Jump to content
Dogomania

Cyganek z nienaturalnie wykręconą nóżką już po operacjach. Ma domek :)


Alvenka

Recommended Posts

Bardzo się cieszę,że Cyganek już po operacji i teraz tylko czekać na dalsze,dobre wiadomości :)

Ja zakupiłam cegiełki na bazarku Havanki ale Cyganek otrzyma także pomoc  od Pani Agaty,która adoptowała od nas Aleksa.To cudowna osoba z ogromnymi pokładami miłości dla zwierząt i stara się wspierać dogomaniackie psiaki :) Pani Agata chce wesprzeć Cyganka wpłatą w marcu i kwietniu po 100zł więc poproszę o nr konta na pw i potwierdzenie wpłaty tu na wątku,jak pieniążki dotrą :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że Cyganek już po operacji i teraz tylko czekać na dalsze,dobre wiadomości :)

Ja zakupiłam cegiełki na bazarku Havanki ale Cyganek otrzyma także pomoc  od Pani Agaty,która adoptowała od nas Aleksa.To cudowna osoba z ogromnymi pokładami miłości dla zwierząt i stara się wspierać dogomaniackie psiaki :) Pani Agata chce wesprzeć Cyganka wpłatą w marcu i kwietniu po 100zł więc poproszę o nr konta na pw i potwierdzenie wpłaty tu na wątku,jak pieniążki dotrą :)

Bogusiu masz szczęście do znajdowania wspaniałych ludzi. Pani Agata ma złote serce a Alex miał ogromnego farta, ze zamieszkał w Jej domu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Bogusiu masz szczęście do znajdowania wspaniałych ludzi. Pani Agata ma złote serce a Alex miał ogromnego farta, ze zamieszkał w Jej domu.

Cała rodzina jest wspaniała i właśnie dzięki temu Aleks ma tak cudowny domek :) Pani Agata zagląda na dogo i nie może przejść obojętnie, widząc skrzywdzonego przez los psiaka.Wątek Cyganka znalazła sama i do mnie w tej sprawie napisała :)

Bardzo się cieszę,że te psiaczki,które miałyśmy z Anulą pod opieką są bezpieczne,kochane przez swoje nowe rodziny i mam nadzieję,że tak już pozostanie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że Cyganek już po operacji i teraz tylko czekać na dalsze,dobre wiadomości :)

Ja zakupiłam cegiełki na bazarku Havanki ale Cyganek otrzyma także pomoc  od Pani Agaty,która adoptowała od nas Aleksa.To cudowna osoba z ogromnymi pokładami miłości dla zwierząt i stara się wspierać dogomaniackie psiaki :) Pani Agata chce wesprzeć Cyganka wpłatą w marcu i kwietniu po 100zł więc poproszę o nr konta na pw i potwierdzenie wpłaty tu na wątku,jak pieniążki dotrą :)

Bogusik bardzo dziękuję Tobie i Pani Agacie za pomoc dla Cyganka i jestem naprawdę wzruszona, że ten psiaczek poruszył tak wiele serc.

c6400d38ceb750b399cbf38389f63952.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przywiozłam Cyganka do domciu.
Dostał do leki na 2 tygodnie, operacja okazała się być bardziej poważniejszą niż zakładano dlatego musiał być dłużej w szpitalu i dostawać antybiotyk dożylnie.
Nie mam jeszcze faktury bo wczoraj doktor nie miał czasu i jutro ma dostać dokumentację na maila.
Niestety nie mogę sobie sama poradzić w zrobieniu mu zdjęcia cięcia bo jest od wewnątrz a on tak się kręci.... ale cięcie jest spore choć już ładnie się goi.
Nóżka Cyganka jak nowa i bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim za okazane serce dla pieska.
615624a28d3e571f88c291d816a5eca3.gif

e41bed91c7d6816dmed.jpg

75f2e5cd0cb7d4f8med.jpg

118ec8d8d23b7bbbmed.jpg

7d3a2d93a5082463med.jpg

aea0bb3ebc1a906fmed.jpg

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fantastyczna wiadomość  :) Dzięki Alvenka za tego Cyganeczka  :)
Żeby się teraz szybko goiło i łapeczka okazała się super. Dzisiaj kończy się bazarek z którego Cyganek otrzyma około 100 zł.  Bazarek wielkanocny Havaneczki idzie bardzo obiecująco, potrawy mają wzięcie więc przypuszczam, że niezła sumka się uzbiera.  Będzie dobrze  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, elik napisał:

