Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

Łapka mogła być równie dobrze stłuczona. Miałyśmy ostatnio taką Finke w przytulisku, wyrzucona z auta, kulała na łapke, dostała leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i po 2 tyg łapka jak nowa ;) albo cokolwiek z opuszkami i już by ją niechętnie stawiał.

Na pewno białasek ma sporą nadwagę ;) ale to szybciutko zgubi. To pod szyją dziwniejsze...

Za hotelik płacisz z góry, tak? 400 zł to jest za m-c czy jak?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Olena84 napisał:

Jestem i ja i podziwiam Agato!

 

17 godzin temu, Maciek777 napisał:

Poproszę nr konta:)

 

1 godzinę temu, beataczl napisał:

co nowego u Kropka?

Dziękuję Wam najserdeczniej za odwiedziny, za dobre słowa i chęć pomocy. Przepraszam, ale tydzień mam bardzo bardzo zajęty w pracy, praktycznie nie ma mnie w domu, dopiero dziś pierwszy dzień pełny w biurze i nawał zaległości po wyjazdach. Nie mam czasu na pisanie na dogo, postaram się nadrobić wszystkie zaległości w weekend. W weekend też wybieram się do hotelu, gdzie jest psiak, żeby osobiście go poznać i poznać też hotel.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, agat21 napisał:

 

 

Dziękuję Wam najserdeczniej za odwiedziny, za dobre słowa i chęć pomocy. Przepraszam, ale tydzień mam bardzo bardzo zajęty w pracy, praktycznie nie ma mnie w domu, dopiero dziś pierwszy dzień pełny w biurze i nawał zaległości po wyjazdach. Nie mam czasu na pisanie na dogo, postaram się nadrobić wszystkie zaległości w weekend. W weekend też wybieram się do hotelu, gdzie jest psiak, żeby osobiście go poznać i poznać też hotel.

konto właśnie Twoje posłałam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2020 o 16:48, Olena84 napisał:

konto właśnie Twoje posłałam

 

9 godzin temu, Maciek777 napisał:

Przelew właśnie poleciał:)

Przesłane pieniądze nie są moje, a jest to spadek po, nieżyjących już, Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<. Ten wątek do obdarowania wskazała Olena84.

Bardzo bardzo Wam dziękuję!!

z24368063V,-.jpg

Link to comment
Share on other sites

A teraz kilka słów o psiaku. Rozmawiałam wczoraj wieczorem z panią z hotelu, miałam dziś się tam wybrać, ale musiałam awaryjnie dziś lecieć do weta z moim psem, a dodatkowo i u pani w hotelu była smutna rodzinna uroczystość, więc nie za bardzo bym tam dziś pasowała. Pojadę w poniedziałek po pracy.

Piegusek (tak go roboczo nazwałam) wcale nie jest otyły. Pani powiedziała, że on ma taką specyficzną budowę, że ma masywny tułów (wielkości jak u boksera) i łapki jamnika. W związku z tym psiak wygląda na grubiutkiego, tymczasem jest dość wychudzony. Żołądek ma skurczony, nie był w stanie zjeść porcji, które w hotelu jedzą małe psiaki. :( Dopiero dziś zjadł więcej. Jest spokojny, nawet trochę lękliwy, ale mam nadzieję, że szybko przekona się, że nie ma już powodu się bać. Na razie został odrobaczony, niedługo będzie zapoznawany z innymi psami, jak minie niebezpieczeństwo, że mógłby im coś sprzedać.

85016702_3430597530347774_33293739768739

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

A teraz kilka słów o psiaku. Rozmawiałam wczoraj wieczorem z panią z hotelu, miałam dziś się tam wybrać, ale musiałam awaryjnie dziś lecieć do weta z moim psem, a dodatkowo i u pani w hotelu była smutna rodzinna uroczystość, więc nie za bardzo bym tam dziś pasowała. Pojadę w poniedziałek po pracy.

Piegusek (tak go roboczo nazwałam) wcale nie jest otyły. Pani powiedziała, że on ma taką specyficzną budowę, że ma masywny tułów (wielkości jak u boksera) i łapki jamnika. W związku z tym psiak wygląda na grubiutkiego, tymczasem jest dość wychudzony. Żołądek ma skurczony, nie był w stanie zjeść porcji, które w hotelu jedzą małe psiaki. :( Dopiero dziś zjadł więcej. Jest spokojny, nawet trochę lękliwy, ale mam nadzieję, że szybko przekona się, że nie ma już powodu się bać. Na razie został odrobaczony, niedługo będzie zapoznawany z innymi psami, jak minie niebezpieczeństwo, że mógłby im coś sprzedać.

 

to juz go sobie wyobrażam - ma taką budowe jak nasz Czokus przytuliskowy, masywny, mocny, niskołapkowy :)
Czekamy na relacje poniedziałkową z zapoznania :)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się dziś dojechać do hotelu, chociaż akurat była niezła ulewa i gooowno było widać w tej miejscowości, gdzie jest ten hotel :DDD Psiaczek jest na razie w domu, pani obserwuje czy wszystko z nim ok, w przyszłym tygodniu będzie zaszczepiony i wtedy zapozna się z pozostałymi psiakami. Na początku się mnie bał, nie chciał podejść, wręcz chciał uciec z domu. Ale po chwili kiedy trochę do niego poprzemawiałam, podszedł i wsunął łepek mi pod rękę!! A potem to już było tak:

86292964_877899196003041_573549589539953

86280334_2193030530993149_44234757669231

86268529_478371269737280_979865989371920

86348445_185377359220428_845208589864796

No i próba wchodzenia na kolana!

 

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jest masywny, wygląda przeuroczo na tych swoich króciutkich łapkach. Ale brzuszek niestety przyrośnięty do kręgosłupa :(

Dopiero powoli nabiera apetytu, przy mnie nabrał ogromnej ochoty na chrupki i domagał się, żeby mu dawać.

Test na kota super - w sumie to lepiej, żeby kot nie niego nie patrzył, bo wtedy psiaczek jest lekko niepewny :D

86269241_901564360297225_773049467524454

86174762_576981576216364_251068957602086

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...