Jump to content
Dogomania

Mokra karma


Lalalala78

Recommended Posts


Witam. Pisze w sprawie pomocy doboru mokrej karmy bo ręce mi już trochę opadają. Mam w domu wybredna sunie 15 miesięczna.. kupowaliśmy już John dog, premiere, animonde, buddy's cuisine i Real nature. John dog był niezły, jednak po pewnym czasie chyba przestał smakować, któregoś razu po prostu podeszła do miski, powąchała i odeszła, po 3 dniach uznaliśmy ze może czas spróbować coś innego.. premierę i buddy’s cuisine nie podeszło wcale, pochachala i odeszła.. po Real nature było wszystko super, jadła z apetytem i kupy tez były regularne i takie jak powinny być, jednak któregoś razu przeczytałam dokładnie skład i okazało się ze tak prawie nie ma mięsa, tylko same podroby. Kupiłam animonde i nie dość ze je niechętnie, to i kupy są rzadkie, małe, a i chyba samopoczucie nienajlepsze. Chciałabym wrócić do Real nature, jednak słyszałam ze karmienie psa prawie samymi podrobami nie jest najlepsze.. nie wiem czy mogę jej jakoś dodawać mięsa do karmy? Poniżej przykładowy skład Real nature ulubionego smaku : 
70% konina (serca, płuca, wątroby, żołądki, 6% mięso), 25% rosół z koniny, 2% pasternak, 1,2% boćwina, 1% minerały, 0,3% olej z łososia, 0,2% mniszek lekarski, 0,1% krwawnik, 0,1% pokrzywa, 0,1% liście głogu.

Link to comment
Share on other sites

A próbowałaś Animondę albo Rocco? Podroby nie są wskazane na stałe, mogą być od czasu do czasu.

Ja osobiście karmię mięsem z dodatkiem warzyw i ryżu lub makaronu lub płatków parzonych i moje psy są zadowolone a mam je ponad 50 lat.

Link to comment
Share on other sites

Po animondzie, kupa była mocno luźna i widziałam po zachowaniu ze jej nie pasuje.. rocco nie próbowałam bo nie znalazłam nigdzie stacjonarnie... wiem, ze dawanie podrobów na dłuższa metę jest niewskazane, jednak widzę ze najbardziej jej odpowiada ta karma i sama nie wiem co robić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...