Fantastyczna wiadomość  :) Dzięki Alvenka za tego Cyganeczka  :)
Żeby się teraz szybko goiło i łapeczka okazała się super. Dzisiaj kończy się bazarek z którego Cyganek otrzyma około 100 zł.  Bazarek wielkanocny Havaneczki idzie bardzo obiecująco, potrawy mają wzięcie więc przypuszczam, że niezła sumka się uzbiera.  Będzie dobrze  :)

Dziękuję z serca elik.
cdb95942996cf137302a94b1e647ccbc.gif


Widziałam bazarek Havanki który jest super.
7d5f65cf0cbe9742f2856b71436c07cf.gif

Poprosiłam u siebie o pomoc w organizacji takiego ale bez odzewu https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=196820&start=270#p12310601

Niestety ja naprawdę mam teraz urwanie głowy  i nie dam rady.
Wczoraj na przykład musiałam jechać sama kawał drogi po Cyganka do szpitala a tam z godzinę czekania.
Czekałam jak na szpilkach bo potem miałam jechać do Sieradza z kotką do adopcji, koteczka ledwo przeżyła wypadek samochodowy gdy były bezdomne, (dołączyła do swojej mamusi która 2 tygodnie temu została adoptowana) potem znowu jazda do szpitala bo lekarz zadzwonił, że zapomniał dać Cygankowi leków.
Na szczęście nie musiałam jechać do męża do szpitala, bo odwiedziny wstrzymane i mogłam wziąć się za sprzątanie.
To ta koteczka którą wczoraj pojechała do domku prawie po 2,5 roku u mnie :(

2e60fbb7a892248em.jpg 7ddc99a880c32d6am.jpg 283cc4a7382403f4m.jpg 80ebfc0a70c01a0em.jpg b36a1a63ce715bdbm.jpg 5539e396197b71c8m.jpg be157d77a4ab8572m.jpg

b00cded24d8cff82m.jpg 4a8a0ec276359889m.jpg 1256e8b554f72177m.jpg d9b84ba047aa844bm.jpg eb00d2e2823a92f9m.jpg 8ebd14e99c5a1441m.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tediCudne cudne i przecudne Alvenko 

 pozdrawiam ogromnie w tym strasznym czasie dla wszytskich

 wstaw prosze jeszcze Alveniu droga  w post rozliczeniowy 

 kramiki zakonczone moje dla Cygunia

coby byla jsnosci dla kupujacych u mnie Wielkich Serc

200 zl dla Cyganka! Rozliczony dziekuje Wam cudnie!

132 zl dla Cyganka cudnego Rozliczony!Dziekuje stokroc!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tediCudne cudne i przecudne Alvenko 

 pozdrawiam ogromnie w tym strasznym czasie dla wszytskich

 wstaw prosze jeszcze Alveniu droga  w post rozliczeniowy 

 kramiki zakonczone moje dla Cygunia

coby byla jsnosci dla kupujacych u mnie Wielkich Serc

200 zl dla Cyganka! Rozliczony dziekuje Wam cudnie!

132 zl dla Cyganka cudnego Rozliczony!Dziekuje stokroc!

Nadziejko, każdą wpłatę dokumentowałam tutaj na wątku z przelewem na zrzutkę. Niestety nie ma osobnego postu rozliczeniowego ale  wpisywałam  każdą wpłatę jaką przelałam osobiście na zrzutkę. Pierwsza faktura 5000 tysięcy za operację nóżki na zrzutce opłacona w całości za co bardzo  dziękuję.
d65685ff220eba31ca851895d489439d.gif

https://www.dogomania.com/forum/topic/351353-cyganek-z-nienaturalnie-wykręconą-nóżką-już-po-operacji-i-prosi-o-pomoc/?do=findComment&comment=17575756

Wpłaciłam na zrzutkę 250 złotych.

https://zrzutka.pl/457zwk
Z kramiku od Nadziejki 190 zł. i z mojego 60 zł. Mamy 4000 zł.
dogomania 246 zł. miauowiczka 4 zł.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351353-cyganek-z-nienaturalnie-wykręconą-nóżką-już-po-operacji-i-prosi-o-pomoc/?do=findComment&comment=17577248

Przelałam na zrzutkę 130 złotych (20+100+10=130)

https://zrzutka.pl/457zwk
miauowiczki 120zł. dogomania 10zł.cegiełka od Nadziejki
130 zł
Mamy 4 130 zł. z 6 000 zł. dziękuję serdecznie.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351353-cyganek-z-nienaturalnie-wykręconą-nóżką-już-po-operacji-i-prosi-o-pomoc/?do=findComment&comment=17581626

Wpłaciłam na zrzutkę 215zł.


