chichuahy" za darmo do oddania więc biegiem przywiozl ją do domu. Cóż jak się okazało potem, suczka mieszkała w kennelu i była nauczona robić do psiej kuwety. Niestety u nas robi kupę na łóżko córki ! Próbowałam już wszystkiego. Stawiałam kuwetę przed łóżkiem, wyprowadzalam na dwór co 15 minut, chodziłam z nią po dworze po 2 godziny i nic. Jest u nas od miesiąca a kupę na dworze zrobiła raz! Oczywiście były brawa, nagrody i cuda nie widy żeby wiedziała że jest super. Cóż to był pierwszy i ostatni raz. Nie mam już sily. Zrobiliśmy wszystkie badania to pies jest zdrowy. Próbowalam wystawić jej kuwetę na dworze ale to też nie działa. Ostatnio kładłam córkę spać to znalazłam 3 kupy które zrobiła i zakopała w kołdrze. Codziennie piorę pościel. Staram się robić barykadę przed łóżkiem ale to mała pchła która wciśnie się wszedzie. Mam dwa duże psy z którymi nigdy nie miałam takiego problemy ale ona przechodzi sama siebie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...