Jump to content
Dogomania

Karma Alfa sport.


IlonaS

Recommended Posts

Czy ktoś z Was daje psu karmę  Alfa spirit 7 days?  Zamówiłam dzisiaj po raz pierwszy i ciekawa jestem opinii. Dotąd dostawał Acanę, ale bardzo podrożała i stąd zmiana na inną karmę. Skład i cena wydają się być w porządku,  ale jak w praktyce to wyglądać będzie tego nie wiem, stąd prośba o opinię. 

Link to comment
Share on other sites

Nie znam sie , bo moje suki na surowym, ale chętnie przeczytam Twoja opinię, bo jak czasem wyjeżdżam bez psów to zostawiam suchą do karmienia.

W zooplusie jest skład, ale z błędem ( bo jest napisane, ze świeże mięso z kaczki, a potem w procentach nie ma wcale kaczki). Co ma w składzie na worku?

moje suki lubią kaczkę

zooplus  https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/alpha_spirit/the_only_one/759208

Skład
świeże mięso z kaczki i świeża ryba (35% świeżego kurczaka, 15% świeżej ryby (Sardina pilchardus, Scomber scombrus), 10% świeżych wątróbek kurzych, 13% świeżej wołowiny, 12% świeżej wieprzowiny, 5% świeżych wątrób wieprzowych), hydrolizowana skrobia, jadalne części: grochu, dyni, marchwi, batatów, kurkumy, imbiru, jabłek, kiwi, gruszek, czarnych jagód, szpinaku, zioła i aromatyczne nasiona (rozmaryn, tymianek, oregano, kmin rzymski, koper włoski, kminek), drożdże piwowarskie, składniki mineralne i kompleks witalny, tauryna, glukozamina, siarczan chondroityny

Link to comment
Share on other sites

Są różne rodzaje. W składzie różne  gatunki świeżego mięsa, bezzbożowa, warzywa itd. Wyczytałam, że w 1 kg karmy jest 2,6 kg mięsa, ale czy tak jest?, któż to wie.

Zacznę dawać za kilka dni, bo jadę jeszcze na Acanie. Ale jej nowe ceny, mnie zaskoczyły, więc stąd zmiana. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...