20 miau, 195 dogomania (70 od Agnieszki znajomej elik)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351353-cyganek-z-nienaturalnie-wykręconą-nóżką-już-po-operacji-i-prosi-o-pomoc/?do=findComment&comment=17585672

Wpłaciłam na zrzutkę 241 złotych, czyli razem mamy 4,791 zł.

https://zrzutka.pl/457zwk
Było w skarpecie 158 złotych minus wczorajsze szczepienie 50 złotych czyli zostało 108zł.
Dzisiaj dostałam wpłatę z bazarku od Nadziejki  132,50zł. dziękujemy serdecznie.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351353-cyganek-z-nienaturalnie-wykręconą-nóżką-już-po-operacji-i-prosi-o-pomoc/?do=findComment&comment=17586155


    
Skoro wpłaciłaś na moje konto to ja już je przelałam na zrzutkę :) https://zrzutka.pl/457zwk
Było 4891 + 25= 4 916 zł.:)
Dnia 5.03.2020 o 20:34, elik napisał:

Poszło 25 dla Cyganka  :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

A nuż się uda???  Wiele psów i kotów właśnie Twoim ogłoszeniom Eluś, zawdzięcza szczęście w DS  :)

Tak, to fajne uczucie mieć swój mały udział w szczęśliwym zakończeniu psiej lub kociej tułaczki. Oby i tym razem szczęście dopisało.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2020 o 15:17, Havanka napisał:

Wpadłam na chwilę do Cyganka i widzę, ze ma sie całkiem dobrze. Tylko Ty Alvenko masz "urwanie głowy". Gdybyś miała jakiegoś kotka do adopcji, to podrzuć mi kilka fajnych zdjęć i krótki opis. Pomogę ogłaszać. A nuż się uda...

Dobrze, bardzo dziękuję.:)

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi szare

Alveniu najlepszego zdrowenka wszelkiego Tobie i Skarbom Twym 

                                        caluni czas z serca zasylam

Dziękuję Nadziejko i nawzajem z buziakami od mojego stadka :)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się zrobić zdjęcia operowanej teraz nóżki Cyganka od wewnątrz.

5bb82e1be6dc93c5med.jpg

d29aad0fefa4a44dmed.jpg

bc529cab668cf5e2med.jpg

Kupiłam karmę i smakuje Cygankowi.

01b215a7726abcfemed.jpg

Po tej pierwszej operacji to już praktycznie śladu nie ma.

7eaf87444061e460med.jpg

0443285d20855990med.jpg

ee6b538b4384ab3bmed.jpg

Nie dostałam jeszcze faktury ale przypomniałam się na maila.

Dzisiaj mój mąż miał wyjść ze szpitala ale rano zadzwonił, że była pani doktor i powiedziała że musi zostać bo to jest zbyt poważna sprawa itd. Na oddziale tylko 3 czy 4 osoby, tylko dla jednego czyli mojego męża muszą uruchamiać aparat do naświetlania.
Zostałam sama z obowiązkami :( wory brudnego żwirku do wywalenia do kontenera (ja ich dźwigać nie mogę) chleba nie miałam....
Córka moja musiała przyjechać z Łodzi i jechać do sklepu jak i powynosić worki do kontenera. Mam zapowiedziane, że w żadnym razie mam nie wychodzić z domu z moją niewydolnością oddechową. Oby tylko żaden zwierzak się nie rozchorował jeszcze na to wszystko.
No koszmar jakiś już jest teraz.:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Faktycznie sytuacji nie masz najlepszej ale przynajmniej masz kochaną córkę.A Cyganek w swoim życiu już się nacierpiał bardzo wiele,oby to była ostatnia operacja,biedny malutki a Ty razem z nim.

Czy Cyganek w tym kołnierzu daje sobie radę z jedzeniem,z piciem?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...