Jump to content
Dogomania

Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)


Recommended Posts

Ta suczka /bez imienia,bo w tym domu mówiono o niej pies/ to ok.1,5 roczna malizna.

Od szczeniaczka na łańcuchu.Wcześniej  łańcuch miał 1m.Ale po interwencji Krystyny Pomarańskiej został przedłużony.

W  brudnych  garach chleb namoczony w wodzie.W mrozny dzień,taki jak dzisaj wszystko zamarznięte.

Buda taka jak widac na zdjęciu.O słomie w budzie mowy nigy nie było

Sunia nie spuszczana z łańcucha.Przy budzie wydeptane,przy deszczowej pogodzie błoto.

Młoda sunia,przed nia całe życie.I w takich warunkach? Postanowiłam jej pomóc.

Bezduszni ludzie chcieli ją oddać,bo alergia.....chyba na psy:(

Nieważne.najważniejsze,że oddali,bo czasami jest walka o odebranie psa.

Wczoraj.....05.02.   Murka przyjechała po sunię.Juz jest bezpieczna i wolna.Teraz tylko finanse.

Sunia bez deklaracji.Bardzo prosze o grosik dla małej suni.

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję:)

A to numer konta Murki

 

Hotelik u Murki
Alior Bank
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

 

3c5df7a302885c6ba39f3b26c1758659.png

ae3e07fe9ef2f2d6f6cca29f891facda.png

 

Mittsu w DS

efbab8eadfad95ebe88211aeb14ab5d6.png

Link to comment
Share on other sites

Wpłacę dla biednej suni 60,00zł tak jakby stała na 3 miesiące po 20,00zł.Mam nadzieję,że tak piękna sunia znajdzie szybko domek przy szybkiej sterylce i oporządzeniu jej.

A Reks to chyba zalega w hoteliku,czy jest ogłaszany?

Co mam wpisać w tytule?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

Wpłacę dla biednej suni 60,00zł tak jakby stała na 3 miesiące po 20,00zł.Mam nadzieję,że tak piękna sunia znajdzie szybko domek przy szybkiej sterylce i oporządzeniu jej.

A Reks to chyba zalega w hoteliku,czy jest ogłaszany?

Co mam wpisać w tytule?

Dziękuję:)

Sunia juz wysterylizowana.Krystyna o to zadbała,bo pierwszy miot patologia rozdała nie wiadomo komu.

Sunia już odpchlona i odrobaczona. Murka mówiła,ze waży 11,5kg. Ale to zabiedzona sunia,wiec docelowo będzie ważyła więcej

W tytule wpisz "sunia od Krystyny"

Sunia nie ma imienia,czekam na propozycje.

Rex  jest ogłaszany.Ale zainteresowanie zerowe.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Sunia wygląda na sporą... maliznę ;) Dobrze, że już bezpieczna.
Mnie przeraża ile psiaków z naszego przytuliska tak kończy :( i że to nie zmienia się, mimo że świat idzie do przodu i zmienia się pokolenie... 

Staram sie pomagac jak mogę.Niestety mogę niewiele.

Cieszę się,że Rex i sunia zostały zabrane.Ale znam problem polskiej wsi:(

Link to comment
Share on other sites

Sunia bardzo fajna, łagodniutka. Trudno jej zdjęcia zrobić, bo cały czas jest w ruchu. Jak smycz zarzuciłam o płotek, żeby mieć odejście i z nadzieją, że może sunia na chwilę się "zdziwi" i stanie nieruchomo, to zaczęła non stop chodzić w te i we wte - żadne cmokania, miauczenia itd. nie działały - syndrom łańcuchowy:( 

065020e34749aa2fgen.jpg

b624184e82eba6c5gen.jpg

5b76a6b578aa98degen.jpg

 

To jedyne w normalnej pozie i tylko dzięki temu, że mam szybki aparat:)

07bb7b5d93dfbaccgen.jpg

 

A tu nasz dziadek Czarek się wita z nową lokatorką (sunia fajnie reaguje na psy):

2898890384f831bdgen.jpg

 

Na smyczy chodzi bardzo chaotycznie, ale dziś już było lepiej niż wczoraj, także szybko ogarniemy. 

Sunia została odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wirusówkom, koszt wszystkiego to 146 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/365ffea52fd7e89c

 

Co do imienia to mam propozycję Mittsu (to po japońsku Trzy - od trzech kolorów:)). Może takie niezwykłe imię zwykłej suni pomoże znaleźć dom.

 

Jeśli chodzi o finanse, to jest trochę pozostałości po Mai i Roxi (107,20 zł) i mam cały czas wpłaty od ŚWIAT oraz helli (w sumie na ten moment 190 zł).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agat21 napisał:

Jesteście wspaniałe :))) Dałyście normalne życie kolejnemu psu. Nie zadeklaruję się na razie, bo sama jeszcze nie wiem na czym stoję (lub leżę! :DDD z nowym psiakiem z radys)

Wspaniałe to są zwierzaki:)

Takie mądre,kochane,ufające ludziom i płacące za ta ufność ogromną cenę

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Sunia bardzo fajna, łagodniutka. Trudno jej zdjęcia zrobić, bo cały czas jest w ruchu. Jak smycz zarzuciłam o płotek, żeby mieć odejście i z nadzieją, że może sunia na chwilę się "zdziwi" i stanie nieruchomo, to zaczęła non stop chodzić w te i we wte - żadne cmokania, miauczenia itd. nie działały - syndrom łańcuchowy:( 

 

b624184e82eba6c5gen.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Sliczna sunieczka:)

Ale i zdjęcia ładne,wyrazne:)

Mnie  się podoba imię Czarusia,chociaż może troszeczkę za długie,ale chyba pasujące do niej.

O łańcuchu niedługo biedactwo zapomni.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Murka napisał:

Co do imienia to mam propozycję Mittsu (to po japońsku Trzy - od trzech kolorów:)). Może takie niezwykłe imię zwykłej suni pomoże znaleźć dom.

 

Z doświadczenia wiem,że imię ma też znaczenie przy adopcji.Ładne oryginalne imię przyciąga ludzi.

Mittsu super imię.

Pieniążki przelałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...